Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kochanowskiego 10/4, Katowice
Gabinety Psychoterapii Agnieszka Glica Katowice

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Konsultacja online • 150 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna dla par • 160 zł

Poradnictwo seksuologiczne • 140 zł +3 więcej

Psychoterapia • 130 zł

Psychoterapia grupowa • od 100 zł

Superwizja • 200 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W swojej 12 letniej praktyce skupiam się głównie na psychoterapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych. Prowadzę psychoterapie szkoleniową dla przy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Kochanowskiego 10/4, Katowice

150 zł

Gabinety Psychoterapii Agnieszka Glica Katowice

Pozostałe usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna dla par


Kochanowskiego 10/4, Katowice

160 zł

Gabinety Psychoterapii Agnieszka Glica Katowice


Poradnictwo seksuologiczne


Kochanowskiego 10/4, Katowice

140 zł

Gabinety Psychoterapii Agnieszka Glica Katowice


Psychoterapia


Kochanowskiego 10/4, Katowice

130 zł

Gabinety Psychoterapii Agnieszka Glica Katowice


Psychoterapia grupowa


Kochanowskiego 10/4, Katowice

od 100 zł

Gabinety Psychoterapii Agnieszka Glica Katowice


Superwizja


Kochanowskiego 10/4, Katowice

200 zł

Gabinety Psychoterapii Agnieszka Glica Katowice

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii Agnieszka Glica Katowice psychoterapia indywidualna

Od wielu lat staraliśmy się z mężem o dziecko, diagnostyka, liczne badania, 4 poronienia. Na psychoterapię zdecydowałam bo nie mogłam sobie poradzić ze swoimi emocjami. Mam za sobą ponad 2 letnią psychoterapię u pani Agnieszki, nauczyłam się szanować swoje uczucie i ciało, odpuściłam, nasze życie z mężem przestało być podporządkowane cyklom. Dzięki terapii dostrzegłam, że każde poronienie to była strata, której ja nie pozwoliłam sobie przeżyć. Dziś jestem przekonana, ze gdyby nie psychoterapia i doświadczenie Pani Agnieszki, kręciłaby się w kółko i decydowałaby się na kolejne zabiegi, by mieć dziecko. Zaszłam w ciąże w sposób naturalny, a psychoterapia jest dla mnie ogromnym wsparciem w ciąży. Wrażliwość, uwaga, ciepło to jest to co dostałam w terapii. Polecam i zachęcam, dla mnie psychoterapia była najlepsza i najtrudniejszą decyzją w trakcie całego leczenia. A pani Agnieszka jest świetna!


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo fachowo, a przy tym kompletnie bezstresowo. Wykonałem bardzo dużo owocnej pracy z panią Glicą. Bardzo mi pomogła. Polecam tego fachowca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Na spotkaniu uświadomiłam sobie, że łatwiej znieść ból fizyczny, niż emocjonalny. Pani Agnieszka nauczyła mnie, żeby nie bagatelizować poronienia. Słuchała mnie z szacunkiem i uwagą, mówiła o smutku, którego ja nie chciałam czuć. Po kilku miesiącach terapii czuje, że dopiero teraz jest czas na dziecko. Szkoda, że nikt w szpitalu nie skierował mnie do terapeuty. Polecam psychoterapię oraz moją psychoterapeutkę, wszystkim kobietom po poronniu.


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobre pierwsze wrażenie po pierwszej w życiu wizycie u psychoterapeuty. Byłam sceptycznie nastawiona do tego zawodu jednak moja opinia zaczyna się zmieniać po odbytym spotkaniu z Panią Agnieszką. Wizyta trwa tyle ile miała trwać, moja wypowiedź nie została przerwana. Nabrałam chęci i siły, aby zacząć nad sobą pracować.


J
Użytkownik zweryfikowany

"​Rozpoczynając terapię u Pani Agnieszki byłam w dużym dołku, nic mi się nie chciało, rozpadał się nagle mój kolejny związek, miałam dość.To było moje 4 podejście w życiu do terapii. Byłam zaskoczona, że nie dostawałam rad od Pani Agnieszki, że nie oceniała mnie, nie krytykowała, w zamian pokazywała mi, że jestem ważna, odzyskiwałam powoli szacunek do samej siebie. Dziś jestem naprawdę zdumiona, jak wiele zmieniło się w moim podejściu do życia dzięki psychoterapii. Jestem dużo silniejsza, świadoma siebie i bardzo za to dziękuję mojej terapeutce! Polecam psychoterapię Gestalt! "

Agnieszka Glica

:) ja również dziękuje za te piękne słowa i refleksje.


A
Użytkownik zweryfikowany

Po zmianie miejsca zamieszkania trudno mi było znaleźć terapeutę, nie miałam żadnych rekomendacji. Na szczęście szybko trafiłam na panią Agnieszkę. Bardzo empatyczna, otwarta na problemy specjalistka. Nie bałam się wizyt u niej, choć z poprzedniki lekarzami zdarzało mi się uciekać (jestem dość młodą osobą). Dziś rozumiem, co działo się w mojej psychice, pani Agnieszka uświadomiła mnie o wielu rzeczach, które się ze mną działy, ale przez ograniczenia nie dostrzegałam ich. Szczerze polecam!

Agnieszka Glica

Powodznia i dziękuje za opinie :)


S
Użytkownik zweryfikowany

Stres podczas sesji na studiach i w trakcie ważnych egzaminów zawsze mnie paraliżował. Pójście do psychologa to był przymus, a nie chęć rozwoju. Miałam szczęście, że trafiłam na Panią Agnieszkę. Wielokrotnie podczas terapii miałam ochotę sprawdzać jej cierpliwość i uwagę, którą skupiała na mnie. Czekałam,aż się na mnie zdenerwuje. Uświadomiła mi, co robię źle w relacjach z ludźmi, jak mój perfekcjonizm blokuje mnie podczas ważnych egzaminów życiowych, jak odbieram sobie spontaniczność. To naprawdę ludzka i mądra kobieta, która uczyła mnie jak próbować i nie koncentrować się na porażkach. Do dzisiaj jestem jej za to wdzięczna. Polecam! :)

Agnieszka Glica

Dziękuje za Pani opinię


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Rzetelna i profesjonalna. Gdyby nie silne lęki, nie zdecydowałbym się na psychoterapię. Nie byłem zadowolony, gdy Pani Agnieszka powiedziała, że nie ma gotowej “technik” radzenia sobie z napadami paniki, a każda terapia wymaga czasu. Liczyłem na radę i szybką poprawę po 2-3 spotkaniach. Po paru miesiącach psychoterapii jestem wdzięczny za jej szczerość i skonfrontowanie mnie z tym, że zmiana wymaga czasu. Ataki paniki minęły, uczę się mniej pracować i cenić czas z bliskimi. Moja psychoterapia jest inwestycją, która ma pozytywny wpływ na całą moją rodzinę. Zaczynam się uczyć jak być obecnym ojcem. Dziękuje za zatrzymanie mnie w poszukiwaniu szybkich rozwiązań. Zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę to doświadczona psychoterapeutka, która nie daje się zwieść słowom.

Agnieszka Glica

Dziękuje za szczerość i zaznaczenie tego, że "tak by się chciało", aby psychoterapia dawała natychmiastowy efekt.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentna, która jest otwarta na światopogląd drugiej osoby. Towarzyszyła mi w dylematach i trudnościach dotyczących pracy zawodowej oraz spraw pozazawodowych. Pani Agnieszka jest osobą wrażliwą, empatyczną oraz zaangażowaną w relację z klientem.

Agnieszka Glica

To bardzo ważne słowa dla mnie jako psychoterapeuty, dziękuje bardzo za nie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo mi pomogła gdy byłam w kryzysie. Teraz zawsze mogę liczyć na wsparcie. Znajduje dla mnie czas i jest naprawdę zainteresowana tym co przeżywam. Bardzo wszystkim polecam.

Agnieszka Glica

Dziękuje za miłe słowa, nasza wspólna praca dała mi również dużo satysfakcji.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące niskie poczucie własnej wartości

  Dzień dobry, Mam problem z dorastającą córką. Stała się zamknięta w sobie i nie radzi sobie w szkole. Kiedy nauczyciele wywołują ja do odpowiedzi nic nie odpowiada. Ale poza szkołą w domu jest zupełnie inna. Nie ma przyjaciół i nigdzie nie chce wychodzić. Jest bardzo nieśmiała, ale tylko do rówieśników. Wychowawczyni prosiła mnie o konsultacje u psychologa, bo szkoła nie radzi sobie z sytuacją. Kiedy ma odpowiadać na lekcji, to coś ją blokuje. Proszę o pomoc.

  Dzień dobry, brakuje wielu istotnych informacji, które pozwoliłoby mi się szerzej odnieść do opisanej przez Panią trudności. Informacje zawarła w drugim zdaniu Pani zapytania, wydają się być kluczowe. Okres dorastania sam w sobie jest b. trudny dla młodej osoby, jednocześnie kiedy młody człowiek zaczyna się izolować, zamka w sobie, jest nieśmiała lub nie buduje relacji z rówieśnikami warto zdecydować się na konsultację z psychologiem, a nawet bardziej wskazana jest praca z psychoterapeutą. Ważne, aby miała Pani jasność czy zachowanie córki jest wynikiem depresji, czy stanów lekowych czy też wynika z jakiś realnych doświadczeń życiowych, które ją przestraszyły /przyblokowany. Na powyższe sygnały należy jak najszybciej zareagować. Proszę skorzystać z sugestii wychowawczyni.

  Agnieszka Glica

 • Mam 15 lat i jestem osobą zamkniętą w sobie, nie potrafię zaufać ludziom. Czuję się samotna nawet w obecności innych osób. Do tego możliwe jest że mam pewne zaburzenie psychiczne i potrzebuję psychoterapii. Potrzebuję osoby której mogłabym powiedzieć o swoich problemach i mieć pewność że ta osoba mnie wysłucha i pomoże. Czy zajmuje się pani takimi sprawami? Oraz czy można się z panią jakoś skontaktować żeby po prostu porozmawiać?...

  Dzień dobry,
  Okres nastoletni niesie ze sobą wiele trudności, a psychoterapia pomaga radzić sobie z problemami natury emocjonalnej, uczy otwierania się na ludzi, pomaga przełamywać lęki, które sprzyjają osamotnieniu. Trudności o których piszesz powodują, że wiele osób zgłasza się z nimi na psychoterapię i pomagam im w pokonaniu ich. Zapraszam na moją stronę internetową, tam znajdziesz kontakt do mnie. Jednak Psychoterapia może się odbyć tylko za zgodą i wiedzą rodziców, rownocześnie jest objęta tajemnicą. Pozdrawiam

  Agnieszka Glica

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W swojej 12 letniej praktyce skupiam się głównie na psychoterapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych. Prowadzę psychoterapie szkoleniową dla przy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Powiązane wyszukiwania