Adres

Gdańsk-Osowa, Osowa, Gdańsk
Agnieszka Kubik (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Przelew na konto

Wizyta domowa • od 100 zł

Terapia w gbinecie • od 100 zł

Wizyta weekendowa • od 110 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Agnieszka Kubik i prowadzę firmę twojfizjoterapeta.com -MOBILNY GABINET fizjoterapii Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medyczne...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Wizyta domowa

od 100 zł


Gdańsk-Osowa, Gdańsk

od 100 zł

Agnieszka Kubik


Terapia w gbinecie

od 100 zł


Gdańsk-Osowa, Gdańsk

od 100 zł

Agnieszka Kubik


Wizyta weekendowa

od 110 zł


Gdańsk-Osowa, Gdańsk

od 110 zł

Agnieszka Kubik

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Agnieszka Kubik rehabilitacja domowa

Bardzo doświadczona osoba, która potrafi skutecznie wyeliminować przyczynę bólu. Posiada wiedze w zakresie wielu rodzajów terapii przez co u mnie mogła dobrać odpowiednią i szybko pozbyć się objawów. Gdy wyleczyła moje dolegliwości, nie naciągała mnie na kolejne wizyty. Konkretna, punktualna, potrafi tez umilić każdą wizyte rozmową. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Agnieszka Kubik

Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm !!! Przede wszystkim Fizjoterapeuta skutecznie diagnozuje, a dodatkowym atutem jest bardzo dobry sprzęt który wraz z umiejętnościami i wiedzą Fizjoterapeuty sprawia, że powrót do zdrowia jest błyskawicznym tempie. Dla mnie co oprócz wiedzy jest bardzo ważne to to, że lekarz nie wykorzystuje braku wiedzy pacjentów i nie przedłuża sesji o kolejne tylko w celach zarobkowych, a w dzisiejszych czasach to bardzo ważne ! Gorąco polecam !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Agnieszka Kubik

Polecam, byłam zaskoczona szybką i trafną diagnoza, świetnie wszytko wyjaśnione, dobrze dobrana i skuteczna terapia. Do tego wszytko w bardzo miłej atmosferze. Konkretna i rzetelna fizjoterapeutka :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Agnieszka Kubik Kontuzja ścięgna achillesa/łydki.

Kompetentna, fachowa rehabilitacja. Rzeczowe i praktyczne podejście do problemu, trafna diagnoza dolegliwości = skuteczność w działaniu.


B
Użytkownik zweryfikowany

Trafiliśmy z babcią do Pani Agnieszki rok temu z powodu udaru. Korzystaliśmy z usług Pani Agnieszki 3 razy w tygodniu, a w dniu dzisiejszym babcia jest niezależna. Gorąco polecam!!!


Użytkownik zweryfikowany

Panie Agnieszka zna się na robocie. Poza tym jest niezwykle sympatyczna i przy okazji zabiegów można porozmawiać na każdy temat, dlatego czas zabiegu się nigdy nie dłuży. Polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam!! Korzystam z usług Pani Agnieszki systematycznie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Profesjonalizm i wiedza na najwyższym poziomie. Dużą zaletą dla mnie jest to, że Pani Agnieszka dojeżdża do mnie do domu i zawsze potrafi dostosować termin wizyty tak, aby nie kolidowała z moja pracą. Ola.


S
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po ciężkiej operacji neurologicznej. Pani Agnieszka przyjeżdżała do mnie przez pół roku , 3 razy w tygodniu. Efekty terapii zadziwiające. Byłam poddawana ćwiczeniom indywidualnym i terapii manualnej. Widziałam duże zaangażowanie i profesjonalizm po stronie terapeutki. Ceny zabiegów przystępne, jak na fakt, że odbywały się one u mnie w domu. Zamierzam ponownie poprosić o kila zabiegów. Polecam wszystkim pacjentom.
Sylwia


M
Użytkownik zweryfikowany

Korzystałam z usług Agnieszki cyklicznie rzez pół roku. Borykałam się z bólami kręgosłupa lędźwiowego, odpowiednie konsekwentnie wykonywane ćwiczenia przyniosły znakomity rezultat. Agnieszka dojeżdżała do mnie do domu co zaoszczędziło mi wiele czasu.
Maria


D
Użytkownik zweryfikowany

Superprofesjonalna ! Po 10 zabiegach bóle barku ustąpiły. Zabiegi dobrze dobrane. Za pól roku skorzystam ponownie
Joanna


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, mam 15 lat i trenuję piłkę nożną. Około 2,5 roku temu zdiagnozowana została u mnie Choroba Osgood-Schlattera w obu kolanach. Początkowo miałem przerwę pół roku od uprawiania sportu, z czego przez 6 tygodni uczęszczałem na rehabilitację w skład której wchodziła m.in laseroterapia, pole magnetyczne, krioterapia i ćwiczenia rozciągające. Po zakończeniu rehabilitacji ból co prawda wyraźnie się zmniejszył, jednak nie zniknął do końca. Postanowiłem wrócić do sportu, Przez ponad rok miałem spokój, kolana praktycznie nie bolały. Problem wrócił ze zdwojoną siłą na początku tego roku. Dawniej ból po aktywności fizycznej utrzymywał się max do 24godz., teraz nawet do 4-5 dni. Zauważyłem też, że przeniósł się ok. 1cm niżej niż kiedyś, bo teraz nie odczuwam żadnego dyskomfortu np. podczas klęczenia, za to ból jest o wiele silniejszy i odczuwam go już w trakcie gry, nie tylko po. Próbowałem łagodzić dolegliwości okładami z lodu, rozciąganiem mięśnia czworogłowego, używaniem opasek podrzepkowych, jednak nie pomogło to zbyt wiele. Zrobiłem też sobie miesięczną przerwę od sportu, ale już po pierwszej małej aktywności ból był ogromny, Jeszcze jedna ważna sprawa, bardziej boli mnie lewa noga. Co mogę jeszcze zrobić? I czy to prawda że ból ustępuje w momencie kiedy przestaje się rosnąć?

  cześć,
  rzeczywiście w większości przypadków ból zanika w momencie zaprzestania wzrostu organizmu. Niestety nie miałam doczynienia z nikim innym oprócz siebie samej z takim schorzeniem. Niestety ja musiałam zrobić sobie przerwę od sportów zespołowych (zaczęłam pływać), obecnie jestem dorosła i bez problemu mogę np. jeździć na rowerze. W razie dalszych pytań pisz na maila ;) twojfizjoterapeuta.com

  mgr Agnieszka Kubik

 • Dzień dobry, czy pracuje Pani rownież z niemowlakami z podejżeniem hipotoni osiowej ?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Dzień dobry, niestety nie pracuję z niemowlakami. Proponuję poszukać terapeuty który pracuje metodą Bobath dla niemowląt.
  pozdrawiam, Agnieszka

  mgr Agnieszka Kubik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Agnieszka Kubik i prowadzę firmę twojfizjoterapeta.com -MOBILNY GABINET fizjoterapii Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medyczne...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Balneologia i medycyna fizykalna