Adres

Kopernika 3-5, lok. 2, Szczecin
Metabolic Balance (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Przelew na konto

Poradnictwo dietetyczne (od 50 zł)

Poradnictwo żywieniowe (od 50 zł)

Analiza składu ciała (30 zł) +1 więcej

Program i plan metabolic balance®

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet dietetyczne prowadzę od 2010r. Odchudzanie z moją pomocą jest skuteczne i przebiega wg zasady: działamy bez: głodzenia się, wyrzeczeń, efe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • otyłość
 • nadwaga
 • choroby metaboliczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Metabolic Balance bardzo złe wyniki, początki cukrzycy

Do Pani Agnieszki trafiłem z koszmarnym stanem zacukrzenia, glukoza 276, trojglicerydy 1200, otyłość 25kg, nadciśnienie. Już po 3 tyg. unormowałem krew, a co najważniejsze, spadło pierwsze 8kg! A przez poprz. rok próbowałem obcinać rację jedzeniowe a waga ani drgnęła. Koszty diety są umiarkowane, ale jeśli dzięki tej diecie chodzę najedzony, szczęśliwy i pełny energii, zapłaciłbym każdy grosz? Ci co marudzą że za drogo, niech policzą roczne wydatki na leki ciśnieniowe, na cukrzycę, na trójglicerydy, i wszysko na ten temat. Dueta jest piękna, bo nie czuć głodu!!! A gdy sliwka zaczyna smakować niż wcześniej czekolada, jest lepiej niż super. Słowem: szkoda kazdej minuty bycia tłuściochem, zapisujcie się a życie znów będzie fajne.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Metabolic Balance otyłość

Od roku spotykam się z doktor Agnieszką regularnie co miesiąc. Wspera mnie profesjonalnymi wskazówkami bez cienia zniecierpliwienia i odpowiada na wszystkie pytania. Wyjaśnia ze zrozumieniem tajniki wiedzy dot.zdrowego odżywiania i metody Metabolic Balance.Zawsze uśmiechnięta nigdy krytycznie nie oceniała moich złych nawyków żywieniowych, służyła radami - po prostu profesjonalistka na medal.
Nawet nie wiem kiedy pozbyłam się 25 kg wagi,nadciśnienia,złego samopoczucia,wyniki krwi poprawiły się. Jestem zdrową,lżejszą osobą.....dziękuję Pani Doktor
szczerze polecam Renata.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Metabolic Balance program i plan Metabolic Balance®

Dzięki Pani Agnieszce schudłam 20 kg w kilka miesięcy. Waga utrzymuje się brak efektu jojo świetne wyniki i samopoczucie. Czuje się dużo lepiej teraz bardziej podobam się sobie i czuje się w moim nowym ciele rewelacyjnie. Zmieniłam nawyki żywieniowe na stałe i jestem z tego powodu bardzo zadowolona bo mam pewność że jem zdrowo a jeszcze bardzie cieszy mnie to ze jest to takie smaczne Pani Agnieszka jest aniołem dzięki niej jestem szczęśliwa kobieta pełną energii. Ważę. 54kg. 164cm. Magda.


Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani Agnieszce odzyskałam nowe lepsze zycie.Dieta super,nie chodziłam głodna chociaż tego bardzo się bałam.Zgubiłam kilogramy tłuszczu,unormowałam cholesterol i nadciśnienie.Dzisiaj z przyjemnością i łatwością robię 10 kilometrowy spacer z kijkami,czasy na km mam coraz lepsze.Wszystko to zawdzięczam Pani Agnieszce.Dziękuję bardzo serdecznie za udzieloną mi pomoc,


Użytkownik zweryfikowany

Pani Agnieszka ma dobrą umiejętność motywowania do "pracy" nad sobą. Nigdy nie usłyszałam słowa krytyki, jak było coś nie tak to zawsze wytłumaczone dlaczego tak a nie inaczej się zadziało, jako lekcja do przerobienia i zapamiętania. Mam 59 lat, od 18-tu nie mam tarczycy i ciągle borykałam się z dużą otyłością. Jestem wegetarianką, odżywiałam się zdrowymi produktami i wydawało mi się że już nic nie da rady się zrobić. A jednak! Te same produkty, w odpowiednich zestawieniach i ilościach oraz wyznaczonych godzinach zdziałały cuda. Pół roku i 24 kg mniej, a jeszcze niedawno utrata 2 kg to marzenie. Sama waga to nie wszystko.Poprawiło się zdrowie i wygląd, nie mam pokusy na słodycze które uwielbiałam, organizm sam odrzuca produkty "niejadalne", buntuje się. więc nawet po nie nie sięgam. Sama dieta jest prosta w stosowaniu, mało praco- i czasochłonna. Pani Agnieszko, dziękuję i pracujemy dalej


G
Użytkownik zweryfikowany

Do pierwszej wizyty u dr Agnieszki podeszłam z ogromnym dystansem i strachem. Długo analizowałam wszystkie za i przeciw, czytałam opinie na temat pani Agnieszki i Metabolic Balance. Bałam się osądzania, oceniającego spojrzenia, straszenia chorobami i pełnych dezaprobaty pytań w stylu: "Jak Pani mogła..."

Pani Doktor Agnieszka Kowieska okazała się profesjonalnym i kompetentnym dietetykiem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Przeprowadza dokładny wywiad, pomiary, opiera swoje zalecenia na wynikach badań, a nie przypuszczeniach. Mimo napiętego grafiku chętnie doradza i odpowiada na każde pytanie, maila, telefon. Jest osobą konkretną, a jednocześnie bardzo ciepłą, wyrozumiałą, cierpliwą, z poczuciem humoru. Nie karmi klienta banałami, nie straszy, nie poucza i nie osądza. Można na niej polegać w 100%.

Z dr Agnieszką współpracuję od lutego 2015 roku, trafiłam do jej gabinetu w dość rozpaczliwym momencie mojego życia, z BMI powyżej 40 (otyłość poważnie zagrażająca życiu), nadciśnieniem i problemami tarczycowymi, a przede wszystkim całkowicie niesłusznym przekonaniem, że nie będę w stanie poradzić sobie z takim CIĘŻAREM (i to dosłownie) bez operacji bariatrycznej. Kurację rozpoczęłam w marcu 2015 roku. W rok i trzy miesiące straciłam 52 kilogramy i łącznie 118 centymetrów w obwodach, skończyły się chroniczne bóle głowy, skoki ciśnienia i fatalne samopoczucie, które uniemożliwiało mi prawidłowe funkcjonowanie.

Sam program Metabolic Balance jest na początku wymagający, lecz jednocześnie klarowny i logiczny. Bazuje na "normalnych" produktach, nie reklamuje magicznych suplementów ani odżywek. Ani razu, nawet w fazie ścisłej, nie czułam się głodna lub osłabiona (wręcz przeciwnie, mam aż za dużo energii :)). Spotykam się z opiniami, że koszt kuracji jest bardzo wysoki. To nie do końca prawda. Cena kuracji obejmuje dwukrotne kompleksowe badania krwi, indywidualny program odżywiania oraz sporą ilość wizyt u pani Agnieszki (wystarczy porównać ceny w laboratoriach i koszt wizyt i planów żywieniowych u innych specjalistów). Istnieje też możliwość płatności ratalnej. Ja nie żałuję ani grosza. Uważam, że to moja najlepsza jak do tej pory inwestycja - nowa jakość życia i rewelacyjna poprawa stanu zdrowia to zysk znacznie przewyższający poniesione koszta.

Z całego serca i z pełnym przekonaniem polecam współpracę z panią dr Agnieszką Kowieską.
Pani Doktor, dziękuję za wszystko!

Małgosia


Ż
Użytkownik zweryfikowany

Czytając wszystkie tak pozytywne opinie na temat Pani dr Agnieszki Kowieskiej podchodziłam wbrew pozorom z pewną dozą niepewności. Traktowałam je jako trochę "naciągane", bo jak tak może być, że 100% osób jest zadowolonych? I żadnej złej opinii? I po roku czasu spotkań stwierdzam, że niemożliwym jest aby było inaczej. Pani Agnieszka jest genialnym profesjonalistą w tym co robi. Osobą z powołania i pasji jednocześnie. Nie krytykuje, nie ocenia a cierpliwie tłumaczy i uczy. Robi to w taki sposób, że kilogramy niemalże same uciekają a dieta nie jest żadną katorgą, a wręcz czystą przyjemnością. Oczywiście trzeba pewnych zasad przestrzegać. Po 12 miesiącach pracy z panią Agnieszką straciłam nie tylko ok 15-17 kg (po ok 18-20cm w obwodach) ale też nauczyłam się czegoś, czego nigdy nie umiałam: zdrowego żywienia oraz poprawiłam wyniki krwi. Być może brzmi to dość banalnie ale naprawdę nawet nie liczyłam na takie efekty. To jest coś więcej niż samo odchudzanie. To jest nauka życiowa warta każdej ceny. To nie jest dieta, która trzyma nas w ścisłych ramach i stosuje zakazy, w żadnym wypadku! To jest zdrowe podejście do życia przekazane przez Profesonalistę. Naprawdę szczerze polecam. I pisze to osoba, która całe życie się odchudza :). Ż.C.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry to za niska ocena jak na takie podejście i wsparcie. Moja ocena to idealny lekarz Pani Agnieszka Kowieska. Idealny człowiek na idealnym miejscu. Jestem na początku mojej diety , zaczełam z wagą 119 kg, po trzech tygodniach straciłam 9 kg, jestem najedzona i moje podejście do diety i życia zmieniło się na duży plus. Jeśli chodzi o mnie to naprawdę z czystym sumieniem Polecam Panią Doktor. Jedyna rzecz jaką żałuję to to że zgłosiłam się tak póżno , ale lepiej póżno niż wcale.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam na wizycie, Pani doktor mnie zważyła(owszem była to waga specjalistyczna ale z takiej można również skorzystać w wielu innych miejscach uzyskując identyczne wyniki), zadała parę pytań, okazało się ze mam nadwagę, co sama dobrze wiem,zapłaciłam i tyle po pierwszej wizycie. Jeśli chcę dalszej pomocy muszę zapłacić, to zrozumiale, aczkolwiek kwota jaką trzeba na początku wpłacić aby uzyskać pomoc wedle danej metody jest dość pokaźna, jak na przeciętnego "Kowalskiego" szukającego pomocy u dietetyka. Nie wątpię ze metoda może i jest skuteczna, ale ja odniosłam wrażenie, że bardziej chodzi tu sprzedaż samej metody niż relatywna pomoc. Mam paru znajomych korzystających z pozytywnym efektem z porad dietetyków, z ich relacji stwierdzam, że już pierwsza wizyta zaczyna się od działania, konkretnie i na temat. Tego mi tu zabrakło.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ogromny sukces! Dzięki Pani Agnieszce straciłam prawie 30 kilo w pół roku. Plan żywieniowy uwzględniał moje gusta i tryb życia, podczas konsultacji zawsze mogłam wyjaśnić wątpliwości, a czasem jakiś ciekawy przepis otrzymałam :) Zdecydowanie polecam, kilka koleżanek z pracy już skorzystało.


Usługi i ceny

Poradnictwo dietetyczne

od 50 zł


Kopernika 3-5, lok. 2, Szczecin

od 50 zł

Metabolic Balance


Poradnictwo żywieniowe

od 50 zł


Kopernika 3-5, lok. 2, Szczecin

od 50 zł

Metabolic Balance


Analiza składu ciała

30 zł


Kopernika 3-5, lok. 2, Szczecin

30 zł

Metabolic Balance


Program i plan metabolic balance®


Kopernika 3-5, lok. 2, Szczecin

Brak informacji o cenie

Metabolic Balance

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Metabolic Balance bardzo złe wyniki, początki cukrzycy

Do Pani Agnieszki trafiłem z koszmarnym stanem zacukrzenia, glukoza 276, trojglicerydy 1200, otyłość 25kg, nadciśnienie. Już po 3 tyg. unormowałem krew, a co najważniejsze, spadło pierwsze 8kg! A przez poprz. rok próbowałem obcinać rację jedzeniowe a waga ani drgnęła. Koszty diety są umiarkowane, ale jeśli dzięki tej diecie chodzę najedzony, szczęśliwy i pełny energii, zapłaciłbym każdy grosz? Ci co marudzą że za drogo, niech policzą roczne wydatki na leki ciśnieniowe, na cukrzycę, na trójglicerydy, i wszysko na ten temat. Dueta jest piękna, bo nie czuć głodu!!! A gdy sliwka zaczyna smakować niż wcześniej czekolada, jest lepiej niż super. Słowem: szkoda kazdej minuty bycia tłuściochem, zapisujcie się a życie znów będzie fajne.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Metabolic Balance otyłość

Od roku spotykam się z doktor Agnieszką regularnie co miesiąc. Wspera mnie profesjonalnymi wskazówkami bez cienia zniecierpliwienia i odpowiada na wszystkie pytania. Wyjaśnia ze zrozumieniem tajniki wiedzy dot.zdrowego odżywiania i metody Metabolic Balance.Zawsze uśmiechnięta nigdy krytycznie nie oceniała moich złych nawyków żywieniowych, służyła radami - po prostu profesjonalistka na medal.
Nawet nie wiem kiedy pozbyłam się 25 kg wagi,nadciśnienia,złego samopoczucia,wyniki krwi poprawiły się. Jestem zdrową,lżejszą osobą.....dziękuję Pani Doktor
szczerze polecam Renata.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Metabolic Balance program i plan Metabolic Balance®

Dzięki Pani Agnieszce schudłam 20 kg w kilka miesięcy. Waga utrzymuje się brak efektu jojo świetne wyniki i samopoczucie. Czuje się dużo lepiej teraz bardziej podobam się sobie i czuje się w moim nowym ciele rewelacyjnie. Zmieniłam nawyki żywieniowe na stałe i jestem z tego powodu bardzo zadowolona bo mam pewność że jem zdrowo a jeszcze bardzie cieszy mnie to ze jest to takie smaczne Pani Agnieszka jest aniołem dzięki niej jestem szczęśliwa kobieta pełną energii. Ważę. 54kg. 164cm. Magda.


Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani Agnieszce odzyskałam nowe lepsze zycie.Dieta super,nie chodziłam głodna chociaż tego bardzo się bałam.Zgubiłam kilogramy tłuszczu,unormowałam cholesterol i nadciśnienie.Dzisiaj z przyjemnością i łatwością robię 10 kilometrowy spacer z kijkami,czasy na km mam coraz lepsze.Wszystko to zawdzięczam Pani Agnieszce.Dziękuję bardzo serdecznie za udzieloną mi pomoc,


Użytkownik zweryfikowany

Pani Agnieszka ma dobrą umiejętność motywowania do "pracy" nad sobą. Nigdy nie usłyszałam słowa krytyki, jak było coś nie tak to zawsze wytłumaczone dlaczego tak a nie inaczej się zadziało, jako lekcja do przerobienia i zapamiętania. Mam 59 lat, od 18-tu nie mam tarczycy i ciągle borykałam się z dużą otyłością. Jestem wegetarianką, odżywiałam się zdrowymi produktami i wydawało mi się że już nic nie da rady się zrobić. A jednak! Te same produkty, w odpowiednich zestawieniach i ilościach oraz wyznaczonych godzinach zdziałały cuda. Pół roku i 24 kg mniej, a jeszcze niedawno utrata 2 kg to marzenie. Sama waga to nie wszystko.Poprawiło się zdrowie i wygląd, nie mam pokusy na słodycze które uwielbiałam, organizm sam odrzuca produkty "niejadalne", buntuje się. więc nawet po nie nie sięgam. Sama dieta jest prosta w stosowaniu, mało praco- i czasochłonna. Pani Agnieszko, dziękuję i pracujemy dalej


G
Użytkownik zweryfikowany

Do pierwszej wizyty u dr Agnieszki podeszłam z ogromnym dystansem i strachem. Długo analizowałam wszystkie za i przeciw, czytałam opinie na temat pani Agnieszki i Metabolic Balance. Bałam się osądzania, oceniającego spojrzenia, straszenia chorobami i pełnych dezaprobaty pytań w stylu: "Jak Pani mogła..."

Pani Doktor Agnieszka Kowieska okazała się profesjonalnym i kompetentnym dietetykiem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Przeprowadza dokładny wywiad, pomiary, opiera swoje zalecenia na wynikach badań, a nie przypuszczeniach. Mimo napiętego grafiku chętnie doradza i odpowiada na każde pytanie, maila, telefon. Jest osobą konkretną, a jednocześnie bardzo ciepłą, wyrozumiałą, cierpliwą, z poczuciem humoru. Nie karmi klienta banałami, nie straszy, nie poucza i nie osądza. Można na niej polegać w 100%.

Z dr Agnieszką współpracuję od lutego 2015 roku, trafiłam do jej gabinetu w dość rozpaczliwym momencie mojego życia, z BMI powyżej 40 (otyłość poważnie zagrażająca życiu), nadciśnieniem i problemami tarczycowymi, a przede wszystkim całkowicie niesłusznym przekonaniem, że nie będę w stanie poradzić sobie z takim CIĘŻAREM (i to dosłownie) bez operacji bariatrycznej. Kurację rozpoczęłam w marcu 2015 roku. W rok i trzy miesiące straciłam 52 kilogramy i łącznie 118 centymetrów w obwodach, skończyły się chroniczne bóle głowy, skoki ciśnienia i fatalne samopoczucie, które uniemożliwiało mi prawidłowe funkcjonowanie.

Sam program Metabolic Balance jest na początku wymagający, lecz jednocześnie klarowny i logiczny. Bazuje na "normalnych" produktach, nie reklamuje magicznych suplementów ani odżywek. Ani razu, nawet w fazie ścisłej, nie czułam się głodna lub osłabiona (wręcz przeciwnie, mam aż za dużo energii :)). Spotykam się z opiniami, że koszt kuracji jest bardzo wysoki. To nie do końca prawda. Cena kuracji obejmuje dwukrotne kompleksowe badania krwi, indywidualny program odżywiania oraz sporą ilość wizyt u pani Agnieszki (wystarczy porównać ceny w laboratoriach i koszt wizyt i planów żywieniowych u innych specjalistów). Istnieje też możliwość płatności ratalnej. Ja nie żałuję ani grosza. Uważam, że to moja najlepsza jak do tej pory inwestycja - nowa jakość życia i rewelacyjna poprawa stanu zdrowia to zysk znacznie przewyższający poniesione koszta.

Z całego serca i z pełnym przekonaniem polecam współpracę z panią dr Agnieszką Kowieską.
Pani Doktor, dziękuję za wszystko!

Małgosia


Ż
Użytkownik zweryfikowany

Czytając wszystkie tak pozytywne opinie na temat Pani dr Agnieszki Kowieskiej podchodziłam wbrew pozorom z pewną dozą niepewności. Traktowałam je jako trochę "naciągane", bo jak tak może być, że 100% osób jest zadowolonych? I żadnej złej opinii? I po roku czasu spotkań stwierdzam, że niemożliwym jest aby było inaczej. Pani Agnieszka jest genialnym profesjonalistą w tym co robi. Osobą z powołania i pasji jednocześnie. Nie krytykuje, nie ocenia a cierpliwie tłumaczy i uczy. Robi to w taki sposób, że kilogramy niemalże same uciekają a dieta nie jest żadną katorgą, a wręcz czystą przyjemnością. Oczywiście trzeba pewnych zasad przestrzegać. Po 12 miesiącach pracy z panią Agnieszką straciłam nie tylko ok 15-17 kg (po ok 18-20cm w obwodach) ale też nauczyłam się czegoś, czego nigdy nie umiałam: zdrowego żywienia oraz poprawiłam wyniki krwi. Być może brzmi to dość banalnie ale naprawdę nawet nie liczyłam na takie efekty. To jest coś więcej niż samo odchudzanie. To jest nauka życiowa warta każdej ceny. To nie jest dieta, która trzyma nas w ścisłych ramach i stosuje zakazy, w żadnym wypadku! To jest zdrowe podejście do życia przekazane przez Profesonalistę. Naprawdę szczerze polecam. I pisze to osoba, która całe życie się odchudza :). Ż.C.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry to za niska ocena jak na takie podejście i wsparcie. Moja ocena to idealny lekarz Pani Agnieszka Kowieska. Idealny człowiek na idealnym miejscu. Jestem na początku mojej diety , zaczełam z wagą 119 kg, po trzech tygodniach straciłam 9 kg, jestem najedzona i moje podejście do diety i życia zmieniło się na duży plus. Jeśli chodzi o mnie to naprawdę z czystym sumieniem Polecam Panią Doktor. Jedyna rzecz jaką żałuję to to że zgłosiłam się tak póżno , ale lepiej póżno niż wcale.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam na wizycie, Pani doktor mnie zważyła(owszem była to waga specjalistyczna ale z takiej można również skorzystać w wielu innych miejscach uzyskując identyczne wyniki), zadała parę pytań, okazało się ze mam nadwagę, co sama dobrze wiem,zapłaciłam i tyle po pierwszej wizycie. Jeśli chcę dalszej pomocy muszę zapłacić, to zrozumiale, aczkolwiek kwota jaką trzeba na początku wpłacić aby uzyskać pomoc wedle danej metody jest dość pokaźna, jak na przeciętnego "Kowalskiego" szukającego pomocy u dietetyka. Nie wątpię ze metoda może i jest skuteczna, ale ja odniosłam wrażenie, że bardziej chodzi tu sprzedaż samej metody niż relatywna pomoc. Mam paru znajomych korzystających z pozytywnym efektem z porad dietetyków, z ich relacji stwierdzam, że już pierwsza wizyta zaczyna się od działania, konkretnie i na temat. Tego mi tu zabrakło.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ogromny sukces! Dzięki Pani Agnieszce straciłam prawie 30 kilo w pół roku. Plan żywieniowy uwzględniał moje gusta i tryb życia, podczas konsultacji zawsze mogłam wyjaśnić wątpliwości, a czasem jakiś ciekawy przepis otrzymałam :) Zdecydowanie polecam, kilka koleżanek z pracy już skorzystało.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Proszę o interpretację wyników (badanie powtórzone o tej samej godzinie, ok. 7:45, w tym samym laboratorium).
  TSH - 4,76 mIU/L, ft3 - 5,10 pMOL/I, ft4 - 17,56 pmol/I, ATPO - 440,4 IU/ml
  Objawy: większe niż zazwyczaj osłabienie, uczucie odpływania, "bycia pijanym", bujania przy chodzeniu jak na statku, obraz delikatnie pływa.
  Z rezonansu szyi: zniesiona lordoza szyjna. ZANIM wykonałem badania tarczycowe neurolog NIE MAJĄC w/w wyników tarczycy zdiagnozował na podstawie opisu: rozchwianie neurowegatywne. Proszę o odpowiedź czy aby na pewno jest to "tylko nerwica" czy objawy tarczycowe? Czy zniesiona lordoza szyjna może dawać takie objawy? Mężczyzna, 27 lat.

  Dzień dobry, konieczna wizyta u endokrynologa. Ma Pan stan zapalny w tarczycy, a świadczy o tym podwyższona i to o dużo wartość anty -TPO.

  Agnieszka Kowieska

 • Czy z nadmiernym owłosieniem iść do ginekologa ???

  Tak. Powinny być zrobione badania hormonalne. Zalecana wizyta u ginekologa.

  Agnieszka Kowieska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet dietetyczne prowadzę od 2010r. Odchudzanie z moją pomocą jest skuteczne i przebiega wg zasady: działamy bez: głodzenia się, wyrzeczeń, efe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • otyłość
 • nadwaga
 • choroby metaboliczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Endokrynologia
 • Zdrowie Publiczne