lek.

Agnieszka Bronikowska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

28 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskałam w 2007 roku. W roku 2014 uzyskałam dyplom… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor bardzo miła i kompetentna. Przedstawiła rożne warianty leczenia, następnie po konsultacji ze mna, wybrała ten, który jest dla mnie w obecnej sytuacji najbardziej komfortowy. Bardzo dokładnie objaśniła dalsze kroki leczenia. Bardzo polecam!

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Posiada szeroką wiedzę i duże doświadczenie. Uważnie słucha, cierpliwie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, potrafi rozwiać wątpliwości, doradzić, uspokoić. Ma poczucie humoru, jest bardzo życzliwa i wyrozumiała. Dokładnie ogląda wszystkie zmiany skórne, nie bagatelizuje żadnych zgłaszanych objawów, jest uważna i konkretna. Wizyta odbywa się bez pośpiechu i w spokojnej atmosferze. Serdecznie polecam Panią Doktor!

 • Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: córka-problem ze skórą

  Diagnoza ok.bardzo uprzejma-pomocna Pani dermatolog.Pomogła także w moim przypadku bez pobierania dodatkowych opłat-co zdarza się bardzo rzadko w obecnym czasie w pogoni za pieniędzmi!Wizyta na duży plus!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną i kulturalną osobą. Nie zbagatelizowała moich problemów, z którymi do niej przyszłam, wysłuchała wszystkiego, co jej chciałam powiedzieć i odniosła się do tego, wytłumaczyła mi na czym polegają moje schorzenia, wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości, przeanalizowała wyniki badań, sprawdziła stan mojej skóry (co, o dziwo, niewielu dermatologom się zdarza, żeby obejrzeli skórę z bliska), zapytała o wcześniejsze leczenie i zaproponowała terapię z wytłumaczeniem, dlaczego uważa, że ta będzie najbardziej skuteczna, na czym ona polega, jakie są zagrożenia i skutki uboczne oraz na co trzeba będzie zwrócić uwagę przy przyjmowaniu tego leku. Po raz pierwszy zdarzyło mi się, ze lekarz wspomniał o interakcjach proponowanego leku z innymi lekami, co też oczywiście odczytuję na plus! Jestem bardzo zadowolona z wizyty, byłam u wielu dermatologów i od żadnego nie uzyskałam takich wyczerpujących wyjaśnień.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Agnieszka to świetna dermatolog. Poświęca sporo czasu dla pacjenta. Jest zainteresowana potrafi wysłuchać,wypytać dokładnie poinformować i wytłumaczyć.Wizyta odbywa się bez pośpiechu więc jest komfortowa . Jak najbardziej polecam wizytę u pani Agnieszki.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: dermatoskopia

  Pain Doktor pedeszła profesjonalnie do mojego problemu. Wyjaśniła mi znaczenie i wagę dermatoskopia i jakie są inne możliwości. W czasie kontroli moich znamion nie pominęła żadnego nawet najmniejszego znamiona. Skonsultowała i dokładnie omówiła specjalne przypadki. Czułam się komfortowo i nie byłam zlekceważona co zdążą się w wielu gabinetach lekarskich. Godny polecenia gabinet!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Poznałem wielu dermatologów z Krakowa. Doktor Bronikowska jest zdecydowanie numerem jeden pośród nich. Pani Doktor jest bardzo mądrym lekarzem. Do tego wykazuje empatię i słucha pacjenta - co się rzadko zdarza. Dokładnie ogląda ciało i wszelkie zmiany skórne. Po półrocznej udręce, nareszcie moja skóra jest zdrowa. Doktor Bronikowska nie tyle postawia diagnozę i przypisuje skuteczne leki, co jeszcze dokładnie tłumaczy czym dana dolegliwość jest, jak jej uniknąć w przyszłości itd. Poza tym, Pani Doktor jest bardzo sympatyczną i uroczą osobą. Z pewnością wrócę do tego doktora. Pozdrawiam ciepło, młody pacjent ze świerzbem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta profesjonalna, szczegółowy wywiad, badanie, fachowa porada. Pani doktor kompetentna, znająca zagadnienia, miła. Polecam!

 • B
  Lokalizacja: SCM clinic

  Pani doktor wzbudza zaufanie, cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Jest bardzo dokładna i rzetelna. Bardzo pomogła mi w walce z AZS.Jak najbardziej polecam.

 • M
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: dermatoskopia

  Byłam u Pani Doktor 2 razy z łojotokowym zapaleniem skóry. Leki dała dobre, ale nie działały na mnie. Dopiero inny lekarz po zastosowaniu antybiotyku wyleczył mnie. Czuje przez to lekki niedosyt, bo Pani jak najbardziej kompetentna i miła, a na mnie po prostu brak pomysłu. 2 raz odesłała mnie z tymi samymi lekami chociaż nie było po nich poprawy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskałam w 2007 roku. W roku 2014 uzyskałam dyplom specjalisty dermatologa. Jestem członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam między innymi w Katedrze i Klinice Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem autorką i współautorką publikacji naukowych zamieszczonych w czasopismach medycznych o zasięgu krajowym i zagranicznym, w tym Melanoma Research i Przegląd Dermatologiczny. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński