Adresy (2)

ul. Dostojewskiego 5, Widzew, Łódź
A1 STOMATOLOGIA sp z o.o. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
42 293.....

Leczenie wad zgryzu

Unieruchomienie rozchwianych zębów

Korony porcelanowe + 9 więcej

Implanty

Mosty

Protezy akrylowe

Pokaż więcej usług
ul. Doroszewskiego 10, Górna, Łódź
A1 STOMATOLOGIA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
42 293.....

Leczenie wad zgryzu

Unieruchomienie rozchwianych zębów

Korony porcelanowe + 9 więcej

Implanty

Mosty

Protezy akrylowe

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym. W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę dokto...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • wady zgryzu
 • nadwrażliwość zębów
 • próchnica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi w 1999 r. Wydział Stomatologiczny
 • Instytut Stomatologii w Łodzi, studia doktoranckie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany

Oczywiście uważam że doktor jest bardzo dobrym lekarzem.( nie zauważyłem że trzeba zaznaczyć frazę),
bardzo proszę o dodanie tego ,do mojego postu, abym nie został źle zrozumiany. Piotr- Szwajcaria


P
Użytkownik zweryfikowany

Moja pierwsza wizyta u doktor prawie rok temu - dokładnie i kompetentnie a przede wszystkim zrozumiale dla mnie, wyjaśniła mi ,co jest nie tak z moimi zębami - skąd moja wada, jakie są możliwości leczenia, na czym ono polega, czas i co dziwne.... dokładne koszty! Wcześniej również byłem na wizytach u innych lekarzy, ale ich zamiary co do leczenia i przede wszystkim ceny zmieniały się jak w kalejdoskopie. Jestem trudnym przepadkiem, , bo bez wyrywania zębów nie można było przeprowadzić mojego leczenia,u Pani doktor na szczęście musiałem wyrwać tylko dwa zęby. Do tego nie mieszkam w Polsce, problem częstości wizyt ,ale okazało się że raz m-cu wystarczy. Powiem wam co najważniejsze, macie (mamy) w Polsce naprawdę świetnych lekarzy a leczenie jest 5-cio krotnie tańsze niż w Szwajcarii.!!!!!!!!!!!!!!!A po za tym fajny portal. Pozdrawiam . Piotr

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


P
Użytkownik zweryfikowany

Dr. Kaniorska to profesjonalna ortodontka, podjęła się leczenia wady, którą inni uważali za raczej operacyjną...efekty zakończonego leczenia po 1,5 roku są doskonałe, nigdy nie przypuszczałam, że mogę tak wyglądać oraz żę takie wady można usunąć-cofnąć aparatami. Ładne,równe uzębienie ma duży wpływ na piękny wygląd twarzy, a nawet na wymowę i oczywiście samopoczucie.Jestem szczęśliwa i zadowolona. Ceny za wizyty i aparat jak na Łódź raczej umiarkowane. pozdrawiam doktor i dziękuje - iwona s.


T
Użytkownik zweryfikowany

Kolego Adamie , piszesz kompletne bzdury o potrzebie złych opinii i pozytywnym ich oddziaływaniu na strony. Moja żona jest również lekarzem, więc naprawdę moglibyśmy na temat anonimowej krytyki dużo powiedzieć, od kogo pochodzi i po co jest pisana. Co do doktor Kaniorskiej, bo to jest tematem. ZGADZAMY SIĘ Z KAŻDĄ DOBRĄ OPINIĄ O DR I SAMI RÓWNIEŻ WYSTAWIAMY BARDZO DOBRY!!! Moja żona miała aparaty góra dół prawie 2 lata, zdjęte właśnie przed miesiącem , potem dodatkowo kosmetyka, licówki i wybielanie - efekt niesamowity , nie mogłem się napatrzeć. Nasza trójka dzieci również musi się leczyć i nosić aparaty -- genetyka. Leczenie dzieci również przebiega wzorowo. Trudno pisać o ortodoncie jakieś OH!!! AH!!! i pisać super podziękowania , bo nie jest to specjalista ratujący życie. Można powiedzieć jedno - polecamy Wam i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni.
Tadeusz i Alinka. Zduńska Wola


A
Użytkownik zweryfikowany

.A ja uważam że opinie negatywne są jak najbardziej potrzebne , nawet o najlepszych lekarzach takim jakich doktor nawet od takich sfrustrowanych pacjentów , nie wiedzących czy są dobrze wyleczeni czy źle i samych nie wiedzących czego chcą . Takie opinie moim zdaniem mobilizują lekarza do lepszej pracy a między nami pacjentami rodzą często ostre dyskusje i generują ciekawe opinie.........) . Wystawiam dr OPINIE BARDZO DOBRY mimo że leczenie mojej córki nie zostało jeszcze zakończone ale efekt wizualny został osiągnięty w 100% . Panowie miło chodzić do dr z dzieckiem na wizyty....... :A poważnie uważam co się nie często teraz spotyka , pełny profesjonalizm i przy max kultury. POlecam- adam


D
Użytkownik zweryfikowany

Ja miałem identyczną sytuację - dwa zęby a właściwie jeden który ''psuł" cały wygląd mojego zgryzu. Byłem u kilku ortodontów na konsultacji aby te zęby przestawić i wyrównać zgryz. Ale był jeden problem , każdy lekarz uważał że to leczenie spowoduję poszerzenie łuku w mniejszym lub większym stopniu i nie ma innej możliwości, a miałem już uśmiech jak żaba. Dziwna sprawa , ale według konsultacji takie leczenie podobnież zawsze powoduje poszerzenie łuku, więc w przypadku mojego poprzednika tak jak już ktoś pisał doktor dokonała cudu! W moim przypadku cudu niestety nie było i nie udało się dr zwęzić łuku ale na szczęście poszerzył się nieznacznie. Nie mam aparatów i wyglądam super.A doktor - tak jak wszyscy uważamy, miła , sympatyczna i co najważniejsze normalna kobieta z którą można się łatwo porozumieć. Do poprzednika - nie panikuj i nie martw się bo może tylko CI się wydaje że coś jest nie tak bo ja na początku też uważałem że leczenie nie wyszło , ale chyba wszyscy ortodontyczni mamy już takie fobie. Twoja opinia bardzo przypomina moje leczenie i moje problemy ale ja i moje dzieciaki ciągle jesteśmy pacjentami doktor i chcemy nimi pozostać!!!!!!
pozdrawiamy doktor
darek rudniak


I
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkich. U doktor leczy się lub leczyło mnóstwo mojej rodziny oraz znajomych i oczywiście ja. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do sposobu i efektów leczenia i na pewno tak uważają wszyscy. Podpisujemy się pod wszystkimi dobrymi opiniami o doktor i nie zgadzamy z tą słabą kolegi poprzednika.Dr to rewelacyjny specjalista i bardzo wyjątkowa osobowość, miła , sympatyczna, pełna ciepła i zawsze gotowa pomóc w razie awaryjnych sytuacji a żadne pytania i wątpliwości co do sposobu i efektów leczenia, nie pozostają bez odpowiedzi.
Naszym zdaniem poprzednik, tą negatywną opinią robi tak sympatycznej lekarce krzywdę,opinią opartą tylko na swoich subiektywnych odczuciach i wrażeniach. Moja rada,jeśli nie wiesz , tak jak piszesz i zaprzeczasz sam sobie czy było to trudne leczenie czy łatwe czy było wykonane dobrze czy źle , czy nie da zrobić się nic więcej, to powinieneś na ten temat porozmawiać z doktor a nie obmawiać ją w necie, a jeśli straciłeś do niej zaufanie to idź na konsultacje do dwóch - trzech innych ortodontów ( my tak robiliśmy przed leczeniem ,zanim w pełni zaufaliśmy doktor, mogę polecić Ci doktora Adama Skibę ) w tedy będziesz wiedział czy popełniła błędy a jeżeli tak to jakie.

pozdrawiamy doktor
irek z całą rodzina krupskich


I
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkich. U doktor leczy się lub leczyło mnóstwo mojej rodziny oraz znajomych i oczywiście ja. Nie mamy żadnych zastrzeż do sposobu i efektów leczenia i na pewno tak uważają wszyscy. Podpisujemy się pod wszystkimi dobrymi opiniami o doktor i nie zgadzamy z tą słabą kolegi poprzednika, Rewelacyjny specjalista i bardzo wyjątkowa osobowość, miła , sympatyczna, pełna ciepła i zawsze gotowa pomóc w razie awaryjnych sytuacji a żadne pytania i wątpliwości co do sposobu leczenie i efektów, nie pozostają bez odpowiedzi.
Naszym zdaniem poprzednik robi tak sympatycznej lekarce krzywdę,tą negatywną opinią opartą tylko na swoich subiektywnych odczuciach i wrażeniach. Moja rada,jeśli nie wiesz , tak jak piszesz i zaprzeczasz sam sobie czy było to trudne leczenie czy łatwe czy było wykonane dobrze czy źle , czy nie da zrobić się nic więcej, to powinieneś na ten temat porozmawiać z doktor a nie obmawiać ją w necie, a jeśli straciłeś do niej zaufanie to idź na konsultacje do dwóch - trzech innych ortodontów ( my tak robiliśmy przed leczeniem ,zanim w pełni zaufaliśmy doktor, mogę polecić też doktora Adama Skibę) w tedy będziesz wiedział czy popełniła błędy i jakie.

pozdrawiamy doktor
irek k. i cała rodzina krupskich


J
Użytkownik zweryfikowany

faktycznie zgadzam się z poprzednikiem, dr. Kaniorska robi bardzo pozytywne wrażenie a na bardzo dobre opinie jak najbardziej sobie zasłużyła. Całkowicie się zgadzam, najważniejsze są kwalifikacje lekarza , a doktor je posiada( widziałam dyplom-doktorat z ortodoncji i mnóstwo dyplomów z kursów które prowadziła) Jest dużo gabinetów które oferują leczenie ortodontyczne , ale lekarze nie mają do tego przygotowania i nie są specjalistami w tej dziedzinie i na nas praktykują, a nie profesjonalnie leczą. Za namową poprzedniczki też byłam u trzech ortodontów na konsultacji.
Doktor Kaniorska najbardziej wzbudziła moje zaufanie i zdecydowałam się u niej na leczenie , mam 2 aparaty na górze i na dole , właśnie te niewidoczne. O efektach leczenie na pewno napisze.
pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany

witam
Ja chyba jak większość z nas szukałam dla siebie ortodonty po necie, w takich właśnie portalach.Byłam u czterech ortodontów miedzy innymi z tego portalu, na konsultacji i powiem szczerze że te niesamowite, rewelacyjne opinie nie pokrywają się z rzeczywistością!! Powiem z pełną odpowiedzialnością że najlepiej wypadła doktor Kaniorska.... robi wrażenie że naprawdę jest lekarzem z powołaniem i CO NAJWAŻNIEJSZE MA ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE , podobnie jak doktor Mikołajczyk czyli doktorat i specjalizację z ortodoncji.( też brałam doktora pod uwagę , ale przeraziła mnie cena) . Nie wiem czy mam trudne leczenie czy proste , ale super efekty widać po trzech m-cach. Polecam te niewidoczne aparaty i oczywiście doktor !.........


Usługi i ceny

Leczenie wad zgryzu

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Unieruchomienie rozchwianych zębów

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Protezy akrylowe

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Protezy szkieletowe

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Korony porcelanowe

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Mosty

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Implanty

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Regeneracja kości

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Fluoryzacja zębów

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Leczenie nadwrażliwości zębów

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Konsultacja ortodontyczna

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Zwykła wizyta

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

Brak informacji o cenie

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: A1 STOMATOLOGIA

Zdecydowałam się dodać opinię z uwagi na moje problemy z uzębieniem od dzieciństwa i wcześniejsze leczenie u innych lekarzy.Najbardziej doceniłam kompleksowe podejście-ortodoncja i stomatologia. Pani dr A.Defińska-Kaniorska wyleczyła mi zgryz invisalign bardzo polecam, ponieważ nikt nie wiedział, że mam aparat w ciągu 8 miesięcy. Następnie dr A.Sitarek odtworzyła kształty moich zębów,wybieliła. Wyglądają naturalnie,a ja nie mam kompleksów. Wcześniejsze leczenie w innych gabinetach było porażką. Nawet kiedyś proponowano mi korony na wszystkie zęby! Okazało się,że to całkowicie niepotrzebne. Wystarczyło wyprostować zgryz i troszkę korekty estetycznej. Sympatyczna atmosfera i świetne podejście.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: A1 STOMATOLOGIA sp z o.o. leczenie ortodontyczne

Leczę się u ortodonty p. dr Agaty Defińskiej-Kaniorskiej nakładkami invisalign i powiem szczerze że w szoku jestem – metoda super. A pani doktor bardzo profesjonalna – wszystko tłumaczy, jaki będzie efekt, jak będzie wyglądało leczenie itd. Naprawdę polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: A1 STOMATOLOGIA sp z o.o. leczenie wad zgryzu

Moja córka leczyła się u dr Agaty Defińskiej- Kaniorskiej. Trafiłam do gabinetu po długich poszukiwaniach lekarzy i kilku konsultacjach, po których dowiadywałam się, że muszę usunąć 4 zęby u córki.
Ponieważ nie zgadzam się z tym szukałam dalej.
Na konsultacji u Doktor dowiedziałam się jaki będzie dokładny plan leczenia i najważniejsze- nie trzeba a nawet nie powinno usuwać tych zębów u mojej córki !!!
W tej chwili jesteśmy po zakończonym leczeniu- zgryz wygląda pięknie!!!
Polecam mamom niedowiarkom- trzeba poszukiwać różnych metod.


B
Użytkownik zweryfikowany

Również uważam iż dr Kaniorska jest bardzo dobrym ortodontą. Moje wada zgryzu była dość poważna jak określali ją lekarze na konsultacjach których byłem i ciężko było niby przewidzieć efekty leczenia. Doktor podjęła się leczenia określając wadę jako możliwą do całkowitego wyleczenia w okresie około 2 lat. Mam założone te aparaty estetyczne czyli te niewidoczne od około roku , efekty leczenia są bardzo dobre a najbardziej widoczne na górnej szczęce i zębach , nawet zauważyłem że poprawiła mi się wymowa bo tak wspominałem moja wada zgryzu była bardzo duża . Polecam leczenie ortodontyczne!


M
Użytkownik zweryfikowany

Swoją opinię umieszczam w ramach podziękowania dla p dr. Defińskiej-Kaniorskiej za leczenie. Miałam kompleks krzywych zębów, a na dodatek bałam się stomatologa. Dzięki doktor leczenie ortodontyczne przebiegło bardzo szybko, bezboleśnie i z rewelacyjnym efektem! A co ważne do stomatologa chodzę bez stresu. Dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam leczenie u pani doktor Agaty Defińskiej - Kaniorskiej, rozwiązałam w krótkim czasie problem zgryzu u mojego dziecka. Wcześniej byłam u trzech innych lekarzy , ich opinie wiązały się z usunięciem 1 lub nawet 3 zębów stałych . Wstrzymałam się z decyzją i trafiłam z polecenia do gabinetu dr.Kaniorskiej.Córka jest wyleczona bez usuwania zębów , w niedługim czasie .Polecam , ponieważ wiem, że wielu rodziców szuka dobrego rozwiązania dla swojego dziecka. Katarzyna .Ł.


K
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam z dzieckiem do gabinetu dr Kaniorskiej (poleciła mi koleżanka), ponieważ wcześniejszy lekarz leczył córkę i nie widziałam efektów. Poza tym konieczne było usunięcie zębów stałych. Pani doktor zaproponowała leczenie nowoczesną metodą dra Greenfielda. Na początku nie byłam przekonana, ponieważ dziecko musiało nosić aparat całą dobę. Jednak
aparat nie był widoczny dla otoczenia, a córka szybko przyzwyczaiła się i po 2 miesiącach były pierwsze efekty. W tej chwili zakończyła leczenie bez ekstrakcji z pięknym uśmiechem. Napisałam tą opinię dla rodziców, aby szukali dobrych rozwiązań dla swoich dzieci, a także z podziękowaniem dla dr.Kaniorskiej za podjęcie się leczenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Do dr Kaniorskiej trafiłam z dużą wadą zgryzu, mimo tego leczenie nie
trwało długo i zakończyło się naprawdę efektownym równym uzębieniem.
Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością mogę Wam wszystkim doktor
polecić.


P
Użytkownik zweryfikowany

dzień dobry,

Ja w 100% procentach przychylam się do pozytywów napisanych o doktor.
Leczę u doktor swoje dwie córki jedną stałym aparatem a drugą ruchomym.
Efekty leczenia bardzo dobre, z całą pewnością mogę Wam doktor polecić.
Jestem natomiast zdziwiony i byłem wystraszony opinią poprzedniczki. Ale
już na pewno wiem
że piaskowaniem usuwa się osad a nie kamień. Ja takie czyszczenie zębów
piaskiem robię sobie raz na 1-2 m-ce ,co prawda nie u doktor ale zapewniano
mnie tam ( co również sprawdziłem) że jest to zupełnie bez ingerencji i
zagrożenia
dla szkliwa zębowego. Nie można często usuwać kamienia bo to robi się
jakimiś falami magnetycznymi co właśnie jest szkodliwe.

pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym. W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę dokto...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • wady zgryzu
 • nadwrażliwość zębów
 • próchnica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi w 1999 r. Wydział Stomatologiczny
 • Instytut Stomatologii w Łodzi, studia doktoranckie

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna

Staże

 • zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oddziale stomatologicznym w Zakładzie Ortodoncji

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)