Umów wizytę Zapytaj lekarza 263 odwiedziny w ciągu 30 dni

Psychiatrią zajmuję się od 2009r. Doświadczenie zdobywałam w renomowanych szpitalach i Klinikach województwa śląskiego takich jak Szpital Psychiatryczny w Bielsku – Białej, Klinika… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (28)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychiatrią zajmuję się od 2009r. Doświadczenie zdobywałam w renomowanych szpitalach i Klinikach województwa śląskiego takich jak Szpital Psychiatryczny w Bielsku – Białej, Klinika Psychiatrii w Tarnowskich Górach oraz w ostatnich latach w Centrum Psychiatrii w Katowicach, gdzie pracowałam na jedynym całodobowym oddziale terapeutycznym na śląsku – na Oddziale Terapii Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych. Na oddziale terapeutycznym zdobyłam duże doświadczenie w leczeniu psychofarmakologicznym i psychoterapeutycznym. Prowadziłam również grupę psychoedukacyjną Choroby Afektywnej Dwubiegunowej. Obecnie pracuję w okolicznych poradniach zdrowia psychicznego oraz prowadzę własny gabinet psychiatryczno-psychoterapeutyczny.

  Jestem również w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego na czteroletnich studiach podyplomowych w zakresie psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie kończę trzeci rok. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii.

  W moim gabinecie zajmuję się leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychicznych, jak i prowadzę indywidualne sesje psychoterapeutyczne, głównie w nurcie psychodynamicznym. Pracuję z osobami dorosłymi.

  Prowadzę również leczenie farmakologiczne u osób mówiących po angielsku i niemiecku.

  www.agatawalczak.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Śląsku Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski
 • Collegium Medicum UJ, w Krakowie Studia podyplomowe: Podstawy psychoterapii

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Terapia Katowice. Instytut Medycyny i Psychoterapii

  Pani Dr. Walczak jest kompetentną i wyrozumiałą osobą. Rozmowa była prowadzona spokojnie z wyszukaniem informacji do postawienia diagnozy. Pani dr. Walczak udzieliła mi wskazówek i informacji aby moja terapia była skuteczna. Jestem dopiero na początku , myślę, że wreszcie znalazłam odpowiedniego terapeutę. Dziękuję.

 • A
  Lokalizacja: Terapia Katowice. Instytut Medycyny i PsychoterapiiUsługa: pierwsza wizyta psychiatryczna

  Pełna empatii i dobrej woli, dobry człowiek. Lekarka zaangażowana w rozmowę, dobry słuchacz. Posiada duże umiejętności społeczne i komunikacyjne. Kulturalna, bardzo dobry psychoterapeuta i lekarz buduje świetną atmosferę, kompetentna, rzetelna. Pani doktor bardzo dobrze trafiła mi z lekami, które mam nadzieje w dłuższym okresie umożliwią całkowity powrót do zdrowia.

 • D

  Bardzo dobry lekarz. Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wysłuchała ze zrozumieniem, a co najważniejsze tak dobrała mi leki, że czuję że powracam do zdrowia. Dziękuję za fachową pomoc.