lek.

Agnieszka Kisała

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

59 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
83 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą ginekologiem. Studia medyczne ukończyłam na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obecnie pracuję zarówno w szpitalu, jak i w warunkach ambulatoryjnych. Serdecznie zapraszam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Remedium

  Bardzo otwarta i kompetentna pani doktor... Cała wizyta przebiega w bardzo miłym klimacie i bezstresowo.. Polecam

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny

  Trafnie postawiona diagnoza doprowadziła do szybkiej likwidacji problemu. Pani doktor bardzo miła i delikatna. Serdecznie polecam

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Family Med CareUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor bardzo sympatyczna. Wizytę umawiałam przez internet ale nie żałuję. Lekarz kompetentny - pyta, słucha i tłumaczy. Polecam innym kobietom bo warto.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemediumUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna, z dużym poczuciem humoru dzięki czemu pacjentka nie czuje żadnego skrępowania :) polecam wszystkim „początkującym”

 • M
  Lokalizacja: NZOZ RemediumUsługa: pierwsza wizyta

  Pani doktor była bardzo zaangażowana i delikatna. Wszystko dokładnie wyjaśniła i sprawiła, że pierwsza wizyta była przyjemna.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor miła, delikatna, dokładna z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Polecam kobietom młodym i starszym.

 • K
  Lokalizacja: Family Med Care

  Bardzo dobry specjalista, wszystko na spokojnie wytłumaczy, powie co i jak i najlepiej doradzi. Wybrałam ją sugerując się innymi komentarzami i się nie zawiodłam. Polecam tą Panią na 100%.

 • A
  Lokalizacja: Family Med CareUsługa: badanie ginekologiczne

  Pani doktor przemiła :) wszystko bardzo sprawnie szybko i bezbolesnie , na każde z moich pytań Pani doktor odpowiedziała bardzo jasno i zrozumiale
  Bardzo polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Family Med CareUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam serdecznie Panią doktor Agnieszkę! Bardzo miła, serdeczna osoba i przede wszystkim kompetentna, udzieli informacji na każde nurtujące pytanie. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, więc nawet pierwsza wizyta u ginekologa nie jest wówczas aż tak stresująca. Polecam ;)

 • I
  Lokalizacja: Family Med CareUsługa: potwierdzenie ciąży

  Pani doktor jest bardzo empatyczna i wyrozumiała, a w tych czasach to naprawdę na wagę złota. Mało który lekarz potrafi tak dokładnie wszystko wytłumaczyć i podnieść na duchu, a byłam dzisiaj naprawdę nie łatwą pacjentką... Badanie wykonane z największą dokładnością, nie ma porównania z tym co spotykało mnie do tej pory u innych lekarzy. Cieszę się że do niej trafiłam, bo naprawdę mnie uspokoiła i pomogła - choć narazie tylko czas może zadecydować jak wszystko się potoczy, ale nie tracę nadziei. Wizytę umówiłam przez Internet sugerując się tylko opiniami z Internetu więc miałam prawo czuć się niepewnie, ale jak tylko zobaczyłam uśmiechniętą twarz Pani doktor wiedziałam że będzie dobrze. Polecam każdemu, kto poszukuje fachowej opieki a tym samym wsparcia, bo czasami człowiekowi potrzebne jest po prostu ludzkie podejście

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą ginekologiem. Studia medyczne ukończyłam na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obecnie pracuję zarówno w szpitalu, jak i w warunkach ambulatoryjnych.
  Serdecznie zapraszam na wizytę wszystkie Panie celem badań profilaktycznych, prowadzenia ciąży lub rozwiązania problemów ginekologicznych.


  Usługi:
  - konsultacje ginekologiczno - położnicze
  - prowadzenie ciąży
  - diagnostyka ultrasonograficzna narządu rodnego
  - badania cytologiczne
  - badania bakteriologiczne, HPV

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl