Umów wizytę 124 umówione wizyty w ciągu 30 dni

BRAK UMOWY Z NFZ NA SWIADCZENIE USŁUG LARYNGOLOGICZNYCH Wizyty płatne ZAPRASZAM NA WIZYTY DO GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ PO TELEFONICZNYM USTALENIU TERMINU Agnieszka Krajewska… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
234 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny

  Polecam bardzo bo Pani doktor to fantastyczny diagnostyka z niebywałą umiejętnością rozmowy z dzieckiem.Dzięki jej radom i wprowadzonym lekom córka jest zdrowa i uniknela usunięcia migdala Polecam z całego serca i dziękuję za wszystko .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacje laryngologiczne u dzieci

  Pani doktor to taki prawdziwy lekarz z powołania. Zbiera dokładny wywiad, robi niezbędne badania, wszystko dokładnie wyjaśnia. Wizyta w bardzo przyjaznej atmosferze, dobry kontakt z dzieckiem. Pośród kilku laryngologów dziecięcych z którymi miałam do czynienia Pani doktor jest zdecydowanie na pierwszym miejscu!!! Serdecznie polecam!!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacje laryngologiczne u dzieci

  Jesteśmy mile zaskoczeni wizytą u pani doktor, dokładnie zbadała synka wszystko wyjaśniła i odpowiedziała dokładnie na wszystkie pytania. Wizyta trwała dość długo ale to na plus ☺ synek również zadowolony a zwłaszcza z nagrody jaką dostał od pani doktor ☺

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna,konkretna lekarka.Badanie przeprowadzone szybko i bez problemów mimo że pacjentem był ruchliwy dwulatek.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor miła,sympatyczna,konkretną. Ma super podejście do dzieci. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Lekarz godny polecenia.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła, rzeczowa, odpowiedziała na wszystkie pytania. Ma dobre podejście do dzieci. Niespodzianka w postaci małej zabawki osłodziła nieprzyjemności związane z endoskopią nosa. Gorąco polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacje laryngologiczne u dzieci

  Pani Doktor ma duże i dobre serduszko dla Dzieci. Udziela wyczerpujących odpowiedzi. Nie pośpiesza wizyty. Naprawdę szczerze polecam! Pierwszy raz uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania, które Nas nurtowały. Delikatna, profesjonalną i życzliwa????. Porada powinna trwać 20 minut, a my wyszliśmy po prawie 40 ???? Dziękujemy Jaś z Mamą.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po dwóch wizytach mogę docenić miłą atmosferę w gabinecie i lekarza który szanuje swoich pacjentów i stara się pomagać...Cierpliwie wysłuchuje i odpowiada na pytania.Mam nadzieję,że podejście Pani doktor się nie zmieni z biegiem czasu i nadal pozostanie "ludzka".

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr. to przemiła osoba. Bardzo fachowa pomoc, dokładnie wszystko wytłumaczyła, świetny kontakt z dzieckiem, na pewno do niej wrócę. Wszystkim polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medeor Plus Szpital WielospecjalistycznyUsługa: konsultacje laryngologiczne u dzieci

  Ocena na 10+Pani doktor profesjonalnie i z pelna uwaga zbadala dziecko. Zbadala sluch zajrzala do nosa zrobila badanie endoskopem. Zadawala pytania by jak najdokladniej zebrac wywiad o malym pacjencie. Wysluchala pytan watpliwosci mamy. Szczegolowo wytlumaczyla co zrobic jakie podjac dzialania by pomoc dziecku. Bardzo sympatyczna ciepla osoba. Niesamowicie cierpliwa i super podejscie do dzieci. Polecam i dziekuje. Wiola mama Mateuszka.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • BRAK UMOWY Z NFZ NA SWIADCZENIE USŁUG LARYNGOLOGICZNYCH
  Wizyty płatne


  ZAPRASZAM NA WIZYTY DO GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ PO TELEFONICZNYM USTALENIU TERMINU

  Agnieszka Krajewska - specjalista laryngolog dziecięcy z ponad 20 letnim stażem pracy w Klinice Otolaryngologii dziecięcej ICZMP w Łodzi . gdzie wykonywany jest pełen zakres zabiegów operacyjnych.

  Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.
  Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PSME w Warszawie.
  Od 2008r. wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które w sposób skuteczny i bezpieczny opóźniają efekty starzenia,korygują widoczne objawy upływu czasu i podkreślają naturalne piękno.

  Dzięki nowemu zestawowi laryngologicznemu można wykonać w trakcie wizyty fiberoskopową ocenę nosogardła, oczywiście za darmo w ramach wizyty.

  Migdałek gardłowy jest częścią układu chłonnego u dzieci i pełni ważną rolę w odpowiedzi immunologicznej szczególnie w ciągu pierwszych lat życia. Czasem jednak na skutek częstych infekcji górnych dróg oddechowych, alergii dochodzi do patologicznego przerostu i konieczności usunięcia migdałka gardłowego. Przerost migdałka gardłowego jest najczęstszą chorobą w dziecięcej. Objawy przerostu III migdałka to najczęściej:
  - utrudnione oddychanie przez nos, częste katary
  - mowa nosowa
  - chrapanie w nocy a czasami bezdechy senne
  - częste zapalenia ucha środkowego
  - niedosłuch przewodzeniowy
  - apatia, brak apetytu, trudności z koncentracją
  Położenie migdałka powyżej podniebienia miękkiego uniemożliwia jego bezpośrednią ocenę.
  Podstawowym badaniem oceniającym migdałek gardłowy uznawany za standard jest badanie endoskopowe jamy nosowo- gardłowej .GIĘTKI FIBEROSKOP /2, 7mm/ wprowadzany jest przez nos i na ekranie monitora uzyskujemy obraz migdałka gardłowego, jego wielkości, budowy i położenia w stosunku do ujść trąbek słuchowych. Badanie trwa ok.40-60 sek. Endoskop połączony jest z kamerą oraz z zestawem komputerowym do rejestracji obrazu. Dzięki temu badanie jest nagrywane, zapisane w systemie i wydrukowane w wersji papierowej.

  Tympanometria jest rodzajem nieinwazyjnej metody badania słuchu u dzieci. Polega na mierzeniu odbicia fali dzwiękowej od błony bębenkowej powodującej zmiany ciśnienia w przewodzie słuchowym zewnętrznym. Jej wynikiem jest powstanie krzywej tymanometrycznej za pomocą której można zdiagnozować m. in. infekcje ucha środkowego, niedrożność trąbki słuchowej czy pęknięcie błony bębenkowej.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Anestezjologia i intensywna terapia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej w Warszawie

Choroby

 • choroby uszu, nosa i gardła u dzieci
 • niedosłuch u dzieci
 • chrapanie , bezdechy senne
 • nawracające infekcje górnych dróg oddechowych