Mgr

Agata Kołacińska

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Jestem psychologiem klinicznym, ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, a następnie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją wiedzę i doświadczenie nieustannie poszerzam poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Pracuję z osobami dorosłymi i dziećmi. Jestem interwentem kryzysowym i trenerem grupowym. W swojej pracy łączę podejście integralne, wykorzystując zasoby każdego z nurtów terapeutycznych. Zajmuję się przede wszystkim pomocą dla osób doświadczających szeroko rozumianych kryzysów życiowych, cierpiących na depresję, obniżony nastrój, lęki, fobie, nerwice, problemy interpersonalne. Od 7 lat prowadzę własny gabinet psychologiczny, w którym prowadzę terapię indywidualną oraz terapię małżeńską/partnerską. Pracuję również ze sportowcami, będąc dyplomowanym psychologiem sportowym.
    Psychologia jest moją wielką miłością i pasją, dzięki temu wykonuję swój zawód z ogromną radością i czerpię z niego dużo życiowej satysfakcji.

Specjalizacje

  • Psychologia kliniczna
  • Psychoterapia

Usługi

Pracownia Psychologiczna i Rozwoju Osobistego Alter Ego

Fabryczna 1, 62-800 Kalisz, wielkopolskie

Trening pamięci i koncentracji dla dzieci 50 zł
Terapia par od 120 zł
Terapia dzieci od 80 zł
Psycholog sportu 80 zł
Terapia indywidualna od 80 zł
Pokaż wszystkie

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

mgr Agata Kołacińska nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię