dr n. med.

Agata Defińska-Kaniorska

Ortodonta, Stomatolog

79 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym. W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę doktorską pt.”Częstość występowania… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Moja pierwsza wizyta u doktor prawie rok temu - dokładnie i kompetentnie a przede wszystkim zrozumiale dla mnie, wyjaśniła mi ,co jest nie tak z moimi zębami - skąd moja wada, jakie są możliwości leczenia, na czym ono polega, czas i co dziwne.... dokładne koszty! Wcześniej również byłem na wizytach u innych lekarzy, ale ich zamiary co do leczenia i przede wszystkim ceny zmieniały się jak w kalejdoskopie. Jestem trudnym przepadkiem, , bo bez wyrywania zębów nie można było przeprowadzić mojego leczenia,u Pani doktor na szczęście musiałem wyrwać tylko dwa zęby. Do tego nie mieszkam w Polsce, problem częstości wizyt ,ale okazało się że raz m-cu wystarczy. Powiem wam co najważniejsze, macie (mamy) w Polsce naprawdę świetnych lekarzy a leczenie jest 5-cio krotnie tańsze niż w Szwajcarii.!!!!!!!!!!!!!!!A po za tym fajny portal. Pozdrawiam . Piotr

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • P

  Dr. Kaniorska to profesjonalna ortodontka, podjęła się leczenia wady, którą inni uważali za raczej operacyjną...efekty zakończonego leczenia po 1,5 roku są doskonałe, nigdy nie przypuszczałam, że mogę tak wyglądać oraz żę takie wady można usunąć-cofnąć aparatami. Ładne,równe uzębienie ma duży wpływ na piękny wygląd twarzy, a nawet na wymowę i oczywiście samopoczucie.Jestem szczęśliwa i zadowolona. Ceny za wizyty i aparat jak na Łódź raczej umiarkowane. pozdrawiam doktor i dziękuje - iwona s.

 • T

  Kolego Adamie , piszesz kompletne bzdury o potrzebie złych opinii i pozytywnym ich oddziaływaniu na strony. Moja żona jest również lekarzem, więc naprawdę moglibyśmy na temat anonimowej krytyki dużo powiedzieć, od kogo pochodzi i po co jest pisana. Co do doktor Kaniorskiej, bo to jest tematem. ZGADZAMY SIĘ Z KAŻDĄ DOBRĄ OPINIĄ O DR I SAMI RÓWNIEŻ WYSTAWIAMY BARDZO DOBRY!!! Moja żona miała aparaty góra dół prawie 2 lata, zdjęte właśnie przed miesiącem , potem dodatkowo kosmetyka, licówki i wybielanie - efekt niesamowity , nie mogłem się napatrzeć. Nasza trójka dzieci również musi się leczyć i nosić aparaty -- genetyka. Leczenie dzieci również przebiega wzorowo. Trudno pisać o ortodoncie jakieś OH!!! AH!!! i pisać super podziękowania , bo nie jest to specjalista ratujący życie. Można powiedzieć jedno - polecamy Wam i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni.
  Tadeusz i Alinka. Zduńska Wola

 • A

  .A ja uważam że opinie negatywne są jak najbardziej potrzebne , nawet o najlepszych lekarzach takim jakich doktor nawet od takich sfrustrowanych pacjentów , nie wiedzących czy są dobrze wyleczeni czy źle i samych nie wiedzących czego chcą . Takie opinie moim zdaniem mobilizują lekarza do lepszej pracy a między nami pacjentami rodzą często ostre dyskusje i generują ciekawe opinie.........) . Wystawiam dr OPINIE BARDZO DOBRY mimo że leczenie mojej córki nie zostało jeszcze zakończone ale efekt wizualny został osiągnięty w 100% . Panowie miło chodzić do dr z dzieckiem na wizyty....... :A poważnie uważam co się nie często teraz spotyka , pełny profesjonalizm i przy max kultury. POlecam- adam

