Umów wizytę 250 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dietetyk i psycholog, udziela konsultacji dietetycznych dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, wspomaga leczenie chorób, w których dieta odgrywa znacząca rolę, tworzy indywidualne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Pierwsza konsultacja dietetyczna indywidualna 150 zł
  Program żywieniowy indywidualny + zalecenia dietetyczne 250 zł
  Konsultacja psychologiczna 100 zł
  Kolejne konsultacje dla pary (rodzinne) 150 zł
  Konsultacja
  Kolejne konsultacje indywidualne 100 zł
  Pomiar składu ciała (jako osobna usługa) 30 zł
  Pierwsza konsultacja dla pary (rodzinna) 200 zł
  Program żywieniowy dla pary + zalecenia dietetyczne 300 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Pracownia Dietetyczna HEVAUsługa: zaburzenia odżywiania

  Pani Agata została mi polecona przez zaprzyjaźnionego psychologa jako specjalistę m.in., zajmującego się zaburzeniami odżywiania.
  Takie problemy ma moja 13-letnia córka. Mam wrażenie, że trafiliśmy do gabinetu Pani Agaty w ostatniej chwili. Dzięki ogromnej empatii i znajmości problemu udało nam się uratować moja Córkę od nie boje się tego powiedzieć - anoreksji. Biorąc pod uwagę parametry Córki kiedy trafiliśmy do gabinetu, była już bardzo blisko tej strasznej choroby. Na szczęście udało się tego uniknąć za sprawą idealnie dobranej diety, która zaproponowała Pani Agata mojej Córce. Kolejne spotkania sprawiły, że Córka uwierzyła, iż może być szczupła na czym bardzo Jej zależało nie głodząc się a odżywiając zdrowo. Dobrze zbilansowana dieta w krótkim czasie przyniosła efekty. Córka zaczęła normalnie funkcjonować, uczyć się, nabrała większej pewności siebie. Z osoby pozbawionej chęci do jakiejkolwiek aktywności, stała się otwarta, silna, gotowa na wyzwania nastolatka. Pojawiły się nawet sukcesy w szkole.
  Polecam Panią Agatę wszystkim rodzicom i ich dzieciom, którzy zmagają się z podobnymi problemami. Jestem przekonana, że dobry kontakt z dzieckiem, zrozumienie młodego człowieka w tym tak trudnym czasie dojrzewania jest wielkim atutem Pani Agaty i przejawem nie tylko profesjonalizmu ale i rzadko dziś spotykanego wśród lekarzy specjalistów, powołania.
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie, za możliwość kontaktu niemalże o każdej porze dnia i nocy, szczególnie w trudnych momentach załamania, bo i takie w trakcie terapii oczywiście bywały. m.sz

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Dietetyczna HEVA

  Jestem po gastrektomii bardzo potrzebowałam wskazówek dotyczących żywienia przed i w trakcie chemioterapii trafiłam do pani Agaty z polecenia i to okazało się strzałem w dziesiątkę . Dietetyk bardzo kompetentna , profesjonalna z ogromną wiedzą , mnie udzieliła wskazówek bardzo ważnych i szczegółowych w miłej atmosferze . Dziękuję pani Agato i życzę dużo satysfakcji w zawodzie .

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Agata na pierwszej wizycie poświęciła mi maksymalną uwagę i czas na poradę w kwestii odżywiania i ogólnego stanu zdrowia. To bardzo wyrozumiała, cierpliwa i doświadczona Pani Dietetyk w każdej dziedzinie żywienia - ja byłam w związku z wykrytą nietolerancją pokarmową i przewlekłym katarem (prawdopodobnie wywołanym przez nietolerancje). Pani Agata wytłumaczyła jak należy postępować w moim przypadku nie tylko w kwestii żywienia, ale również jak poprawić ogólny stan zdrowia poprzez suplementację.
  Z pewnością mogę polecić Panią Agatę jako dietetyka.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Dietetyczna HEVAUsługa: konsultacja

  Pani Agata to naprawdę Profesjonalny Dietetyk. Polecam w 100%! Szeroka, fachowa wiedza w połączeniu z indywidualnym podejściem do pacjenta przyniosła naprawdę dobre efekty. Mimo moich licznych problemów zdrowotnych, w tym choroba Hashimoto, początki niewydolności nerek, udało się! :) Po obszernym, szczegółowym wywiadzie, wraz z analizą licznych badań laboratoryjnych. Pani Agata przekazała mi wiele wskazówek i szczegółowych informacji, jak naprawdę zdrowo się odżywiać i jak w prosty sposób komponować pełnowartościowe posiłki. Po zastosowaniu diety zaproponowanej przez Panią Agatę moje wyniki poprawiły się, ja czuje się lepiej, mam więcej energii i chęci do życia. Te spotkania to naprawdę w 100% dobrze wykorzystany czas. Dziękuję.:)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Dietetyczna HEVAUsługa: konsultacja

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona i napełnia pozytywną energią. Pani Doktor dała mi pierwsze wskazówki i przede wszystkim napełnila wiarą, że uda się osiągnąć cel. Teraz niecierpliwie czekam na dietę i działamy dalej

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Dietetyczna HEVAUsługa: pierwsza konsultacja dietetyczna indywidualna

  Wizyta bardzo profesjonalna. Dokładne wysłuchanie pacjenta i analiza badań. Jestem bardzo zadowolona z fachowych porad i dużej motywacji do działania. Bardzo polecam!

 • A
  Lokalizacja: Pracownia Dietetyczna HEVAUsługa: program żywieniowy indywidualny, zalecenia dietetyczne

  Witam, polecam gorąco wizyty u Pani Agaty. Zawsze żyłam w przeświadczeniu, że dietetyk mi nie pomoże, że sama potrafie zadbać o swoją diete rozpisanie i dobór produktów. Okazało się, że byłam w dużym błędzie - nie miałam tak szerokiej wiedzy o produktach, ich doborze w posiłkach w ciągu dnia. Nawet informacje na forach internetowych typu "fit" nie są już dla mnie źródłem wiedzy o zdrowym żywieniu.
  Ładnie chudne - w kg oraz cm - dzięki temu, że zdecydowałam się na wizyty u Pani Agaty. Zawsze wysłucha, zrobi dokładny pomiar i dużo doradzi co można zamienić w sposobie żywienia. Kompleksowa obsługa ;)
  Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Dietetyczna HEVAUsługa: konsultacje dietetyczne

  Do pracowni HEVA trafiłam po zabiegu chirurgicznym i konieczności zachowania diety lekkostrawnej. Każda kolejna wizyta potwierdzała moje pierwsze wrażenia o dużym profesjonalizmie Pani Agaty Kuc, jej szerokiej wiedzy z zakresu zdrowego, zrównoważonego żywienia i jej wysokiej kulturze osobistej. Konsultacje z Panią Agatą uwrażliwiły mnie na to co, jak i kiedy jem, pomogły wprowadzić korzystne zmiany w moich nawykach żywieniowych a jednocześnie były miłymi spotkaniami. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Elżbieta Pszonak.

 • G
  Lokalizacja: Pracownia Dietetyczna HEVA

  Pani Agata jest w pełni profesjonalnym dietetykiem, ma dużą wiedzę medyczną, wyczucie, uważnie słucha pacjenta i wyciąga wnioski, które mają zbawienny wpływ na przebieg diety oraz na samopoczucie pacjenta. Przez większość życia borykałam się z nadwagą mimo, iż starałam się odżywiać zdrowo i przygotowywać posiłki z wysoko jakościowych produktów. Pani Agata pomogła mi nauczyć się właściwie komponować posiłki, wydaje się że zmieniła moje podejście do żywienia na całe życie, za to jestem jej bardzo wdzięczna. Mam dużo więcej energii no i oczywiście jestem szczuplejsza (od lipca 7 kg) i to bez wysiłku i co najważniejsze bez towarzyszącego uczucia głodu.

 • Z
  Lokalizacja: Pracownia Dietetyczna HEVA

  Iwona, 63 lata
  Polecam Panią Agatę, która pokazała mi jak dużo można osiągnąć stosując skomponowaną zgodnie z moimi upodobaniami żywieniowymi dietę, która została zbilansowana w odpowiedni sposób, w związku z czym jadłam smacznie i zdrowo, nie chodziłam głodna. Otrzymałam gotowe przepisy z ogólnie dostępnych produktów.
  Pani Agata jest nie tylko dietetykiem lecz również psychologiem, w związku z czym nasze spotkania nie ograniczały się do ważenia, mierzenia oraz fachowego wyjaśniania jak groźne są zbędne zapasy wody oraz tłuszczu trzewnego w organizmie. Bardzo ważne były dla mnie fachowo prowadzone rozmowy motywujące mnie do stosowania diety, a wiedza podczas nich zdobyta przełożyła się na osiągniecie założonego na wstępie rezultatu.
  Dzisiaj już nie przygotowuję sobie posiłków wg otrzymanych przepisów ale dzięki fachowemu wyjaśnieniu zasad zdrowego żywienia, eliminuję wcześniej popełniane błędy i w trakcie przygotowywania posiłków automatycznie stosuję się do zasad, które wpoiła mi Pani Agata i nadal chudnę.
  Dodatkowo, zmiana sposobu żywienia uregulowała mi ciśnienie krwi (na nadciśnienie leczyłam się od 20 lat) oraz poziom cholesterolu.
  Gorąco polecam wizyty u Pani Agaty, która pomaga zrozumieć i uczy jak zmienić nasze nawyki żywieniowe na zdrowe, dzięki czemu z Jej pomocą znajdujemy swój indywidualny, idealny sposób żywienia.

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dietetyk i psycholog, udziela konsultacji dietetycznych dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, wspomaga leczenie chorób, w których dieta odgrywa znacząca rolę, tworzy indywidualne programy żywieniowe, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia edukacyjne dla dzieci, prowadzi zajęcia grupowe z zakresu pracy z ciałem dla pacjentów szpitala.
  Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie (2009) i studia magisterskie na kierunku Psychologia UKSW w Warszawie (2012).
  Kurs psychoterapii systemowej WTTS w Poznaniu (2013). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

  Jestem przekonana o znaczącym wpływie żywienia na samopoczucie, wygląd, zdrowie i wydolność organizmu. Założyłam Pracownię Dietetyczną HEVA (od 2014), która jest miejscem dla osób potrzebujących wprowadzenia zmian w sposobie odżywiania i wsparcia w procesie budowania nowych nawyków związanych z jedzeniem.

  Zapraszam serdecznie
  Agata Kuc

  Pracownia Dietetyczna HEVA
  ul. Szaserów 109 lok. 1
  Warszawa
  tel

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • SGGW w Warszawie Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji
 • UKSW w Warszawie Psychologia Zdrowia
 • Szkoła Psychoterapii Systemowej WTTS w Poznaniu (etap I)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii
 • Danone Warszawa Dział Jakości i Bezpieczeństwa Produktu
 • Centrum Odchudzania i Odżywiania Warszawa
 • McCormick Polska S.A. Dział Badań i Rozwoju
więcej