Fizjoterapeuta i coach, doświadczona terapeutka pracująca z Parami zmagającymi się z niepłodnością. Sama przez 10 lat starałam się o dziecko i doświadczyłam czterech poronień. ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta i coach, doświadczona terapeutka pracująca z Parami zmagającymi się z niepłodnością.

  Sama przez 10 lat starałam się o dziecko i doświadczyłam czterech poronień. Moje osobiste doświadczenia były dla mnie impulsem do stworzenia Centrum Wspierania Kobiecej Płodności, w którym uczę jak żyć z niepłodnością oraz pokazuję, że dzięki pracy nad sobą można świadomie kształtować swoją płodność. Jestem autorką innowacyjnego Programu „Dotknij Swojej Płodności”, którego celem jest wspieranie procesu leczenia niepłodności oraz stworzenie jak najlepszych warunków do poczęcia.

  Rozmnażanie jest jedną z podstawowych funkcji życiowych człowieka obok oddychania i odżywiania. Jeżeli funkcja ta zostaje zaburzona, może to oznaczać, że w naszym ciele brakuje wewnętrznej równowagi. Stres, nieprawidłowe odżywianie, niedobory witaminowe oraz negatywne emocje mogą niekorzystnie wpływać na naszą płodność. Program jest konkretnym działaniem, które wspiera proces leczenia niepłodności czyniąc go bardziej efektywnym. U osób biorących w nim udział obserwuję znaczne zmniejszenie poziomu stresu, związanego z przedłużającymi się staraniami, pacjenci stają się bardziej spokojni, odzyskują wiarę w powodzenie leczenia oraz biorą w nim czynny udział. Program może również stanowić doskonałe przygotowanie do zabiegów inseminacji lub In Vitro.

  Na czym skupia się nasza praca?

  STRES
  Ciągły stres związany z dniem codziennym i przedłużającymi się staraniami powoduje, że w naszym ciele stale krążą substancje tj. adrenalina i kortyzol. Na ich obecność reagują automatycznie mięśnie miednicy, które kurczą się i napinają. Zwiększone, stałe napięcie w tym obszarze powoduje, że krew dociera tam w zmniejszonej ilości. Macica, jajniki i jądra do prawidłowego funkcjonowania potrzebują odpowiedniego ukrwienia i odżywienia. Jak widać, stres może bezpośrednio wpływać na stan naszych narządów rozrodczych, dlatego, tak ważne jest jego codzienne uwalnianie. Do odzyskania wewnętrznej równowagi oraz rozluźnienia mięśni miednicy wykorzystuję Platformę Schumanna, innowacyjne urządzenie medyczne emitujące drgania o częstotliwości identycznej jak drgania naszej Ziemi. Platforma dzięki swoim terapeutycznym właściwościom pozwala na uzyskanie głębokiego relaksu oraz zastosowana w odpowiednich dniach kobiecego cyklu, pozytywnie wpływa na owulację oraz ukrwienie macicy i jajników. Prowadzony na Platformie, głęboki masaż brzucha (terapia wisceralna) pozwala znacznie szybciej likwidować powstałe napięcia oraz zastoje żylno-limfatyczne w narządach rozrodczych i przestrzeniach wokół nich, co w konsekwencji prowadzi do normalizacji ich czynności fizjologicznych.

  ODŻYWIANIE
  „Jesteś tym, czym jesz…” W myśl tej zasady uczę Pary nowego sposobu odżywiania i suplementacji. Szczególnie u kobiet wprowadzenie odżywiania zgodnego z poszczególnymi fazami cyklu przynosi bardzo dobre efekty w postaci przywrócenia prawidłowego funkcjonowania układu hormonalnego i odpornościowego. Cykl kobiecy można podzielić na 4 fazy. Każda z tych faz ze względu na procesy w niej zachodzące potrzebuje innego sposobu odżywiania i suplementacji, innych produktów, które dostarczą potrzebne w danym cyklu witaminy i minerały. Praktyczna wiedza, jaką Para zdobywa podczas wspólnej pracy przydaje się nie tylko podczas starań, ale procentuje również w okresie całej ciąży i późniejszego żywienia maluszka.

  EMOCJE
  Coraz częściej pojawiają się przypadki niepłodności idiopatycznej, czyli takiej, gdzie wszystko wydaje się funkcjonować prawidłowo a jednak ciąża się nie pojawia. W takiej sytuacji warto się zastanowić czy psychika nie jest tutaj czynnikiem decydującym. Lęk, żal, chęć stałej kontroli potrafią mieć negatywny wpływ na płodność a u osób szczególnie wrażliwych, nawet ją blokować. Człowiek w dzisiejszym świecie żyje w ciągłym pędzie i ma poczucie, że może wszystko kontrolować. Kiedy zaczyna zmagać się z niepłodnością, to właśnie fakt utracenia kontroli staje się najtrudniejszą rzeczą do zaakceptowania i powoduje, że człowiek czuje się bezsilny w obliczu tej choroby. Z uwagi na te wszystkie emocje, istotne jest, aby Para w tak trudnej dla siebie sytuacji nie zostawała sama.

  Niepłodność jest szczególną chorobą, czasami wieloczynnikową, która niesie ze sobą różne emocje i dotyka najczulszych sfer człowieka. Dlatego, tak ważne jest wsparcie oraz kompleksowe działanie.

  Na co dzień współpracuję z Kliniką Specjalistyczną Mediconcept. W ramach współpracy prowadzę sesje indywidualne z Parami oraz przygotowuję Panie do zabiegu inseminacji.

  Jestem edukatorką i często dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami poszerzając ich świadomość w zakresie płodności. Moje wypowiedzi można znaleźć na łamach magazynów tj. Coaching, Galaktyka Vital, Płodna Polska oraz Rzeczpospolita. Występowałam również, jako ekspert z zakresu płodności w Strefie Stylu Radia RAM i Radia Zielona Góra.

  Wiem, co czujesz, kiedyś ja doświadczałam tych samych emocji...
  Teraz jestem mamą i chcę Ci pokazać jak możesz rozbudzić swoją płodność, odzyskać spokój i zwiększyć szansę na poczęcie....

  Zapraszam Cię do wspólnej rozmowy....

  Więcej informacji na mojej stronie www.pokojmarzen.pl

Ukończone szkoły

 • Medyczne Studium Zawodowe im. L. Hirszfelda we Wrocławiu, kierunek fizjoterapia
 • Stowarzyszenie Centrum Edukacji Cel, kierunek coaching
 • Kurs Strukturalno-Funkcjonalnej Terapii Trzewi, W. Batkiewicz
 • Kurs Aurikuloterapii, Wrocławska Akademia Akupunktury
 • Kurs trenerski Techniki Emocjonalnej Wolności (EFT), Instytut EFT w Polsce
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Rekomendacja Stowarzyszenia Centrum Edukacji Cel

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Gabinet Odnowy Biologicznej "Soleil"
 • Stowarzyszenie Centrum Edukacji Cel

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • J

  Trafilam do Pani Agnieszki będąc w lekkim dołku psychicznym spowodowanym niepowodzeniami w zajściu w ciążę. To spotkanie dało mi bardzo dużo, sprawiło że zaczęłam inaczej myśleć, patrzeć na świat, a przede wszystkim pozwoliło obudzic we mnie wygasla nadzieje, że kiedyś nam się uda. Wychodząc z pierwszego spotkania czułam jakbym zrzucila z siebie ogromny ciężar, w mojej glowie był plan, a w sercu obudzona radość. Dawno tak się nie czułam.
  Cieszę się,ze na mojej drodze spotkalam Panią Agnieszke. To kobieta Anioł- cudowna, ciepła, dodająca otuchy a przede wszystkim znająca się na tym co robi.Może nie uwierzycie, ale na drugim naszym spotkaniu byłam już w ciąży, choc jeszcze o tym nie wiedziałam, a na trzecim obie plakalysmy ze szczęścia, które rozwijalo sie w moim brzuchu. Polecam z całego serca osobom tracacym nadzieję i zawiklanym w te wszystkie medyczne procedury. Nowe życie zaczyna się w naszej głowie, tylko nieraz potrzebujemy kogoś, kto nas odprogramuje i nam to uzmyslowi - kogoś takiego jak Pani Agnieszka.

  Agnieszka Grobelna2016-11-18

  Pani przypadek pokazuje, że nie można się poddawać, że wszystko jest możliwe...Jak widać CUDA się zdarzają :) Cieszę się razem z Panią.

 • Z serca polecam, bo to Osoba, która pracuje z sercem, zaangażowaniem i pasją. Jestem wdzięczna za zmiany jakie pojawiły się w moim życiu po naszych spotkaniach i jestem przekonana, że to co działo się podczas naszych spotkań przyczyniło się do tego w jakim miejscu jestem teraz w swoim życiu. Niesamowita Kobieta!

  Agnieszka Grobelna2016-11-18

  Kochana Moja, osiągnęłaś to wszystko dzięki swojej pracy. Pamiętam nasze spotkania pełne emocji...Rozkwitłaś i to mnie cieszy najbardziej :)

 • Każdy, kto stara się o dziecko od dłuższego czasu wie, jakie emocje wiążą się wraz z pojawieniem się kolejnej miesiączki. Żal, rozczarowanie, bezsilność, złość na pewno nie pomagają w zajściu w upragnioną ciążę. Jak trudno poskromić te emocje wiedzą tylko ci, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. Spotkania z Panią Agnieszką pozwalają uświadomić sobie wiele spraw, które tkwią gdzieś ukryte głęboko w nas. Polecam bardzo :) Kamila

  Agnieszka Grobelna2016-11-18

  Niepłodność dotyka najczulszych sfer naszego życia. Towarzyszą jej często skrajne emocje, bezsilność i samotność...Pamiętam te chwile ze swoich starań...Kiedy jest ktoś obok nas, kto nas rozumie i wspiera, droga staje się łatwiejsza. Dziękuję Pani Kamilo, że wybrała Pani mnie na swoją towarzyszkę podróży....

 • M

  Dzięki sesjom, jodze hormonalnej i masażu płodności obecnie jestem mamą 6 miesięcznych bliźniąt. Uwolniłam swój umysł i przygotowałam się na poczęcie. Dziękuję. Serdecznie polecam współpracę z Panią Agnieszką, warto zadbać o swoje marzenia.

  Agnieszka Grobelna2016-11-03

  Pani Magdo, wszystkiego dobrego dla Pani i chłopców :)