Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskałam w 2007 roku. W roku 2014 uzyskałam dyplom… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskałam w 2007 roku. W roku 2014 uzyskałam dyplom specjalisty dermatologa. Jestem członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam między innymi w Katedrze i Klinice Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem autorką i współautorką publikacji naukowych zamieszczonych w czasopismach medycznych o zasięgu krajowym i zagranicznym, w tym Melanoma Research i Przegląd Dermatologiczny. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: SCM Centrum Medyczne Diagnostyczno - Chirurgiczne

  Pani doktor wzbudza zaufanie, cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Jest bardzo dokładna i rzetelna. Bardzo pomogła mi w walce z AZS.Jak najbardziej polecam.

 • M
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: dermatoskopia

  Byłam u Pani Doktor 2 razy z łojotokowym zapaleniem skóry. Leki dała dobre, ale nie działały na mnie. Dopiero inny lekarz po zastosowaniu antybiotyku wyleczył mnie. Czuje przez to lekki niedosyt, bo Pani jak najbardziej kompetentna i miła, a na mnie po prostu brak pomysłu. 2 raz odesłała mnie z tymi samymi lekami chociaż nie było po nich poprawy.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor zbadała mnie dokładniej, niż każdy poprzedni z wielu dermatologów, u których usiłowałem się leczyć. Zadaje dużo pytań i uważnie słucha odpowiedzi. To wcale nie częste dzisiaj. Objaśnia możliwe diagnozy, proponuje odpowiednie kuracje. Jest przy tym spokojna i miła, dzięki czemu sama atmosfera wizyty już działa pozytywnie, wpływa na mnie leczniczo :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo dokładna, słucha wszystkiego co pacjent ma do powiedzenia i poświęca mu jak najwięcej czasu. Dużym plusem są starania Pani doktor, aby przekazać i wyjaśnić wszystkie informacje o tym co się dzieje, co jest tego przyczyną i jak można temu zaradzić. Bardzo polecam.

 • A

  Bardzo mila,kompetentna i wzbudza zaufanie p.doktor.Juz na pierwszej wizycie wiedziala co mi dolega.Terapia sie udala,jestem zadowolona.Jak najbardziej polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła oraz kompetentna Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Polecam serdecznie

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo kompetentna, miła, wzbudza zaufanie. Wywiad przeprowadza bardzo dokładnie i przede wszystkim słucha wszystkiego co człowiek mówi, skrupulatnie bada, analizuje wyniki. W wyczerpujący sposób tłumaczy co się dzieje, jak powinno przebiegać leczenie i odpowiada na każde pytanie. Zaproponowane leczenie jest dobrane do konkretnego przypadku, a także co dziś jest rzadkością pani doktor tak dobiera leczenie, żeby za bardzo nie obciążyło pacjenta ekonomicznie. Bardzo żałuję, że nie trafiłam do niej wcześniej.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła sympatyczną pani doktor . Widać że chce mi pomóc w walce z moja choroba. Wywiad przeprowadzony bardzo dokladnie. Serdecznie polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Bronikowska jest wspaniałym lekarzem, miła, kompetentna z uwagą wysłucha pacjenta i trafną stawia diagnozę. Polecam wizyty w gabinecie Pani dr. Bronikowskiej

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niesamowicie miła, konkretna i profesjonalna osoba. Obsługa na najwyższym poziomie. Po bardzo dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, badaniu i przepisaniu leków już widać pozytywne efekty leczenia.