Adres

ul. Łaciarska 28 pok. 308 III piętro, Stare Miasto, Wrocław
a.p. Gabinet Psychoterapii Integratywnej (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Przelew na konto
71 773.....

Interwencja kryzysowa • od 120 zł

Psychoterapia rodzinna • od 150 zł

Konsultacje psychologiczne • od 120 zł +4 więcej

Psychoterapia partnerska • od 150 zł

Psychoterapia indywidualna • od 120 zł

Zwykła wizyta • od 120 zł

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej, które wchodzi w skład Polskiej Federacji Psychoterapii. P...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Usługi i ceny

Interwencja kryzysowa

od 120 zł


ul. Łaciarska 28 pok. 308 III piętro, Wrocław

od 120 zł

a.p. Gabinet Psychoterapii Integratywnej


Psychoterapia rodzinna

od 150 zł


ul. Łaciarska 28 pok. 308 III piętro, Wrocław

od 150 zł

a.p. Gabinet Psychoterapii Integratywnej


Konsultacje psychologiczne

od 120 zł


ul. Łaciarska 28 pok. 308 III piętro, Wrocław

od 120 zł

a.p. Gabinet Psychoterapii Integratywnej


Psychoterapia partnerska

od 150 zł


ul. Łaciarska 28 pok. 308 III piętro, Wrocław

od 150 zł

a.p. Gabinet Psychoterapii Integratywnej


Psychoterapia indywidualna

od 120 zł


ul. Łaciarska 28 pok. 308 III piętro, Wrocław

od 120 zł

a.p. Gabinet Psychoterapii Integratywnej


Zwykła wizyta

od 120 zł


ul. Łaciarska 28 pok. 308 III piętro, Wrocław

od 120 zł

a.p. Gabinet Psychoterapii Integratywnej


Konsultacja małżeńska

od 150 zł


ul. Łaciarska 28 pok. 308 III piętro, Wrocław

od 150 zł

a.p. Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Juz po pierwszej wizycie czuję, że coś u mnie ruszyło. Czuję się wysłuchana i zaintrygowana nadchodzącą pracą nad sobą


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Agaty przyszłam w ciężkim momencie swojego życia, jeszcze wtedy nie zdawałam sobie jak bardzo. Już na pierwszej wizycie zdobyła moje zaufanie, a po niej było zdecydowanie lepiej, zdałam sobie sprawę, że ktoś może mi pomóc i można spojrzeć na pewne sprawy inaczej. Rozmowa i nakierowywanie myślenia na właściwy tor zdecydowanie ułatwiały życie i poprawiały samopoczucie. Na terapii nie raz jest ciężko, ale poczucie, że ten czas jest poświęcony tylko dla Ciebie, a przede wszystkim nikt Cię nie ocenia i zostaje to tylko w tym pokoju sprawia, że można poczuć się naprawdę komfortowo. Po kilku miesiącach w końcu odżyłam i z uśmiechem mogłam podziękować Pani Agacie za pomoc. Szczerze polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Długo zastanawiałam się nad sensem podjęcia terapii, ale z perspektywy czasu wiem, że była to jedna z lepszych decyzji, jakie mogłam podjąć. Terapia okazuje się nie być tak traumatyczna jak ją sobie wcześniej wyobrażałam. Pani Agata jest życzliwą, otwartą osobą i wbrew moim obawom, spotkania z nią nie opierały się na bolesnym rozgrzebywaniu przeszłości i rozkładaniu wszystkiego na czynniki pierwsze. Chociaż nie zawsze było łatwo terapia pozwoliła mi na wiele rzeczy spojrzeć z dystansu, a co ważniejsze - pomogła mi nabrać tego dystansu do spraw, na które nie mam wpływu. Serdecznie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Trafiłam do gabinetu Pani Agaty po wcześniejszym spotkaniu z innym psychologiem, które było nieudane, dlatego obawiałam się tej wizyty, ale szybko okazało się, że niesłusznie. To fantastyczna osoba, potrafi stworzyć przyjemną atmosferę do rozmowy. Nie podaje na tacy gotowych rozwiązań, tylko pomaga dojść do nich samodzielnie. Każdą wizytę wspominam pozytywnie i cieszę się, że miałam możliwość skorzystania z jej pomocy.
Polecam bardzo.


Użytkownik zweryfikowany

Sesje z Panią Agatą to jedna z napiękniejszych, najcenniejszych przygód jaka mi się przytrafiła. Wcześniej byłam u sześciu specjalistów. Pani Agata była siódma i warto było kolejny raz podjąć próbę, bo te sesje leczą i to bardziej niż można sobie wymarzyć. Całkowicie odmieniłam swoje wnętrze. To prawdziwa rozmowa i cenne rady, nie tylko słuchanie i kiwanie głową bądź nie. Sesje prowadzone są profesjonalnie, wręcz szyte na miarę, metody godne podziwu. Wszystko we wspaniałej ciepłej atmosferze akceptacji. Nie sądziłam nigdy, że na wyciągnięcie ręki będę mogła mieć tak utalentowanego, skutecznego specjalistę. Polecam ogromnie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Panią Agatę poleciła mi koleżanka. Na wizytę szłam pełna obaw - nie dość, że to był dla mnie bardzo trudny czas, to jeszcze na przestrzeni wielu lat miałam same złe doświadczenia z psychologami. Pani Agata okazała się być rewelacyjnym psychoterapeutą, świetnie poruszającym się po meandrach technik i metod psychoterapeutycznych. Słucha z ogromną uwagą, wychwytuje nawet najdrobniejsze szczegóły, na które zwykły słuchacz nie zwróciłby uwagi. Co więcej, jest to wspaniały człowiek, cudowna, mocna kobieta o świetnym poczuciu humoru - nie ocenia, nie traktuje "z góry", jest szczera. Pomogła mnie, pomogła mojemu małżeństwu - polecam Ją wszystkim, którzy mogą jej pomocy potrzebować.


M
Użytkownik zweryfikowany

Należę do osób wymagających, zanim zaufam mija trochę czasu, niełatwo mi więc znaleźć specjalistę, przy którym się otworzę. Z Panią Agatą nawet nie było ":łamania lodów" itp. Po prostu zadziałało od razu. Bardzo dobrze wiedziała jak do mnie podejść. Ciepła,życzliwa, nie oceniająca. Szanowała moje ograniczenia, dała dużo swobody, nic nie działo sie na siłę. Czułam sie bezpiecznie i pewnie. A przecież były to trudne emocje. Jako Człowiek- cudowna, fantastyczna, miła i konkretna Kobieta. Jako specjalista- chapeaux bas! Osoba o ogromnej wiedzy, rzeczowa, kompetentna, doskonale poruszająca sie w skomplikowanym świecie ludzkich emocji. Niemożliwe stało sie dla mnie realne. W moim życiu zmiany zaszły w ciągu kilku miesięcy. Od momentu kiedy życie położyło mnie na deski, (kolejny raz) przeszłam metamorfozę trzymając za rękę Pania Agatę. Odrosły mi połamane skrzydła.Stałam się silniejsza. Wiele zrozumiałam, a może poczułam, a może jedno i drugie...Pani Agato, jestem Pani głęboko wdzięczna, dziękuję:)


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Agata jest przede wszystkim fajną kobietą. Dobrze się przy niej czułam. Jest otwarta i nie ocenia. Szybko nawiązałysmy dobry kontakt, zaufałam jej. Pomogła mi zrozumieć moje lęki. Czuć pełen profesjonalizm. Ma dobre i uczciwe podejście do pacjenta.


M
Użytkownik zweryfikowany

Od dość długiego czasu chciałam iśc do psychologa, ale szczerze mówiąc po prostu się bałam – wydawało mi się, że moje problemy są tak błache i niezbyt poważne, że powinnam sobie z nimi poradzić sama. Namiar do Pani Agaty dostałam od znajomej i zanim się zdecydowałam umówić na wizytę minęło kilka tygodni, aż byłam już tak zrezygnowana, że powiedziałam dość. Nie żałuję! To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w swoim życiu. W pół roku moje życie bardzo się zmieniło - z każdym dniem jestem coraz szczęśliwsza, cieszę się każda chwilą, zakochałam się, kontakty z rodziną zmieniły się diametralnie, zrozumiałam, że jestem WAŻNA i że też mam prawo do słabości co wcześniej było dla mnie… dość trudne, gdyż uważałam że muszę być SILNA! Nauczyłam się słuchać siebie i swoich emocji. Wyznaczanie granic idzie mi coraz lepiej. Sama świadomość, że mogłam powiedzieć wszystko była dla mnie bardzo satysfakcjonująca, miałam bardzo duże oparcie w Pani Agacie. Teraz mimo, że już skończyłam terapię, wiem że zawsze będę miała osobę na którą mogę liczyć w chwili zwątpienia. Dzięki Pani Agacie jestem SZCZĘŚLIWA!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące myśli samobójcze

  Witam Podejrzewam również u siebie depresję. Na nic nie mam siły, z niczym sobie nie radzę, czuję się źle, myślę o rezygnacji ze studiów, o których marzyłem, wszystko mnie przytłacza, nie mam myśli samobójczych, ale wolałbym, żeby to wszystko się skończyło. Płaczę bez powodów, wszystko mnie denerwuje, nie sypiam. Dodatkowo okaleczam się, zdrapuje skórki z palców, strupy z zadrapań, to strasznie boli, ale nie mogę przestać, czasami zadrapania na dłoniach czy przedramionach potrafią trwać kilka miesięcy (OCD? Dermatologia?) Nigdy nie byłem u psychologa i nie mam pojęcia w jaki sposób rozmowa może w czymkolwiek pomóc, gdy o tym myślę, marzy mi się środek dziękuj, któremu chciałoby mi się żyć i przejść przez dzień, a na noc tabletka, po której spokojnie zasnę. Biorę już różne tabletki, niezwiązane z tym tematem i nie chce sobie ich dokładać.

  Trudno odpowiedzieć na Pana pytanie. Podaje Pan różne przykre, fizycznie i psychicznie objawy, ale nie wiadomo skąd i dlaczego się pojawiają. Na spotkaniu u psychoterapeuty mógł by Pan, przyjrzeć się z pomocą specjalisty trudnym momentom i związanym z nimi emocjom. Każdemu w życiu może przydarzyć się sytuacja gdy nie widzi wyjścia. Wtedy potrzebny jest ktoś inny ( np. przyjaciel, ktoś bliski z rodziny, czy psychoterapeuta) żeby nie czuć się samotnym, bezradnym zostawionym samemu sobie i poszukać wyjścia. Pozdrawiam.

  Agata Pawlicka - Czarny

 • Pytanie dotyczące myśli samobójcze

  Witam, chciałabym się dowiedzieć czy potrzebuje pomocy specjalisty. Chodzi o to, że jestem bardzo zmęczona, źle śpię. Mimo, że wcześniej miałam problem z zasypianiem to teraz niby zasypiam, ale wstaje niewyspana oraz zmęczona i nie mam siły. Cały dzień jestem wypompowana, bardzo szybko się irytuje z byle powodu. Wszystko mnie denerwuje, bardzo łatwo można mnie wyprowadzić z równowagi i wybucham agresją. Podejrzewam, że mogę zrobić coś złego, potem zaczynam płakać i nie chce żyć. Myślę często żeby skończyć ze sobą, jedyne co trzyma mnie przy życiu to córka. Powtarzam sobie, że ona pójdzie w świat, to będę mieć drogę wolną do skończenia tego, co planuj, ale potem po paru dniach mi przechodzi ta myśl i znów jest mi smutno - płaczę z byle powodu. W ostatnim czasie straciłam 3 bliskie osoby wujka, który się powiesił, matka zmarła na zawał i przyjaciel także się powiesił 3 miesiące temu, którego widziałam po zdjęciu ze sznura. Nie mogę już dłużej tak żyć, ciągle myślę o duszach zmarłych. W dodatku mąż jest alkoholikiem i wykańcza mnie nerwowo, nie wiem może powinnam pójść do psychiatry? Czy to mi przejdzie samo tylko czasu trzeba? Ale czuje ze mnie boli w środku coś nie wiem co. Pozdrawiam.

  Ja myślę, że to poważna sprawa. Nie powinna Pani lekceważyć swoich objawów, smutku, złości i ciągłej zmiany nastojów. Przede wszystkim tego ze nie chce się Pani żyć. Przeżywa Pani trudne chwile, dużo trudnych, emocjonalnie przeżyć dźwiga Pani sama i próbuje sobie radzić. Rozmowa ze specjalistą byłaby tu bardzo wskazana.

  Agata Pawlicka - Czarny

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej, które wchodzi w skład Polskiej Federacji Psychoterapii. P...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • I Miejsce w Konkursie za Najlepszą Prezentację Plakatową na Międzynarodowym VI Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej w 2012 r.

Publikacje i artykuły

Artykuły (1)