Dr n. med.

Agnieszka Kowalewska-Włas

Ginekolog, Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Gabinet ginekologiczny - Cadena ParkUsługa: Inny

  Jestem bardzo zadowolona, w końcu lekarka, która oprócz przepisywania leków zwróciła również uwagę na zmianę diety (zamiast przepisywania tylko suplementów diety). Badania wykonywane bardzo skrupulatnie, wizyta trwa tyle ile potrzeba. Świetny ginekolog jak i endokrynolog

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Mariusz Łukaszuk
  Mariusz Łukaszuk
  Ginekolog, Androlog
  Al. Zwycięstwa 245/8, Gdynia
  Dr Mariusz Łukaszuk prowadził moją ciążę. Jest zdecydowanie świetnym fachowcem, a przede wszystkim sympatycznym… więcej

  Jakub Wnuk
  Jakub Wnuk
  Ginekolog
  Powstania Styczniowego, Gdynia
  Bardzo Miły Konkretny lekarz widać od razu ze zna się na swoim zawodzie wysłucha pacjenta porozmawia wykona wszystkie… więcej

  Marcin Gdaniec
  Marcin Gdaniec
  Ginekolog
  Świętojańska 141, Gdynia
  Trafiłam o tego lekarza borykając się z nawracającymi infekcjami. Była to moja pierwsza wizyta i moje wrażenia… więcej

  Kaja Majda
  Kaja Majda
  Ginekolog
  Władysława IV 59, Gdynia

  Renata Fiuk-Kuszka
  Renata Fiuk-Kuszka
  Ginekolog
  Władysława IV 59, Gdynia
  Jestem mile zaskoczona, że pozytywne opinie nie są przesadzone. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pani doktor… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Gabinet ginekologiczny - Cadena ParkUsługa: Inny

   Jestem bardzo zadowolona, w końcu lekarka, która oprócz przepisywania leków zwróciła również uwagę na zmianę diety (zamiast przepisywania tylko suplementów diety). Badania wykonywane bardzo skrupulatnie, wizyta trwa tyle ile potrzeba. Świetny ginekolog jak i endokrynolog

  • Kiedy przyszłam po "leczeniu" na NFZ przez innego lekarza byłam w opłakanym stanie- i psychicznym i fizycznym. Jak Doktor usłyszała, że parę lat byłam leczona na podstawie tsh, ft3 i ft4- załamała się. Patrząc na mnie potrafiła powiedzieć jakie wyniki będą złe- no i się potwierdziły. Teraz czuję się o niebo lepiej! Zaryzykuję i oddam jej w swoje ręce przygotowanie i prowadzenie ciąży :) Polecam, bardzo dobra kobieta :)

  • Pani doktor jest świetnym specjalistą. Mam niezbyt sympatyczną historię choroby, ale Pani Doktor potrafi opanować sytuację, przy okazji z uśmiechem wszystko wyjaśnić. Patrzy na organizm całościowo, nie leczy jednego niszcząc inne. Nie przepisuje leków bez sensu, wszystko dokładnie zbada zanim wyda jakąkolwiek opinię. Przede wszystkim stale się dokształca i rozwija. Jest lekarzem, któremu można w pełni zaufać. Pełen profesjonalizm.

  • M

   Super lekarz.
   Potrafiła jak nikt inny wyregulować tarczycę, opieka nad ciążą żony wręcz wymarzona. Badania dokładne z wyczerpującym opisem sytuacji.
   BARDZO DZIĘKUJEMY za Lenkę !!!

  • G

   Lekarz idealny! Kompetentna, drobiazgowa, z ogromną wiedzą i do tego najzwyczajniej w świecie miła, uśmiechnięta i z poczuciem humoru:). Dzięki Pani Doktor mam zdrowego Syna i właśnie spodziewam się Córki. Obie ciąże z kłopotami, ale dzięki Pani Doktor wszystko jest po raz kolejny na dobrej drodze do szczęśliwego finału. Polecam z całego serca każdej kobiecie.

  • N

   Jestem po pierwszej wizycie u pani Agnieszki. W zasadzie była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Bałam sie jak to bedzie, myślałam,ze będę czuła się skrępowana ale nie było tak źle. W gabinecie była miła atmosfera, pani doktor wszystko mi wytłumaczyła, była przy tym taktowna. Dziękuję.

  • A

   Bardzo dobry lekarz, z indywidualnym podejściem do pacjentki. Nie przepisuje leków bez wykonania kompletu badań, pilnuje, żeby je wykonywać regularnie. Na wizytę można umówić się telefonicznie, przez sms albo mailowo, w razie czego w każdej chwili można również w ten sposób skontaktować się z lekarzem. Dzięki temu, że p. doktor jest w trakcie specjalizacji w endokrynologii, mam wizytę 2w1 i nie muszę dodatkowo szukać dobrego endokrynologa. Stara się odpowiedzieć na każde pytanie, nie bagatelizuje niczego. Do tego miła, sympatyczna i uśmiechnięta.

  • A

   Z czystym sercem mogę polecić Panią doktor każdej kobiecie która nie wie u jakiego lekarza prowadzić ciążę. Pani doktor Kowalewska - Włas prowadziła całą moją ciążę. To właśnie Pani Agnieszka wykryła u naszej córeczki wadę nerki, dzięki czemu lekarze zajmujący się naszą córeczką zaraz po porodzie wiedzieli że muszą od razu zbadać nerki naszego maleństwa. Pani doktor jest niezwykle serdeczną, ciepłą i przede wszystkim kompetentną osobą. Ponieważ była to moja pierwsza ciąża, bardzo ważne było dla mnie to, że Pani doktor odpowiadała szczegółowo na każde moje nawet najbardziej błahe pytanie i zawsze miała dla mnie ciepłe słowo i poradę. Pani Agnieszka ma bardzo dużą wiedzę medyczną oraz bardzo dobrze wyposażony gabinet. To była moja pierwsza ciążą i już teraz wiem, że kolejną ciążę na pewno będę prowadziła u Pani Agnieszki :) Serdecznie polecam Panią doktor.

   Agata Sz.

  • B

   Super LEKARZ!!! Bardzo dobry Specjalista, profesjonalny sprzęt, miła atmosfera!!! Ludzkie podejście do pacjenta, trafna diagnoza i skuteczne leczenie!!!

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • K

   Bardzo profesjonalnie. W gabinecie można bez wahania porozmawiać o wszystkich intymnych sprawach, które nas trapią, bez jakiegokolwiek zawstydzenia. Lekarka dokładna i treściwa, nie tylko dobrze bada, ale i pomaga oswoić się z trudnymi tematami, o których sami często nie umiemy rozmawiać. Polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG