lek.

Agata Sabatowska

Psychiatra

87 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1971 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista z zakresu psychiatrii dorosłych z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista z zakresu psychiatrii dorosłych z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu pracując od 2004 roku na oddziałach stacjonarnych męskim i żeńskim, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Legnicy na oddziale dziennym oraz oddziale leczenia uzależnień. Od 2009 roku pełni funkcję Zastępcy Ordynatora na Oddziale Żeńskim Szpitala Psychiatrycznego w Lubiążu.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Publikacje

 • -

Nagrody i wyróżnienia

 • -

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
87 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Pani Doktor rzeczowa wyjaśniła Mi wszystko bardzo konkretnie gdzie popełniłam błąd i jak mam postępować . Dotychczas żaden z lekarzy nie udzielał Mi takich informacji nie naświetlał sytuacji w jakiej się znajduje (w jakim punkcie choroby jestem).Po samej rozmowie czuje się lżej na duchu . Pani Doktor bardzo Pani dziękuję i mam nadzieję że będzie teraz tylko lepiej.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Pani Doktor to osoba o wiekiej wiedzy, kompetentna, konkretna, przede wszystkim ludzka. Mam nadzieje, ze mi pomoze w 100%.
  Lekarz bardzo godny polecenia!
  Pani Agato, dziekuje :)
  Pozdrawiam Marta (lęki)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że Pani doktor bardzo uważnie i życzliwie zajmuje się pacjentem. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Leczę sie u Pani doktor juz pol roku i dzieki odpowiedniej opiece medycznej moje zycie zmienilo sie o 180 stoni. Pani doktor to empatyczna osoba z duza wiedza. Przy kazdej wizycie slucha i daje wskazowki a takze odpowiada na kazde pytanie w wyczerpujacy sposob.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

  Pani doktor Agata jest czwartym lekarzem tej specjalizacji, z pomocy którego korzystam, w czasie kilkunastu lat moich „przygód” (nie licząc lekarzy ze szpitali i terapeutów). Po nieco ponad roku od pierwszej wizyty, z całą stanowczością przyznaję, że jest najlepszym fachowcem z jakim miałem do czynienia. W sytuacji kiedy dotychczasowe próby leczenia nie dawały optymalnych wyników, Pani doktor potrafiła wyjść poza utarte schematy leczenia i podejść do pacjenta w sposób nowatorski. Bardzo poważnie traktuje opinie pacjenta. Można poczuć, że doświadczenia, odczucia i uwagi pacjenta mają realne przełożenie na decyzje podejmowane przez Panią doktor. Doktor Agata Sabatowska szuka rozwiązania, a nie tylko schematu, do którego pacjent będzie pasował. Pani doktor potrafi świetnie dostrzec proporcje między doborem leków (ich ilości, składem) a możliwościami pacjenta – tym co pacjent może sam przepracować/pokonać w swoim umyśle lub z pomocą właściwego terapeuty. Pani doktor swoim zachowaniem i rozmową bardzo pozytywnie wpływa na pacjenta, jest bardzo przyjazna, empatyczna i cierpliwa, nie osądza pochopnie i bardzo dokładnie odpowiada na każde pytanie. Mówi jak będzie przebiegać leczenie. Jest również bardzo dyspozycyjna – zawsze odpowiada na wiadomość SMS, a w razie bardzo trudnej sytuacji potrafi tak dopasować swój kalendarz aby przyjąć pacjenta jak najszybciej.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  To była moja pierwsza wizyta i jestem zadowolona ,Pani Agata wzbudziła moje zaufanie ,z empatia i zrozumieniem wysłuchałam o problemie z jakim do Niej przyszłam.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Bardzo miła Pani :) potrafi wysłuchać i pomóc pacjentowi . Dobrze dobiera leki i ma wiedzę na ich temat

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo przyjazna, empatyczna, profesjonalna. Poświęca tyle czasu ile potrzeba na wyczerpującą rozmowę w celu postawienia diagnozy i decyzji o leczeniu.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: nerwica

  Bardzo polecam. Konkretny, przyjaźnie nastawiony i dobry lekarz. Pani doktor słucha z uwagą i widać że stara się pomóc.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: kontynuacja leczenia nerwicy lękowej

  Pani Agata pomogła mi wygrzebać się z koszmaru trwającego niemal 10 lat i to w kilka dni. Śmiało mogę polecić wizytę.