Adresy (3)

Niegolewskich 28/7, Grunwald, Poznań
Psycholog Agata Sękowska Niegolewskich


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Gąsiorowskich 4/7, Grunwald, Poznań
Psycholog Agata Sękowska Gąsiorowskich


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 140 zł

Konsultacja psychologiczna studenci (opis) • 130 zł

Konsultacja psychologiczna dzieci (opis) • 120 zł +1 więcej

Konsultacja psychologiczna • 140 zł


Przyjmuję: dorosłych

Płatność przelewem na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Bardzo mi miło, że udało Ci się trafić na mój profil. Postaram się w skrócie, opowiedzieć kim jestem, co robię i w czym mogę Ci pomóc. Jestem psych...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu specjalność: psychologia kliniczna
 • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży
 • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej (w trakcie szkolenia)

Specjalizacje

 • Socjoterapia
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


140 zł

Konsultacje online

Konsultacja psychologiczna to najbardziej popularna forma pomocy. Zgłaszając się na spotkanie, dbasz o poprawę jakości swojego życia. Każdy problem, który powoduje cierpienie psychiczne, powinien zostać rozwiązany, ponieważ w przeciwnym razie może urosnąć do ogromnej rangi, z którą trudno będzie sobie samemu poradzić. Sesja psychologiczna polega na luźnej rozmowie, podczas której wspólnie omawiamy trudność, z jaką przyszło się zmierzyć na danym etapie życia. Wyznaczamy cel oraz pracujemy nad wprowadzeniem zmian w codzienne funkcjonowanie. Jest to krótsza forma współpracy niż psychoterapia. Koncentrujemy się na zgłaszanym problemie, bez dokonywania zmian w całej strukturze osobowości. Czasem polega to na odreagowaniu mocno skrywanych emocji, które mocno w sobie tłumimy.
Jeśli masz trudności w radzeniu sobie w obszarze nauki, pracy zdrowia, rodziny, związków, relacji społecznych, zapraszam na spotkanie.
Podczas konsultacji ONLINE należy zadbać o indywidualną przestrzeń.Niegolewskich 28/7, Poznań

140 zł

Psycholog Agata Sękowska Niegolewskich

Konsultacja psychologiczna to najbardziej popularna forma pomocy. Zgłaszając się na spotkanie, dbasz o poprawę jakości swojego życia. Każdy problem, który powoduje cierpienie psychiczne, powinien zostać rozwiązany, ponieważ w przeciwnym razie może urosnąć do ogromnej rangi, z którą trudno będzie sobie samemu poradzić. Sesja psychologiczna polega na luźnej rozmowie, podczas której wspólnie omawiamy trudność, z jaką przyszło się zmierzyć na danym etapie życia. Wyznaczamy cel oraz pracujemy nad wprowadzeniem zmian w codzienne funkcjonowanie. Jest to krótsza forma współpracy niż psychoterapia. Najczęściej trwa od 4 -10 wizyt. Koncentrujemy się na zgłaszanym problemie, bez dokonywania zmian w całej strukturze osobowości. Niekiedy wystarczy odreagowanie mocno skrywanych emocji, które w sobie tłumimy.
Jeśli masz trudności w radzeniu sobie w obszarze nauki, pracy, zdrowia, rodziny, związków, relacji społecznych, lub innych dziedzin życia, zapraszam na spotkanie.Gąsiorowskich 4/7, Poznań

140 zł

Psycholog Agata Sękowska Gąsiorowskich


Konsultacja psychologiczna to najbardziej popularna forma pomocy. Zgłaszając się na spotkanie, dbasz o poprawę jakości swojego życia. Każdy problem, który powoduje cierpienie psychiczne, powinien zostać rozwiązany, ponieważ w przeciwnym razie może urosnąć do ogromnej rangi, z którą trudno będzie sobie samemu poradzić. Sesja psychologiczna polega na luźnej rozmowie, podczas której wspólnie omawiamy trudność, z jaką przyszło się zmierzyć na danym etapie życia. Wyznaczamy cel oraz pracujemy nad wprowadzeniem zmian w codzienne funkcjonowanie. Jest to krótsza forma współpracy niż psychoterapia. Najczęściej trwa od 4 -10 wizyt. Koncentrujemy się na zgłaszanym problemie, bez dokonywania zmian w całej strukturze osobowości. Niekiedy wystarczy odreagowanie mocno skrywanych emocji, które w sobie tłumimy. Jeśli masz trudności w radzeniu sobie w obszarze nauki, pracy, zdrowia, rodziny, związków, relacji społecznych, lub innych dziedzin życia, zapraszam na spotkanie.140 zł

Konsultacje onlineNiegolewskich 28/7, Poznań

140 zł

Psycholog Agata Sękowska Niegolewskich

Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży, to forma pomocy doraźnej lub krótkoterminowej w wielu trudnościach. Problemy z panowaniem nad emocjami, kłopoty w szkole, ciągłe zmęczenie, niechęć do rozmów z rodziną, oddalanie się od środowiska rówieśniczego itp. Każda sytuacja ma więcej niż jedno wyjście. Jedną z możliwości jest rozmowa z osobą postronną - psychologiem, który może pomóc w trudnych chwilach.
Na sesję zapraszam z rodzicem. Następnie konsultacje prowadzone są indywidualnie.120 zł

Konsultacje online

Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży, to forma pomocy doraźnej lub krótkoterminowej w wielu trudnościach. Problemy z panowaniem nad emocjami, kłopoty w szkole, ciągłe zmęczenie, niechęć do rozmów z rodziną, oddalanie się od środowiska rówieśniczego itp. Każda sytuacja ma więcej niż jedno wyjście. Jedną z możliwości jest rozmowa z osobą postronną - psychologiem, który może pomóc w trudnych chwilach. Na sesję zapraszam z rodzicem. Następnie konsultacje prowadzone są indywidualnie.

Pozostałe usługi


130 zł

Konsultacje online

Konsultacja psychologiczna dla studentów jest alternatywą dla osób uczących się na wyższych uczelniach (niepracujących). Początek roku akademickiego, to zwykle dla studentów trudny czas zmian. Obecna sytuacja związana z izolacją społeczną oraz dezorganizacją uczelni, powoduje wiele trudności. Odreagowanie oraz porozmawianie o bieżącej sytuacji staje się coraz bardziej powszechną i wystarczającą formą pomocy. Zapraszam wszystkich studentów, którzy potrzebują wsparcia na tym etapie życia.
Podczas konsultacji ONLINE należy zadbać o indywidualną przestrzeń.
Usługa konsultacji dla studentów dostępna tylko online.Niegolewskich 28/7, Poznań

140 zł

Psycholog Agata Sękowska Niegolewskich

Psychoterapia to forma głębokiej i intensywnej pomocy osobom borykającym się z długotrwałymi problemami w życiu. Polega ona na rozpoznaniu oraz zmianie funkcjonowania mechanizmów osobowościowych. Psychoterapia psychodynamiczna, którą praktykuję opiera się na zrozumieniu nieuświadomionych przyczyn cierpienia, które blokują nas w różnych obszarach życia. Poprzez regularne spotkania, osoba potrzebująca pomocy, doświadcza wielu emocji, z którymi na przestrzeni czasu zaczyna rozumieć i odnajdywać sposoby na lepsze radzenie sobie z nimi. Psychoterapia jest skierowana także do osób z rozpoznanymi zaburzeniami osobowościowymi.

Najlepsze efekty psychoterapii psychodynamicznej osiąga się podczas wizyt stacjonarnych. Obecna sytuacja związana z COVID-19, pozwala na wyjątki od tej reguły. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, o aktualnych decyzjach będę informować e-mailowo.Gąsiorowskich 4/7, Poznań

140 zł

Psycholog Agata Sękowska Gąsiorowskich

Psychoterapia to forma głębokiej i intensywnej pomocy osobom borykającym się z długotrwałymi problemami w życiu. Polega ona na rozpoznaniu oraz zmianie funkcjonowania mechanizmów osobowościowych. Psychoterapia psychodynamiczna, którą praktykuję opiera się na zrozumieniu nieuświadomionych przyczyn cierpienia, które blokują nas w różnych obszarach życia. Poprzez regularne spotkania, osoba potrzebująca pomocy, doświadcza wielu emocji, z którymi na przestrzeni czasu zaczyna rozumieć i odnajdywać sposoby na lepsze radzenie sobie z nimi. Psychoterapia jest skierowana także do osób z rozpoznanymi zaburzeniami osobowościowymi. Najlepsze efekty psychoterapii psychodynamicznej osiąga się podczas wizyt stacjonarnych. Obecna sytuacja związana z COVID-19, pozwala na wyjątki od tej reguły. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, o aktualnych decyzjach będę informować e-mailowo.Niegolewskich 28/7, Poznań

140 zł

Psycholog Agata Sękowska Niegolewskich

Socjoterapia to forma pomocy psychologicznej dla dzieci borykających się z trudnościami w obszarze funkcjonowania społecznego i emocjonalnego. Polega na stworzeniu bezpiecznych warunków, w których dzieci będą mogły zobaczyć swoje zachowania w różnych sytuacjach ćwiczeniowych oraz wykształcić bardziej adekwatne sposoby reagowania. Poprzez tworzenie relacji z innymi oraz pracy nad sobą, mogą zwiększyć zasoby wewnętrzne, które poprawią funkcjonowanie społeczne oraz obraz samego siebie. Socjoterapia jest szczególnie polecana dla dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi.
Jak wygląda konsultacja?
Na pierwszą wizytę zapraszam rodzica, rodziców lub prawnych opiekunów dziecka w celu omówienia problemu. Na kolejną wizytę zapraszam wraz z dzieckiem, aby przyjrzeć się bliżej aktualnej sytuacji. Kolejne wizyty to przyjęcie do grupy zajęciowej, w której odbywają się zajęcia dla samych dzieci. Termin i godziny do umówienia na indywidualnym spotkaniu.
Podsumowując: jeśli Twoje dziecko ma problemy w szkole, w rodzinie, w grupach, nie radzi sobie z agresją, smutkiem, akceptacją siebie, śmiałością czy nadpobudliwością, te zajęcia pomogą mu oswoić się w obszarze społecznych oraz emocjonalnym.
Serdecznie zapraszam.

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psycholog Agata Sękowska Niegolewskich konsultacja psychologiczna

Bardzo polecam spotkania z Panią Agatą, która jest osobą bardzo kompetentną oraz zaangażowaną w rozmowę z pacjentem. Efekty naszej współpracy były widoczne już po kilku pierwszych konsultacjach.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Agata Sękowska Niegolewskich konsultacja psychologiczna

Jestem po kilku konsultacjach z Panią Agatą. Już teraz widzę efekty naszej współpracy. Pani Agata potrafi słuchać i zadawać trafne pytania, które dają do myślenia. Długo szukałem dobrego psychologa. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się, co zrobić ze swoimi problemami i jak zacząć o nich rozmawiać.


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psycholog Agata Sękowska Gąsiorowskich psychoterapia indywidualna

Jestem po 4,5 miesięcznej terapii u Pani Agaty.
Jakość mojego życia zdecydowanie się poprawiła! Potrafię dostrzegać rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Dotychczas rozwiązaniem były leki uspokajające, obecnie natomiast potrafię znaleźć przyczynę złego stanu i jej zaradzić. Na terapii znalazłyśmy braki w pewnych sferach mojego życia. Staram się je uzupełniać, co bardzo poprawia moje samopoczucie.

Pani Agata była skupiona na moich problemach, słuchała, robiła notatki. Jasno przedstawiła zasady i się ich trzymała - dla mnie, osoby która ucieka jak tylko robi się ciężko, takie podejście było niezwykle trafne i sprawiło, że terapia przyniosła efekty.

Zdecydowanie polecam!

mgr Agata Sękowska

Bardzo dziękuję za opinię i wytrwałość! :) Życzę wszystkiego dobrego!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Bardzo pomocne spotkania. Nie tylko pozwolily mi rozwiazac bieżące problemy ale zostawiły mnie z umiejętnościami radzenia sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości.

mgr Agata Sękowska

Dziękuję serdecznie!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Świetny kontakt z pacjentem. Czuć zaangażowanie i profesjonalizm. Pani Agata potrafi słuchać i skupić się na problemie.

mgr Agata Sękowska

Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Spotkanie online uważam za bardzo rzetelne oraz profesjonalne. Pani Agata była przygotowana, zadawała dużo pytań i wykazała zainteresowanie moją osobą. Potrafiła zrozumieć moje emocje i poczułam się w końcu wysłuchana. Dzięki uzyskanym informacjom na konsultacji wiem, co mam robić dalej, aby poprawić jakość swojego życia.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Jestem po 4 miesiącach spotkań. Przyszłam z atakami paniki, a wyszłam zapominając o nich. Dzięki rozmowom udało mi się zrozumieć jak i dlaczego się zachowuję. Wychodzę z ogromnym poczuciem ulgi, bardzo dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Agata Sękowska Niegolewskich konsultacja psychologiczna

Wspaniała Pani psycholog. Potrafi wysłuchać, dobrze doradzić i pokazać człowiekowi co może zmienić, aby wszystko wróciło do normy! Miałem duże problemy, ale dzięki Pani doktor jest już zdecydowanie lepiej! Polecam z całego serca.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Przyszłam do gabinetu w duży kryzysie, który wiązał się z zerwaniem z partnerem oraz trudnościami w życiu osobistym. Zostałam wysłuchana i bardzo zrozumiana. Okazało się, że problem tkwił głębiej niż mi się wydawało. Po kilku spotkaniach zrozumiałam, że wszystko co robię, zależy ode mnie. Zrozumiałam swoje emocje i teraz patrzę na życie zupełnie inaczej. Dziękuję za udzieloną pomoc. Było mi to bardzo potrzebne, aby ruszyć dalej.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Agata Sękowska Niegolewskich psychoterapia indywidualna

Pani Agata jest kompetentną psycholożką. Spokojną, nie narzuca swojego zdania, stara się, aby samemu podczas spotkania dojść i zrozumieć, w czym leży problem. Od początku powiedziała, że nie będzie łatwo. Jednak taka wspólna przygoda, zmieniła moje podejście i myślenie. Polecam! :)

mgr Agata Sękowska

Dziękuję za podzielenie się opinią. Życzę wszystkiego dobrego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Bardzo mi miło, że udało Ci się trafić na mój profil. Postaram się w skrócie, opowiedzieć kim jestem, co robię i w czym mogę Ci pomóc. Jestem psych...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu specjalność: psychologia kliniczna
 • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży
 • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej (w trakcie szkolenia)

Specjalizacje

 • Socjoterapia
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

CertyfikatyPowiązane wyszukiwania