mgr

Agnieszka Brzozowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej ( specjalność: psychologia kliniczna i neuropsychologia) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatryc... więcej

 • Co zrobić aby osiągnąć pełny wzwód i sztywność członka.? Tylko który psycholog lub psychoterapeuta przyjmuje bezpłatnie jak większość wizyt i konsultacji są płatne i nie każdego na to stać . Pozdrawiam serdecznie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Agnieszka Brzozowska

  Dobry wieczór. Polecam najpierw skonsultować się z seksuologiem. Pozdrawiam.

 • Witam mam 35 lat i problem z snem od dłuższego czasu , moje samopoczucie jest czasami bardzo złe brak chęci motywacji itp itd Od jakiegoś czasu tzn od paru lat borykam się z lękiem mierze ciśnienie tętno w obawie przed utratą życia , myślę o tym kiedy czuje zagrożenie a zaczęło się od zażywania narkotyków… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Agnieszka Brzozowska

  Dzień dobry. Objawy opisane przez Pana wskazują na potrzebę konsultacji psychiatrycznej. Wskazane jest podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam.

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej ( specjalność: psychologia kliniczna i neuropsychologia) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Umiejętności psychoterapeutyczne szkolę podczas akredytowanego przez PTP, 4,5 letniego kursu psychoterapii psychodynamiczno – systemowej pod kierownictwem dr hab. A. Cechnickiego. Uczestniczę także w licznych seminariach i warsztatach z zakresu psychologii i psychoterapii. Pracuję w paradygmacie psychodynamicznym.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Artur Jarmuła

psychoterapeuta,  terapeuta,  psycholog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się