 • D

  Ja miałem identyczną sytuację - dwa zęby a właściwie jeden który ''psuł" cały wygląd mojego zgryzu. Byłem u kilku ortodontów na konsultacji aby te zęby przestawić i wyrównać zgryz. Ale był jeden problem , każdy lekarz uważał że to leczenie spowoduję poszerzenie łuku w mniejszym lub większym stopniu i nie ma innej możliwości, a miałem już uśmiech jak żaba. Dziwna sprawa , ale według konsultacji takie leczenie podobnież zawsze powoduje poszerzenie łuku, więc w przypadku mojego poprzednika tak jak już ktoś pisał doktor dokonała cudu! W moim przypadku cudu niestety nie było i nie udało się dr zwęzić łuku ale na szczęście poszerzył się nieznacznie. Nie mam aparatów i wyglądam super.A doktor - tak jak wszyscy uważamy, miła , sympatyczna i co najważniejsze normalna kobieta z którą można się łatwo porozumieć. Do poprzednika - nie panikuj i nie martw się bo może tylko CI się wydaje że coś jest nie tak bo ja na początku też uważałem że leczenie nie wyszło , ale chyba wszyscy ortodontyczni mamy już takie fobie. Twoja opinia bardzo przypomina moje leczenie i moje problemy ale ja i moje dzieciaki ciągle jesteśmy pacjentami doktor i chcemy nimi pozostać!!!!!!
  pozdrawiamy doktor
  darek rudniak

 • I

  Witam wszystkich. U doktor leczy się lub leczyło mnóstwo mojej rodziny oraz znajomych i oczywiście ja. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do sposobu i efektów leczenia i na pewno tak uważają wszyscy. Podpisujemy się pod wszystkimi dobrymi opiniami o doktor i nie zgadzamy z tą słabą kolegi poprzednika.Dr to rewelacyjny specjalista i bardzo wyjątkowa osobowość, miła , sympatyczna, pełna ciepła i zawsze gotowa pomóc w razie awaryjnych sytuacji a żadne pytania i wątpliwości co do sposobu i efektów leczenia, nie pozostają bez odpowiedzi.
  Naszym zdaniem poprzednik, tą negatywną opinią robi tak sympatycznej lekarce krzywdę,opinią opartą tylko na swoich subiektywnych odczuciach i wrażeniach. Moja rada,jeśli nie wiesz , tak jak piszesz i zaprzeczasz sam sobie czy było to trudne leczenie czy łatwe czy było wykonane dobrze czy źle , czy nie da zrobić się nic więcej, to powinieneś na ten temat porozmawiać z doktor a nie obmawiać ją w necie, a jeśli straciłeś do niej zaufanie to idź na konsultacje do dwóch - trzech innych ortodontów ( my tak robiliśmy przed leczeniem ,zanim w pełni zaufaliśmy doktor, mogę polecić Ci doktora Adama Skibę ) w tedy będziesz wiedział czy popełniła błędy a jeżeli tak to jakie.

  pozdrawiamy doktor
  irek z całą rodzina krupskich

 • I

  Witam wszystkich. U doktor leczy się lub leczyło mnóstwo mojej rodziny oraz znajomych i oczywiście ja. Nie mamy żadnych zastrzeż do sposobu i efektów leczenia i na pewno tak uważają wszyscy. Podpisujemy się pod wszystkimi dobrymi opiniami o doktor i nie zgadzamy z tą słabą kolegi poprzednika, Rewelacyjny specjalista i bardzo wyjątkowa osobowość, miła , sympatyczna, pełna ciepła i zawsze gotowa pomóc w razie awaryjnych sytuacji a żadne pytania i wątpliwości co do sposobu leczenie i efektów, nie pozostają bez odpowiedzi.
  Naszym zdaniem poprzednik robi tak sympatycznej lekarce krzywdę,tą negatywną opinią opartą tylko na swoich subiektywnych odczuciach i wrażeniach. Moja rada,jeśli nie wiesz , tak jak piszesz i zaprzeczasz sam sobie czy było to trudne leczenie czy łatwe czy było wykonane dobrze czy źle , czy nie da zrobić się nic więcej, to powinieneś na ten temat porozmawiać z doktor a nie obmawiać ją w necie, a jeśli straciłeś do niej zaufanie to idź na konsultacje do dwóch - trzech innych ortodontów ( my tak robiliśmy przed leczeniem ,zanim w pełni zaufaliśmy doktor, mogę polecić też doktora Adama Skibę) w tedy będziesz wiedział czy popełniła błędy i jakie.

  pozdrawiamy doktor
  irek k. i cała rodzina krupskich

 • J

  faktycznie zgadzam się z poprzednikiem, dr. Kaniorska robi bardzo pozytywne wrażenie a na bardzo dobre opinie jak najbardziej sobie zasłużyła. Całkowicie się zgadzam, najważniejsze są kwalifikacje lekarza , a doktor je posiada( widziałam dyplom-doktorat z ortodoncji i mnóstwo dyplomów z kursów które prowadziła) Jest dużo gabinetów które oferują leczenie ortodontyczne , ale lekarze nie mają do tego przygotowania i nie są specjalistami w tej dziedzinie i na nas praktykują, a nie profesjonalnie leczą. Za namową poprzedniczki też byłam u trzech ortodontów na konsultacji.
  Doktor Kaniorska najbardziej wzbudziła moje zaufanie i zdecydowałam się u niej na leczenie , mam 2 aparaty na górze i na dole , właśnie te niewidoczne. O efektach leczenie na pewno napisze.
  pozdrawiam

 • K

  witam
  Ja chyba jak większość z nas szukałam dla siebie ortodonty po necie, w takich właśnie portalach.Byłam u czterech ortodontów miedzy innymi z tego portalu, na konsultacji i powiem szczerze że te niesamowite, rewelacyjne opinie nie pokrywają się z rzeczywistością!! Powiem z pełną odpowiedzialnością że najlepiej wypadła doktor Kaniorska.... robi wrażenie że naprawdę jest lekarzem z powołaniem i CO NAJWAŻNIEJSZE MA ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE , podobnie jak doktor Mikołajczyk czyli doktorat i specjalizację z ortodoncji.( też brałam doktora pod uwagę , ale przeraziła mnie cena) . Nie wiem czy mam trudne leczenie czy proste , ale super efekty widać po trzech m-cach. Polecam te niewidoczne aparaty i oczywiście doktor !.........

 • J

  witam
  Pisałem już opinię ale jej nie ma?
  Ja z doktor miałem pewien konflikt , który zakończył
  się jednak jak najlepszymi efektami leczenia .
  Opinia to taka mała forma przeprosin dla doktor
  za nerwowego pacjenta.
  Leczenie ortodontyczne a raczej jego efekty to super
  sprawa co do wyglądu a mnie nawet poprawiło wymowę ale trzeba
  mieć dużo cierpliwości bo nie da się tego zrobić w miesiąc

  polecam doktor i pozdrawiam
  jacek b.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym.
  W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę doktorską pt.”Częstość występowania wad zgryzu u dzieci w wieku 9 i 12 lat na terenie miasta Łodzi – badania porównawcze”.
  Czynnie uczestniczyłam w wielu zjazdach i konferencjach naukowych , min: III SYMPOZJUM NAUKOWE DZIECKO ŁÓDZKIE " Stan zdrowia dzieci i młodzieży w zmieniających się warunkach środowiskowych"
  Jestem autorką artykułów w piśmiennictwie stomatologicznym ( tematyka dotycząca częstości wad zgryzu).
  Doświadczenie kliniczne i naukowe zdobyłam w Instytucie Stomatologii w Łodzi podczas studiów doktoranckich, jak również
  w prywatnej klinice.
  W latach 1999-2007 prowadziłam zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oddziale stomatologicznym
  w Zakładzie Ortodoncji. ortodonta łódź . ortodoncja łódź

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna