dr n. med.

Agnieszka Ida

Urolog, Androlog

Od 10 lat pracuję w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Poznaniu, gdzie wykonuję szeroki zakres badań i operacji urologicznych. Studia ukończyłam na Wydziale Lekarskim Coll... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Od 10 lat pracuję w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Poznaniu, gdzie wykonuję szeroki zakres badań i operacji urologicznych. Studia ukończyłam na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2005 roku. Odbywałam praktyki na Oddziale Urologicznym oraz Oddziale Chirurgicznym w Szpitalu w Antwerpii. Na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu ukończyłam studia doktoranckie. W 2013 roku obroniłam pracę doktorską pt: „Mutacje genu VHL u pacjentów z rakiem jasnokomórkowym nerki w populacji Wielkopolski”. Specjalistą urologiem zostałam w 2015 roku zdając egzamin europejski. Należę do Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) Polskiego Towarzystwa Andrologicznego oraz do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU– European Association of Urology). Uczestniczę w konferencjach naukowych oraz kursach praktycznych.

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2005)
 • Studia doktoranckie Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
 • Universiteit Antwerpen w ramach programu Erasmus (2003)

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • R

  Bardzo konkretny lekarz. Mam duży kamień w prawej nerce i pani lekarz od razu przed wizytą zleciła badania i podczas wizyty zrobiła dodatkowe. Wszystko ładnie wytłumaczyła i od razu podjęła kroki ku leczeniu. Wizyta przebiegała w miłej, niekrępującej atmosferze. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: konsultacje urologiczne z USG

  Profesjonalne podejście do klienta,kultura i wiedza-to charakteryzuje dr. Agnieszkę. Z czystym sumieniem mogę polecić.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia, poważnie traktującym pacjenta, nastawionym na niesienie pomocy. Podczas wizyty pani doktor stwarza dobrą atmosferę. Pełen profesjonalizm.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie jak do kolejnego problemu. Niczego nie bagatelizuje, słucha wszystkiego co pacjent mówi. Na wizycie bardzo dobra atmosfera, 0 stresu. Serdecznie polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo rzeczowe przeprowadziła wywiad, dokładnie zbadała i natychmiast podjęła koniecznie działania - w moim przypadku pilne skierowanie do szpitala. Wizyta odbyła się o 11, a o 15 byłam już po zabiegu. Z całą pewnością mogę polecić dr Idę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spokojne podejście do pacjenta, dokładne wysłuchanie, badanie i postawienie diagnozy. Możliwość kontaktu mailowego poza godzinami przyjęć.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Agnieszka Ida poświęciła mi dużo czasu,zrobiła badania i mam nadzieje,ze jej zalecenia i zapisane leki pomogą mi w moich dolegliwościach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm, wysoka wiedza i umiejętności, znajomość najnowszych osiągnięć i technik medycznych, a przy tym uśmiech, delikatność i szczera chęć pomocy okraszone ujmującą osobowością. Polecam!

 • M

  Pani Agnieszka jest cudownym lekarzem i serdecznym człowiekiem. Bardzo dokładna i dociekliwa. Zleciła szereg badań, odniosła się do każdego z objawów aby postawić precyzyjną diagnozę. Wytłumaczyła bardzo dokładnie każdy z czynników wymienionych w wywiadzie. Odniosłam wrażenie, że Pani doktor jest kompetentnym oraz doświadczonym fachowcem. Dodatkowo podczas wizyt jest zawsze uśmiechnięta, miła i bardzo serdeczna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po jednej wizycie trudno określić, czy dr Agnieszka Ida jest dobrym fachowcem, natomiast pierwsze wrażenie bardzo dobre :) Pani Agnieszka jest bardzo zaangażowana i dokładnie analizuje stan zdrowia pacjenta. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, bez pośpiechu, pani dr skupia się na pacjencie i uważnie wsłuchuje w to co on mówi. Wizyta kosztuje 150zł.