dr n. med.

Agata Defińska-Kaniorska

Ortodonta, Stomatolog

79 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym. W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę doktorską pt.”Częstość występowania… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Ja również leczę się u doktor Agaty Defińskiej . Zna się na rzeczy co
  skutkuje rewelacyjnymi efektami leczenia. Mnie przed leczeniem przedstawiła problem mojej
  wady i kolejne etapy leczenia. Pokazała mi na takich modelach wadę moich
  zębów oraz efekt leczenia który miał zostać osiągnięty. Leczenia ma jeszcze trwać około
  pół roku ale moje zęby teraz wyglądają jak marzenie . Na koniec robię jeszcze wybielanie i będzie bajecznie! Polecam ten aparat przeźroczysty , niewidoczny mam
  również wrażenie że prościej też utrzymać higienę . polecam aga

 • C

  Dla mnie zawsze najważniejsze jest w leczeniu pacjenta profesjonalne leczenie. Aparat (szafirowy) nosiłam tylko 1 rok i 2 miesiące. Czas zleciał bardzo szybko, jestem już rok po zdjęciu aparatu i cieszę się prostymi zębami! Czasami słyszę od znajomych o różnych problemach z lekarzami i aparatami, niektórzy noszą aparaty 2-3 lata. Ja takich problemów nie miałam, dlatego polecam Panią doktor.

 • O

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia.Pani doktor zaproponowała nam w leczeniu córki aparat Greenfielda i to ją uchroniło ją przed utratą 2 zębów.Polecam,ponieważ doktor wykorzystuje najnowsze aparaty.W innych gabinetach,w których wcześniej byłam nie stosują takich rozwiązań.

 • Z

  Po pół roku leczenia u doktor Kaniorskiej efekty jak najbardziej prawidłowe.
  Bardzo dobry kontakt pacjent - lekarz i wynikająca z tego super współpraca.
  Za 3-4 miesiące po mojej wadzie ma nie być śladu, i patrząc na ostatnie efekty leczenia jestem przekonana
  że tak właśnie będzie. Ceny wizyt faktycznie jak na doktora nauk medycznych jeszcze w miarę przystępne,
  podobnie jak ceny założenia samych aparatów.
  Ja mam aparaty estetyczne, są prawie niewidoczne - na tyle że koleżanki z pracy
  na początku nie zauważyły że je mam.

  Również potwierdzam że doktor to bardzo dobry ortodonta. pozdrawiam

 • L

  Witam wszystkich. Ja również jak my wszyscy szukałam lekarza ortodonty w sieci . Wytypowałam trzech lekarzy ortodontów. Na doktor zdecydowałam się nie ukrywam ze wględu na cenę aparatów , (ja mam te niewidoczne tzw szafirowe) choć ceny wizyt są raczej całkowicie standardowe ale jak na lekarza dr nauk medycznych jeszcze do przyjęcia ( podobna cena jak cena wizyty u mojego gina. z takim tytułem ) Na pierwszej wizycie doktor przedstawiła mi konkretny plan leczenia I wyjaśniła dokładnie problem mojej wady zgryzu. Kwalifikacje , kwalifikacjami ale zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie fajnej ,miłej i bardzo sympatycznej osoby. Po pól roku , efekty zgodne z planem i moje pokrzywione wystające dwójki są prawie równo w łukach. Zgadzam się z Wami że doktor to bardzo dobry ortodonta i bardzo fajna sympatyczna osoba . Pozdrawiam , Olka

 • G

  Mój syn leczył się w gabinecie u doktor Kaniorskiej.Nosił wcześniej aparaty (w innym gabinecie)ale nie było żadnych efektów.Doktor założyła 2 stałe aparaty i po 3 miesiącach wady nie było.Na początku trochę się wahaliśmy,ale teraz wiem,że było warto.Leczenie w sumie będzie jeszcze trwało ok.8 miesięcy.ale wynik jest już widoczny.Bardzo dziękujemy p.doktor.

 • K

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pani Doktor jest kompetentna, profesjonalna, można jej zaufać. Odpowiada na wszystkie pytania i informuje o przebiegu leczenia. Poza tym leczenie przebiega w miłej i sympatycznej atmosferze. Polecam!

 • P

  Bardzo miła, ciepła osoba. Mam nadzieje, że efekty będą równie dobre jak wizyty w gabinecie :)

 • N

  Wspaniała lekarka, można polecać ją każdemu z czystym sercem! Leczyliśmy u niej naszego ośmioletniego synka, który miał problemy z wychodzącymi stałymi zębami. Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, sympatyczna, wesoła osoba, a w dodatku wspaniały specjalista, super! :) Teraz zastanawiamy się nad założeniem stałego aparatu starszej córce, czy mógłby ktoś przybliżyć mi ceny metalowych aparatów u Pani doktor i czy może ktoś się orientuje czy jest możliwość spłacania aparatu na raty? Z góry dziękuję :)

 • K

  Ostatnio leczyłem się u Pani doktor Kaniorskiej, teraz z całość pewnością mogę powiedzieć, że jest jednym z najlepszych lekarzy ortodontów jakich znam. Szybka diagnoza, bezbolesne leczenie. Od dzisiaj nie boję się już dentystów :):):):):):):)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym.
  W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę doktorską pt.”Częstość występowania wad zgryzu u dzieci w wieku 9 i 12 lat na terenie miasta Łodzi – badania porównawcze”.
  Czynnie uczestniczyłam w wielu zjazdach i konferencjach naukowych , min: III SYMPOZJUM NAUKOWE DZIECKO ŁÓDZKIE " Stan zdrowia dzieci i młodzieży w zmieniających się warunkach środowiskowych"
  Jestem autorką artykułów w piśmiennictwie stomatologicznym ( tematyka dotycząca częstości wad zgryzu).
  Doświadczenie kliniczne i naukowe zdobyłam w Instytucie Stomatologii w Łodzi podczas studiów doktoranckich, jak również
  w prywatnej klinice.
  W latach 1999-2007 prowadziłam zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oddziale stomatologicznym
  w Zakładzie Ortodoncji. ortodonta łódź . ortodoncja łódź

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna