Umów wizytę 118 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

BRAK UMOWY Z NFZ NA SWIADCZENIE USŁUG LARYNGOLOGICZNYCH Wizyty płatne ZAPRASZAM NA WIZYTY DO GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ PO TELEFONICZNYM USTALENIU TERMINU Agnieszka Krajewska… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • BRAK UMOWY Z NFZ NA SWIADCZENIE USŁUG LARYNGOLOGICZNYCH
  Wizyty płatne


  ZAPRASZAM NA WIZYTY DO GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ PO TELEFONICZNYM USTALENIU TERMINU

  Agnieszka Krajewska - specjalista laryngolog dziecięcy z ponad 20 letnim stażem pracy w Klinice Otolaryngologii dziecięcej ICZMP w Łodzi . gdzie wykonywany jest pełen zakres zabiegów operacyjnych.

  Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.
  Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PSME w Warszawie.
  Od 2008r. wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które w sposób skuteczny i bezpieczny opóźniają efekty starzenia,korygują widoczne objawy upływu czasu i podkreślają naturalne piękno.

  Dzięki nowemu zestawowi laryngologicznemu można wykonać w trakcie wizyty fiberoskopową ocenę nosogardła, oczywiście za darmo w ramach wizyty.

  Migdałek gardłowy jest częścią układu chłonnego u dzieci i pełni ważną rolę w odpowiedzi immunologicznej szczególnie w ciągu pierwszych lat życia. Czasem jednak na skutek częstych infekcji górnych dróg oddechowych, alergii dochodzi do patologicznego przerostu i konieczności usunięcia migdałka gardłowego. Przerost migdałka gardłowego jest najczęstszą chorobą w dziecięcej. Objawy przerostu III migdałka to najczęściej:
  - utrudnione oddychanie przez nos, częste katary
  - mowa nosowa
  - chrapanie w nocy a czasami bezdechy senne
  - częste zapalenia ucha środkowego
  - niedosłuch przewodzeniowy
  - apatia, brak apetytu, trudności z koncentracją
  Położenie migdałka powyżej podniebienia miękkiego uniemożliwia jego bezpośrednią ocenę.
  Podstawowym badaniem oceniającym migdałek gardłowy uznawany za standard jest badanie endoskopowe jamy nosowo- gardłowej .GIĘTKI FIBEROSKOP /2, 7mm/ wprowadzany jest przez nos i na ekranie monitora uzyskujemy obraz migdałka gardłowego, jego wielkości, budowy i położenia w stosunku do ujść trąbek słuchowych. Badanie trwa ok.40-60 sek. Endoskop połączony jest z kamerą oraz z zestawem komputerowym do rejestracji obrazu. Dzięki temu badanie jest nagrywane, zapisane w systemie i wydrukowane w wersji papierowej.

  Tympanometria jest rodzajem nieinwazyjnej metody badania słuchu u dzieci. Polega na mierzeniu odbicia fali dzwiękowej od błony bębenkowej powodującej zmiany ciśnienia w przewodzie słuchowym zewnętrznym. Jej wynikiem jest powstanie krzywej tymanometrycznej za pomocą której można zdiagnozować m. in. infekcje ucha środkowego, niedrożność trąbki słuchowej czy pęknięcie błony bębenkowej.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Anestezjologia i intensywna terapia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej w Warszawie

Choroby

 • choroby uszu, nosa i gardła u dzieci
 • niedosłuch u dzieci
 • chrapanie , bezdechy senne
 • nawracające infekcje górnych dróg oddechowych

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
210 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo sympatyczna z pozytywnym nastawieniem do dziecka. Konkretna, zrobiła badania i skierowała na inne. Odpowiada wyczerpująco na pytania rodziców. Polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny Lekarz. Pani Doktor poświęca na wizytę tyle czasu ile ona wymaga,nie pospiesza, dokładnie omawia każdy aspekt. Przemiła i rzeczowa. Bardzo polecamy

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacje laryngologiczne u dzieci

  Super doktorowa, dziecko zbadane dokładnie, wszystko wytłumaczyła córka szczęśliwa że zabawkę na koniec dostała. Polecam

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacje laryngologiczne u dzieci

  Pani Doktor uśmiechnięta i profesjonalna. Nie pamiętam kiedy byłam tak usatysfakcjonowana wizytą u lekarza. zdecydowanie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny

  Godny polecenia lekarz. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo komunikatywna. Poświęca pacjentowi i rodzicom sporo czasu. Rodzice mogą z Nią swobodnie rozmawiać i zadawać pytania. Polecam 100%.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  profesjonalne podejście Pani Doktor, szczegółowo wyjaśniła wszystko podczas wizyty, bardzo dobry kontakt z dzieckiem, dzięki czemu mój synek w ogóle nie bał się badania. Dziękuję serdecznie - cieszę się, że trafiliśmy na Panią Doktor Krajewską.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam! Pani doktor kompetentna, bardzo miła z super podejściem do małych pacjentów. Wszystko dokładnie wytłumaczyła i odpowiedziała na każde pytanie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor z super podejściem do dzieci, poświęciła nam dużo więcej czasu niż był przewidziany na wizytę, po zapoznaniu się z przebiegiem choroby i przeprowadzeniu badań wdrożyła leczenie, w przeciwieństwie do wcześniejszych konsultacji na których sugerowano nam operacje. Dokładnie wytłumaczyła przebieg leczenia, szczegółowo odpowiedziała na każde pytanie. Specjalista godny polecenia.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor Kompetentna, pomocna, dokładnie zbadała dziecko, zaproponowała możliwe rozwiązania, gorąco polecam :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacje laryngologiczne u dzieci

  Pani doktor bardzo miła i konkretna. Synkowi groził drenaż uszu. Dzięki dobrze dobranemu zestawowi lekarstw udało się uniknąć zabiegu a syn słyszy coraz lepiej, za co bardzo dziękuję.

  Jedyne na czym się zawiodłam to to, że p. Doktor nie miała sprzętu (kamery) do zbadania nosogardła. Bardzo mi na takim badaniu zależało właśnie u p. Doktor Krajewskiej z uwagi na jej wiedzę i doświadczenie gdyż to jest kliczowe badanie dla dalszego leczenia mojego synka.