mgr

Agnieszka Grzesiak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
193 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, konsultacje dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Bardzo dobry specjalista. Pani Agnieszka pomogła mi "podnieść sie" w bardzo trudnym momencie mojego życia. I co bardzo ważne niczego nie sugerowała, pozwoliła mi samej dojść do odpowiednich wniosków. Bardzo polecam!

 • M

  Długo szukałam właściwego terapeuty, który byłby zarówno kompetentny jak i miły. Pani Agnieszka spełniła moje oczekiwania. Jest bardzo otwartą i sympatyczną osobą . Pomogła mi wrócić na właściwe tory, dzięki czemu moje życie wraca do normy. Jestem jej wierną pacjentką i zdecydowanie mogę wszystkim z czystym sumieniem ją polecić!

 • pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie Pani Agnieszki bardzo mi pomogło. Dziękuję :) będę Panią polecał !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, konsultacje dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz spotkania konsultacyjne poprzedzające proces terapii.

  Pracuję jako psycholog w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, Poradni Zdrowia Psychicznego Medicor w Poznaniu, Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, Wojskowej Pracowni Psychologicznej, Fundacji "Aktywizacja" wspierającej osoby niepełnosprawne na rynku pracy, II Liceum Ogólnokształcącym, Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi, Ośrodku Psychoterapii "Empatia" oraz Centrum Psychoterapii i Neurologopedii ERGO. Swoją pracę superwizuję w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

  Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu (specjalność psychologia kliniczna i psychologia zdrowia i choroby) oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

  Pracuję z osobami, które:
  - doświadczają depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, mają zdiagnozowane zaburzenia osobowości
  - doświadczają trudności w relacjach interpersonalnych
  - doświadczają bezradności, poczucia braku wpływu na wydarzenia w swoim życiu
  - doświadczają trudności w radzeniu sobie z własnymi emocjami oraz podejmowaniu decyzji - doświadczają lęków związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem lub mają dolegliwości somatyczne o podłożu psychologicznym
  - doświadczają trudności w określeniu własnych potrzeb i odnalezieniu swojego miejsca - cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości, poczucia winy, osamotnienia
  - chcą mieć większy wgląd we własne przeżycia
  - przeżywają kryzys, doświadczają trudności, z którymi sami nie są sobie w stanie poradzić
  - mają trudności w adaptacji do nowego otoczenia

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza - Psychologia
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne - czteroletnia Szkoła Psychoterapii