lek.

Agnieszka Dmowska-Koroblewska

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
102 odwiedziny w ciągu 30 dni

lekarz specjalista otolaryngolog. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką laryngologiczną i leczeniem chorób uszu, nosa, gardła i krtani dzieci i osób dorosłych. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MML

  Profesjonalnie przeprowadzona operacja przegrody nosowej i czyszczenia zatok całkowicie bezbolesna tak jak Pani doktor Dmowska - Koroblewska zapowiadała będzie bez boleśnie i bez siniaków na twarzy. Pani doktor Dmowska - Koroblewska bardzo szybko postawiła trafną diagnozę a ja pozbyłam się nieustannie zatkanego nosa. Kompetentny lekarz, budzący zaufanie, badania i analiza przeprowadzone szczegółowo, polecam wszystkim Panią doktor Dmowską – Koroblewską jest najlepszym lekarzem.

 • B
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: chore uszy od lat

  Jestem pacjentką od czterech lat pani doktor jej fachowość pomogła mi wiele razy.Jest wspaniałym i bardzo cierpliwym lekarzem Za co bardzo dziękuję.Wizyty u Pani Doktor przebiegają sprawnie i merytorycznie a przede wszystkim jej fachowość przynoszą pozytywne rezultaty

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była uprzejma i fachowa, jak się wydaje prawidłowo rozpoznała chorobę, na efekt leczenia muszę poczekać

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest przemiłą i bardzo kompetentną osobą. Wizyta przebiegła sprawnie i merytorycznie. Otrzymałam zalecenia jak powinnam postępować, by wyzdrowieć, no ale na rezultaty muszę poczekać ;))

 • P

  Lekarka w ogóle niezainteresowana pacjentem. Opryskliwie odpowiadała na moje pytania dotyczące mojego zdrowia. 3 miesiące czekania na wizytę, która trwała zaledwie 3 minuty i nie dowiedziałam się absolutnie nic. Dostałam tylko receptę na leki, które nie wiem co mają zrobić i dlaczego w sumie bez głębszej diagnozy dostałam antybiotyki itp. Nawet nie zostałam zapytana co do tej pory robiłam w kierunku wyleczenia swojego schorzenia - może już brałam przepisane medykamenty, ale Panią Doktor to nie interesowało. Z tego co usłyszałam w poczekalni to niestety nie tylko moja opinia.

 • M

  Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat i muszę powiedzieć, że jest cudowną osobą, bardzo sympatyczną i serdeczną, a przy tym wspaniałym lekarzem specjalistą. Moje leczenie laryngologiczne wymaga regularnych wizyt i za każdym razem po wyjściu z gabinetu mam uśmiech na ustach, czuję się podniesiony na duchu, że jestem pod dobrą opieką. Naprawdę polecam!

 • B

  Swietny lekarz w pelnym slowa tego znaczeniu-rzeczowa i bardzo dokladna -swietny fachowiec jestem pacjentka od 10 lat i z opieki jestem bardzo zadowolona-jezeli szukasz prawdziwego lekarza co w dobie obecnej sluzby zdrowia nie zawsze jest proste-z czystym sumieniem polecam Pania doktor

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lekarz specjalista otolaryngolog. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką laryngologiczną i leczeniem chorób uszu, nosa, gardła i krtani dzieci i osób dorosłych.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie