Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 111 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

<STRONG>BRAK UMOWY Z NFZ NA SWIADCZENIE USŁUG LARYNGOLOGICZNYCH
Wizyty płatne</STRONG>

<strong>ZAPRASZAM NA WIZYTY DO GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • BRAK UMOWY Z NFZ NA SWIADCZENIE USŁUG LARYNGOLOGICZNYCH
  Wizyty płatne


  ZAPRASZAM NA WIZYTY DO GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ PO TELEFONICZNYM USTALENIU TERMINU

  Agnieszka Krajewska - specjalista laryngolog dziecięcy z ponad 20 letnim stażem pracy w Klinice Otolaryngologii dziecięcej ICZMP w Łodzi . gdzie wykonywany jest pełen zakres zabiegów operacyjnych.

  Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.
  Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PSME w Warszawie.
  Od 2008r. wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które w sposób skuteczny i bezpieczny opóźniają efekty starzenia,korygują widoczne objawy upływu czasu i podkreślają naturalne piękno.

  Dzięki nowemu zestawowi laryngologicznemu można wykonać w trakcie wizyty fiberoskopową ocenę nosogardła, oczywiście za darmo w ramach wizyty.

  Migdałek gardłowy jest częścią układu chłonnego u dzieci i pełni ważną rolę w odpowiedzi immunologicznej szczególnie w ciągu pierwszych lat życia. Czasem jednak na skutek częstych infekcji górnych dróg oddechowych, alergii dochodzi do patologicznego przerostu i konieczności usunięcia migdałka gardłowego. Przerost migdałka gardłowego jest najczęstszą chorobą w dziecięcej. Objawy przerostu III migdałka to najczęściej:
  - utrudnione oddychanie przez nos, częste katary
  - mowa nosowa
  - chrapanie w nocy a czasami bezdechy senne
  - częste zapalenia ucha środkowego
  - niedosłuch przewodzeniowy
  - apatia, brak apetytu, trudności z koncentracją
  Położenie migdałka powyżej podniebienia miękkiego uniemożliwia jego bezpośrednią ocenę.
  Podstawowym badaniem oceniającym migdałek gardłowy uznawany za standard jest badanie endoskopowe jamy nosowo- gardłowej .GIĘTKI FIBEROSKOP /2, 7mm/ wprowadzany jest przez nos i na ekranie monitora uzyskujemy obraz migdałka gardłowego, jego wielkości, budowy i położenia w stosunku do ujść trąbek słuchowych. Badanie trwa ok.40-60 sek. Endoskop połączony jest z kamerą oraz z zestawem komputerowym do rejestracji obrazu. Dzięki temu badanie jest nagrywane, zapisane w systemie i wydrukowane w wersji papierowej.

  Tympanometria jest rodzajem nieinwazyjnej metody badania słuchu u dzieci. Polega na mierzeniu odbicia fali dzwiękowej od błony bębenkowej powodującej zmiany ciśnienia w przewodzie słuchowym zewnętrznym. Jej wynikiem jest powstanie krzywej tymanometrycznej za pomocą której można zdiagnozować m. in. infekcje ucha środkowego, niedrożność trąbki słuchowej czy pęknięcie błony bębenkowej.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Anestezjologia i intensywna terapia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej w Warszawie

Choroby

 • choroby uszu, nosa i gardła u dzieci
 • niedosłuch u dzieci
 • chrapanie , bezdechy senne
 • nawracające infekcje górnych dróg oddechowych

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
188 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą z odpowiednim podejściem do małych pacjentów. Mój 5-letni syn, który zawsze bał się badania laryngologicznego był Panią doktor zachwycony.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacje laryngologiczne u dzieci

  Polecam. Lekarz który skupia się na pacjencie i jego problemie, nie podchodzi do niego materialnie. Pozytywnie oceniam jego podejście i kontakt z małym dzieckiem. Lekarz który leczy przyczyny a nie tylko objawy. Plus za to że poza farmakologią jest za naturalnymi metodami leczenia.

 • A

  Była to kolejna wizyta u Pani Doktor.Uzyskałem wyczerpującą informację na temat stanu zdrowia dziecka, pokazała jak wykonywać zabiegi w domu i jako pierwsza "nie rozłożyła rąk" i nie powiedziała, że nie wie jak wyleczyć przewlekły katar.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: infekcja trzeciego migdałka

  Prawdziwa Pani Doktor że wspaniałym podejściem do dzieci i bardzo profesjonalnym podejściem do pracy i pacjentów jak i rodziców. Przemiła osoba z bardzo serdecznym nastawieniem do ludzi. Zbadała ( bez pośpiechu) mała pacjentkę ( 2 latka) i dokładnie wytłumaczyła problem i sposób leczenia Dusza człowiek. Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor Zadowoleni rodzice małej Rozalki.

 • S
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: chore "zatoki" u niemowlaka

  Empatyczna, bardzo miła i rzeczowa Pani doktor. Bez pośpiechu i ze starannością zaproponowała odpowiednie leczenie.Bardzo pozytywne wrażenie!! Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny

  Wspaniała Pani Doktor,dziękuję z całego serca za wszystko,dzięki Pani dziecko zaczęło inaczej żyć. Polecam wszystkim

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Świetne podejście do dzieci. Wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy. Godna polecenia.

 • Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: zapalenie ucha

  Pani doktor jest wspaniałym, kompetentnym laryngologiem dziecięcym. A do tego przesympatyczna z profesjonalnym podejściem do dzieci. Widać wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej. A na koniec każdy mały pacjent może wybrać dla siebie niespodziankę :) szczerze polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Beauty

  Bardzo dobry Lekarz. Pełny profejonalizm i zo skuteczna. Lekarz najlepszy jakiego mielismy. Dzieki p. Doktor moje dziecko przestalo brac antybiotyki co miesiąc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacje laryngologiczne u dzieci

  Pani Doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Świetne podejście do dzieci. Odpowiada na każde zadane pytanie.Cierpliwa i wyjaśnia każdą wątpliwość.Polecam szczerze..