Agata Śniegula-Gadek

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Jestem Psychologiem, Psychoterapeutą i Terapeutą Uzależnień. Ukończyłam studia wyższe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie na kierunku Psychologia. W 2014 roku zdobyłam certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień. Aktualnie jestem słuchaczką całościowego kursu psychoterapii atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne współorganizowanego przez Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów, Polski Instytut Psychodramy oraz Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka”w Gliwicach. Na kursie tym przygotowuję się do zdobycia Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego. Posiadam szereg dodatkowych szkoleń przygotowujących mnie do zawodu terapeuty/psychoterapeuty i stale podnoszę swoje kwalifikacje. Posiadam 7 letnie doświadczenie w pracy z osobami uzaleznionymi od substancji psychoaktywnych (narkotyki, alkohol) , a także osobami zagrożonymi uzależnieniem bądź uzależnionymi behawioralnie (hazard, seks, pornografia, masturbacja, zakupy, praca, komputer) oraz ich rodzinami i bliskimi. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji , przestrzegam Kodeksu Etyczno-Zawodowego.

    Oferuję pomoc przede wszystkim w kierunku uzaleznień chemicznych i behawioralnych, ale także pomagam osobom, które mają trudności w relacjach interpersonalnych (nieśmiałość, brak wiary w siebie), osobom , które przechodzą kryzys życiowy związany z żałobą, rozwodem, przemocą, chorobą własną lub osoby bliskiej, osobom z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i innymi zaburzeniami psychicznymi.    W swojej pracy stosuje podejście integratywne. Łącze wszystkie nurty psychoterapii w zależności od potrzeb klienta. Zarówno zawodowo jak i prywatnie interesuje mnie człowiek i jego opowieść.... Lubię rozmawiać i słuchać. W pracy terapeutycznej pomagam ludziom osiągnąć spokój, zaszczepiam w nich pogodę ducha i bazuję na ich potencjałach.

Specjalizacje

  • Terapia uzależnień
  • Psychoterapia

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

Agata Śniegula-Gadek nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną