Adresy

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.
ul. Dostojewskiego 5, Łódź (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
42 293.....

Leczenie wad zgryzu

Unieruchomienie rozchwianych zębów

Korony porcelanowe + 9 więcej

Implanty

Mosty

Protezy akrylowe

Pokaż więcej usług
A1 STOMATOLOGIA
ul. Doroszewskiego 10, Łódź (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Gotówka
42 293.....

Leczenie wad zgryzu

Unieruchomienie rozchwianych zębów

Korony porcelanowe + 9 więcej

Implanty

Mosty

Protezy akrylowe

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym. W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę dokto...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • wady zgryzu
 • nadwrażliwość zębów
 • próchnica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi w 1999 r. Wydział Stomatologiczny
 • Instytut Stomatologii w Łodzi, studia doktoranckie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P

Moja pierwsza wizyta u doktor prawie rok temu - dokładnie i kompetentnie a przede wszystkim zrozumiale dla mnie, wyjaśniła mi ,co jest nie tak z moimi zębami - skąd moja wada, jakie są możliwości leczenia, na czym ono polega, czas i co dziwne.... dokładne koszty! Wcześniej również byłem na wizytach u innych lekarzy, ale ich zamiary co do leczenia i przede wszystkim ceny zmieniały się jak w kalejdoskopie. Jestem trudnym przepadkiem, , bo bez wyrywania zębów nie można było przeprowadzić mojego leczenia,u Pani doktor na szczęście musiałem wyrwać tylko dwa zęby. Do tego nie mieszkam w Polsce, problem częstości wizyt ,ale okazało się że raz m-cu wystarczy. Powiem wam co najważniejsze, macie (mamy) w Polsce naprawdę świetnych lekarzy a leczenie jest 5-cio krotnie tańsze niż w Szwajcarii.!!!!!!!!!!!!!!!A po za tym fajny portal. Pozdrawiam . Piotr

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P

Dr. Kaniorska to profesjonalna ortodontka, podjęła się leczenia wady, którą inni uważali za raczej operacyjną...efekty zakończonego leczenia po 1,5 roku są doskonałe, nigdy nie przypuszczałam, że mogę tak wyglądać oraz żę takie wady można usunąć-cofnąć aparatami. Ładne,równe uzębienie ma duży wpływ na piękny wygląd twarzy, a nawet na wymowę i oczywiście samopoczucie.Jestem szczęśliwa i zadowolona. Ceny za wizyty i aparat jak na Łódź raczej umiarkowane. pozdrawiam doktor i dziękuje - iwona s.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

T

Kolego Adamie , piszesz kompletne bzdury o potrzebie złych opinii i pozytywnym ich oddziaływaniu na strony. Moja żona jest również lekarzem, więc naprawdę moglibyśmy na temat anonimowej krytyki dużo powiedzieć, od kogo pochodzi i po co jest pisana. Co do doktor Kaniorskiej, bo to jest tematem. ZGADZAMY SIĘ Z KAŻDĄ DOBRĄ OPINIĄ O DR I SAMI RÓWNIEŻ WYSTAWIAMY BARDZO DOBRY!!! Moja żona miała aparaty góra dół prawie 2 lata, zdjęte właśnie przed miesiącem , potem dodatkowo kosmetyka, licówki i wybielanie - efekt niesamowity , nie mogłem się napatrzeć. Nasza trójka dzieci również musi się leczyć i nosić aparaty -- genetyka. Leczenie dzieci również przebiega wzorowo. Trudno pisać o ortodoncie jakieś OH!!! AH!!! i pisać super podziękowania , bo nie jest to specjalista ratujący życie. Można powiedzieć jedno - polecamy Wam i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni.
Tadeusz i Alinka. Zduńska Wola

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

.A ja uważam że opinie negatywne są jak najbardziej potrzebne , nawet o najlepszych lekarzach takim jakich doktor nawet od takich sfrustrowanych pacjentów , nie wiedzących czy są dobrze wyleczeni czy źle i samych nie wiedzących czego chcą . Takie opinie moim zdaniem mobilizują lekarza do lepszej pracy a między nami pacjentami rodzą często ostre dyskusje i generują ciekawe opinie.........) . Wystawiam dr OPINIE BARDZO DOBRY mimo że leczenie mojej córki nie zostało jeszcze zakończone ale efekt wizualny został osiągnięty w 100% . Panowie miło chodzić do dr z dzieckiem na wizyty....... :A poważnie uważam co się nie często teraz spotyka , pełny profesjonalizm i przy max kultury. POlecam- adam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D

Ja miałem identyczną sytuację - dwa zęby a właściwie jeden który ''psuł" cały wygląd mojego zgryzu. Byłem u kilku ortodontów na konsultacji aby te zęby przestawić i wyrównać zgryz. Ale był jeden problem , każdy lekarz uważał że to leczenie spowoduję poszerzenie łuku w mniejszym lub większym stopniu i nie ma innej możliwości, a miałem już uśmiech jak żaba. Dziwna sprawa , ale według konsultacji takie leczenie podobnież zawsze powoduje poszerzenie łuku, więc w przypadku mojego poprzednika tak jak już ktoś pisał doktor dokonała cudu! W moim przypadku cudu niestety nie było i nie udało się dr zwęzić łuku ale na szczęście poszerzył się nieznacznie. Nie mam aparatów i wyglądam super.A doktor - tak jak wszyscy uważamy, miła , sympatyczna i co najważniejsze normalna kobieta z którą można się łatwo porozumieć. Do poprzednika - nie panikuj i nie martw się bo może tylko CI się wydaje że coś jest nie tak bo ja na początku też uważałem że leczenie nie wyszło , ale chyba wszyscy ortodontyczni mamy już takie fobie. Twoja opinia bardzo przypomina moje leczenie i moje problemy ale ja i moje dzieciaki ciągle jesteśmy pacjentami doktor i chcemy nimi pozostać!!!!!!
pozdrawiamy doktor
darek rudniak

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I

Witam wszystkich. U doktor leczy się lub leczyło mnóstwo mojej rodziny oraz znajomych i oczywiście ja. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do sposobu i efektów leczenia i na pewno tak uważają wszyscy. Podpisujemy się pod wszystkimi dobrymi opiniami o doktor i nie zgadzamy z tą słabą kolegi poprzednika.Dr to rewelacyjny specjalista i bardzo wyjątkowa osobowość, miła , sympatyczna, pełna ciepła i zawsze gotowa pomóc w razie awaryjnych sytuacji a żadne pytania i wątpliwości co do sposobu i efektów leczenia, nie pozostają bez odpowiedzi.
Naszym zdaniem poprzednik, tą negatywną opinią robi tak sympatycznej lekarce krzywdę,opinią opartą tylko na swoich subiektywnych odczuciach i wrażeniach. Moja rada,jeśli nie wiesz , tak jak piszesz i zaprzeczasz sam sobie czy było to trudne leczenie czy łatwe czy było wykonane dobrze czy źle , czy nie da zrobić się nic więcej, to powinieneś na ten temat porozmawiać z doktor a nie obmawiać ją w necie, a jeśli straciłeś do niej zaufanie to idź na konsultacje do dwóch - trzech innych ortodontów ( my tak robiliśmy przed leczeniem ,zanim w pełni zaufaliśmy doktor, mogę polecić Ci doktora Adama Skibę ) w tedy będziesz wiedział czy popełniła błędy a jeżeli tak to jakie.

pozdrawiamy doktor
irek z całą rodzina krupskich

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I

Witam wszystkich. U doktor leczy się lub leczyło mnóstwo mojej rodziny oraz znajomych i oczywiście ja. Nie mamy żadnych zastrzeż do sposobu i efektów leczenia i na pewno tak uważają wszyscy. Podpisujemy się pod wszystkimi dobrymi opiniami o doktor i nie zgadzamy z tą słabą kolegi poprzednika, Rewelacyjny specjalista i bardzo wyjątkowa osobowość, miła , sympatyczna, pełna ciepła i zawsze gotowa pomóc w razie awaryjnych sytuacji a żadne pytania i wątpliwości co do sposobu leczenie i efektów, nie pozostają bez odpowiedzi.
Naszym zdaniem poprzednik robi tak sympatycznej lekarce krzywdę,tą negatywną opinią opartą tylko na swoich subiektywnych odczuciach i wrażeniach. Moja rada,jeśli nie wiesz , tak jak piszesz i zaprzeczasz sam sobie czy było to trudne leczenie czy łatwe czy było wykonane dobrze czy źle , czy nie da zrobić się nic więcej, to powinieneś na ten temat porozmawiać z doktor a nie obmawiać ją w necie, a jeśli straciłeś do niej zaufanie to idź na konsultacje do dwóch - trzech innych ortodontów ( my tak robiliśmy przed leczeniem ,zanim w pełni zaufaliśmy doktor, mogę polecić też doktora Adama Skibę) w tedy będziesz wiedział czy popełniła błędy i jakie.

pozdrawiamy doktor
irek k. i cała rodzina krupskich

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J

faktycznie zgadzam się z poprzednikiem, dr. Kaniorska robi bardzo pozytywne wrażenie a na bardzo dobre opinie jak najbardziej sobie zasłużyła. Całkowicie się zgadzam, najważniejsze są kwalifikacje lekarza , a doktor je posiada( widziałam dyplom-doktorat z ortodoncji i mnóstwo dyplomów z kursów które prowadziła) Jest dużo gabinetów które oferują leczenie ortodontyczne , ale lekarze nie mają do tego przygotowania i nie są specjalistami w tej dziedzinie i na nas praktykują, a nie profesjonalnie leczą. Za namową poprzedniczki też byłam u trzech ortodontów na konsultacji.
Doktor Kaniorska najbardziej wzbudziła moje zaufanie i zdecydowałam się u niej na leczenie , mam 2 aparaty na górze i na dole , właśnie te niewidoczne. O efektach leczenie na pewno napisze.
pozdrawiam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K

witam
Ja chyba jak większość z nas szukałam dla siebie ortodonty po necie, w takich właśnie portalach.Byłam u czterech ortodontów miedzy innymi z tego portalu, na konsultacji i powiem szczerze że te niesamowite, rewelacyjne opinie nie pokrywają się z rzeczywistością!! Powiem z pełną odpowiedzialnością że najlepiej wypadła doktor Kaniorska.... robi wrażenie że naprawdę jest lekarzem z powołaniem i CO NAJWAŻNIEJSZE MA ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE , podobnie jak doktor Mikołajczyk czyli doktorat i specjalizację z ortodoncji.( też brałam doktora pod uwagę , ale przeraziła mnie cena) . Nie wiem czy mam trudne leczenie czy proste , ale super efekty widać po trzech m-cach. Polecam te niewidoczne aparaty i oczywiście doktor !.........

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J

witam
Pisałem już opinię ale jej nie ma?
Ja z doktor miałem pewien konflikt , który zakończył
się jednak jak najlepszymi efektami leczenia .
Opinia to taka mała forma przeprosin dla doktor
za nerwowego pacjenta.
Leczenie ortodontyczne a raczej jego efekty to super
sprawa co do wyglądu a mnie nawet poprawiło wymowę ale trzeba
mieć dużo cierpliwości bo nie da się tego zrobić w miesiąc

polecam doktor i pozdrawiam
jacek b.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Ceny i usługi

Leczenie wad zgryzu

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Unieruchomienie rozchwianych zębów

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Protezy akrylowe

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Protezy szkieletowe

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Korony porcelanowe

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Mosty

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Implanty

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Regeneracja kości

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Fluoryzacja zębów

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Leczenie nadwrażliwości zębów

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Konsultacje ortodontyczne

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Zwykła wizyta

ul. Dostojewskiego 5, Łódź

A1 STOMATOLOGIA sp z o.o.

- zł

ul. Doroszewskiego 10, Łódź

A1 STOMATOLOGIA

- zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Lokalizacja: A1 STOMATOLOGIA sp z o.o. leczenie ortodontyczne

Leczę się u ortodonty p. dr Agaty Defińskiej-Kaniorskiej nakładkami invisalign i powiem szczerze że w szoku jestem – metoda super. A pani doktor bardzo profesjonalna – wszystko tłumaczy, jaki będzie efekt, jak będzie wyglądało leczenie itd. Naprawdę polecam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Lokalizacja: A1 STOMATOLOGIA sp z o.o. leczenie wad zgryzu

Moja córka leczyła się u dr Agaty Defińskiej- Kaniorskiej. Trafiłam do gabinetu po długich poszukiwaniach lekarzy i kilku konsultacjach, po których dowiadywałam się, że muszę usunąć 4 zęby u córki.
Ponieważ nie zgadzam się z tym szukałam dalej.
Na konsultacji u Doktor dowiedziałam się jaki będzie dokładny plan leczenia i najważniejsze- nie trzeba a nawet nie powinno usuwać tych zębów u mojej córki !!!
W tej chwili jesteśmy po zakończonym leczeniu- zgryz wygląda pięknie!!!
Polecam mamom niedowiarkom- trzeba poszukiwać różnych metod.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B

Również uważam iż dr Kaniorska jest bardzo dobrym ortodontą. Moje wada zgryzu była dość poważna jak określali ją lekarze na konsultacjach których byłem i ciężko było niby przewidzieć efekty leczenia. Doktor podjęła się leczenia określając wadę jako możliwą do całkowitego wyleczenia w okresie około 2 lat. Mam założone te aparaty estetyczne czyli te niewidoczne od około roku , efekty leczenia są bardzo dobre a najbardziej widoczne na górnej szczęce i zębach , nawet zauważyłem że poprawiła mi się wymowa bo tak wspominałem moja wada zgryzu była bardzo duża . Polecam leczenie ortodontyczne!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Swoją opinię umieszczam w ramach podziękowania dla p dr. Defińskiej-Kaniorskiej za leczenie. Miałam kompleks krzywych zębów, a na dodatek bałam się stomatologa. Dzięki doktor leczenie ortodontyczne przebiegło bardzo szybko, bezboleśnie i z rewelacyjnym efektem! A co ważne do stomatologa chodzę bez stresu. Dziękuję.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K

Polecam leczenie u pani doktor Agaty Defińskiej - Kaniorskiej, rozwiązałam w krótkim czasie problem zgryzu u mojego dziecka. Wcześniej byłam u trzech innych lekarzy , ich opinie wiązały się z usunięciem 1 lub nawet 3 zębów stałych . Wstrzymałam się z decyzją i trafiłam z polecenia do gabinetu dr.Kaniorskiej.Córka jest wyleczona bez usuwania zębów , w niedługim czasie .Polecam , ponieważ wiem, że wielu rodziców szuka dobrego rozwiązania dla swojego dziecka. Katarzyna .Ł.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K

Trafiłam z dzieckiem do gabinetu dr Kaniorskiej (poleciła mi koleżanka), ponieważ wcześniejszy lekarz leczył córkę i nie widziałam efektów. Poza tym konieczne było usunięcie zębów stałych. Pani doktor zaproponowała leczenie nowoczesną metodą dra Greenfielda. Na początku nie byłam przekonana, ponieważ dziecko musiało nosić aparat całą dobę. Jednak
aparat nie był widoczny dla otoczenia, a córka szybko przyzwyczaiła się i po 2 miesiącach były pierwsze efekty. W tej chwili zakończyła leczenie bez ekstrakcji z pięknym uśmiechem. Napisałam tą opinię dla rodziców, aby szukali dobrych rozwiązań dla swoich dzieci, a także z podziękowaniem dla dr.Kaniorskiej za podjęcie się leczenia.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Do dr Kaniorskiej trafiłam z dużą wadą zgryzu, mimo tego leczenie nie
trwało długo i zakończyło się naprawdę efektownym równym uzębieniem.
Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością mogę Wam wszystkim doktor
polecić.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P

dzień dobry,

Ja w 100% procentach przychylam się do pozytywów napisanych o doktor.
Leczę u doktor swoje dwie córki jedną stałym aparatem a drugą ruchomym.
Efekty leczenia bardzo dobre, z całą pewnością mogę Wam doktor polecić.
Jestem natomiast zdziwiony i byłem wystraszony opinią poprzedniczki. Ale
już na pewno wiem
że piaskowaniem usuwa się osad a nie kamień. Ja takie czyszczenie zębów
piaskiem robię sobie raz na 1-2 m-ce ,co prawda nie u doktor ale zapewniano
mnie tam ( co również sprawdziłem) że jest to zupełnie bez ingerencji i
zagrożenia
dla szkliwa zębowego. Nie można często usuwać kamienia bo to robi się
jakimiś falami magnetycznymi co właśnie jest szkodliwe.

pozdrawiam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Leczyłem się u doktor Kaniorskiej, miałem wadę zgryzu, skierował mnie mój stomatolog. Powodem leczenia był zgryz głęboki, lekarz nie mógł założyć mi plomb w zębach tylnych.Na początku trochę zwlekałem z decyzją, dzisiaj mogę zapewnić każdego, że zupełnie niepotrzebnie. Leczenie trwało 1 rok i 4 miesiące, minęło bardzo szybko. Jednak najważniejsze, czyli efekt końcowy pozwolił mi w końcu uśmiechać się bez żadnych
kompleksów. Jestem zadowolony, że lecząc wadę zgryzu uzyskałem piękny
uśmiech.Nie spodziewałem się takiego efektu. Marcin P

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym. W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę dokto...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • wady zgryzu
 • nadwrażliwość zębów
 • próchnica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi w 1999 r. Wydział Stomatologiczny
 • Instytut Stomatologii w Łodzi, studia doktoranckie

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna

Staże

 • zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oddziale stomatologicznym w Zakładzie Ortodoncji

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)