„Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli”. Arthur Schopenhauer

Psychologia fascynuje mnie od ponad 15 lat, dlatego decyzję o podjęciu studiów psychologicznych na Uniwersytecie…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • pomoc dla dziecka

  Witam Panią mam problem z dzieckiem nie chce mi chodzić do szkoły ma 8 lat mam jezcze jednego syna ma 5 lat chodzi do pszeczkola ale pszez tego co nie chce chodzic on cierpi.-,nie stać nas na wizyty prywatne ani nie mamy czym dojezdżać.Prawda jest taka że nie dajemy z nim rady jego zachowanie wobec nas… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Adrianna Stawarz

  Szanowna Pani
  przyczyn odmowy chodzenia do szkoły może być wiele. Zalecam spotkanie z psychologiem szkolnym, w szkole do której chodzi syn i porozmawianie na temat tych trudności. Ewentualnie może… Więcej

 • potrzebuję

  Witam, poszukuję pomocy. 30 lat, kobieta, dwójka dzieci, rozwód. Do tego nadmiar ambicji, które nieudane, prowadzą do autodestrukcji.Jako nastolatka w nieszczęśliwej miłości zwyczajnie poceciałam się,chyba na wzór ojca. Teraz staram sie uniknąć takich reakcji, choć moje życie zmierza w złą stronę, szukam… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Adrianna Stawarz

  Szanowna Pani.
  Zalecam wizytę u psychologa psychoterapeuty. Po zebraniu większej liczby informacji na temat Pani życia, problemów i sposobów radzenia sobie ze stresem, będzie mógł zaproponować Pani… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • „Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli”. Arthur Schopenhauer

  Psychologia fascynuje mnie od ponad 15 lat, dlatego decyzję o podjęciu studiów psychologicznych na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu podjęłam w pełni świadomie i odpowiedzialnie jako dorosła kobieta mająca skończone studia techniczne. Zdolność analitycznego myślenia przyczynowo-skutkowego w połączeniu z wiedzą psychologiczną, chęcią pomocy i otwartością na drugiego człowieka, czynią mnie bardziej empatyczną i wrażliwszą na potrzeby innych.
  Jeśli uważasz lub obserwujesz u siebie bądź też ktoś zwraca Ci uwagę, że nadmiernie się denerwujesz, działasz impulsywnie, masz problemy z własną samooceną, czujesz się przygnębiony, życie przestało Cię cieszyć, nie radzisz sobie z obowiązkami domowymi, rodzicielskimi bądź zawodowymi… zapraszam na konsultacje.

  Specjalizuję się w pomocy osobom, które zmagają się z trudnościami w życiu codziennym, a także bardziej złożonymi wynikającymi z zaburzeń osobowości, lękowych, nerwicowych i depresyjnych.

  W szczególności doświadczających trudności w:
  - poczuciu własnej wartości, dotyczących niskiej, niestabilnej samooceny, fizycznej atrakcyjności.
  - relacjach interpersonalnych, partnerskich/małżeńskich dotyczących problemów z ich tworzeniem, utrzymywaniem i rozwijaniem.
  - sferze seksualnej dotyczącej problemów w pożyciu seksualnym, akceptacji własnej seksualności.
  - rodzicielstwie dotyczących problemów wychowawczych, wynikających z deficytów rozwojowych dzieci, kryzysów rozwojowych doświadczanych przez młodzież.
  - życiu zawodowym dotyczącym problemów związanych z wypaleniem zawodowym, brakiem motywacji do działania.

  Pracuję w nurcie integratywnym, opierając się głównie na pracy psychodynamicznej, eriksonowsko-systemowej oraz poznawczo-behawioralnej. Dla potrzeb diagnozy i lepszego zrozumienia podłoża problemów korzystam w swej pracy z testów psychologicznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

  Podnoszę własne kompetencje uczęszczając w akredytowanym, przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, kursie psychoterapii Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii.

  Rozpoczęłam specjalizację z zakresu seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

  Biorę regularny udział w konferencjach naukowych z zakresu psychologii, seksuologii oraz psychoterapii.

  Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na oddziale dziennym, gdzie przebywają pacjenci z zaburzeniami osobowości, nerwicowymi oraz depresyjnymi.

  Ukończyłam:
  - mentoring pt. „Zaburzenia seksualne w terapii poznawczo-behawioralnej” organizowanym przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS we Wrocławiu.
  - szkolenie z diagnozy psychologicznej Kwestionariuszem MMPI -2 pt. „Stosowanie i interpretacja Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości -2” organizowanym przez Pracownię Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  - szkolenie z diagnozy psychologicznej organizowanym przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS we Wrocławiu.

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Pięcioletni Akredytowany Kurs Psychoterapii - Wrocławski Instytut Psychoterapii WIP ( aktualnie)
 • Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (aktualnie)
 • Psychologia kliniczna - Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS we Wrocławiu
 • Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

  Udaliśmy się z mężem do psychologa, ponieważ od jakiegoś czasu nie potrafiliśmy się porozumieć. Pani Adrianna bardzo nam pomogła. Dzięki niej nauczyliśmy się lepszej komunikacji między sobą oraz wrażliwszego spojrzenia na nasze wzajemne potrzeby. Pani Adrianna jest bardzo miła, konkretna, bezstronna. Polecam z całego serca.

  mgr Adrianna Stawarz2017-09-13

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam. A.Stawarz

 • Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

  Pani Ada jest bardzo dobrym psychologiem. Poszedłem trochę z zapasem sceptyzmu, bo nie wiedziałem czy w ogóle opłaca się iść do psychologa. Okazało się że warto czasem skorzystać z takiej pomocy, tym bardziej jak ktoś dobrze słucha i można przy nim powiedzieć o rzeczach dosyć intymnych. Ostatecznie dowiedziałem się sporo nowego o sobie. Polecam Panią Adrianne bo mi na prawdę pomogła w trudnej sytuacji!! Pozdrawiam

  mgr Adrianna Stawarz2017-09-13

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam. A.Stawarz

 • J
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

  Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Dokładny, spokojny, cierpliwy. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Empatia na najwyższym poziomie. Fachowiec przy którym człowiek odczuwa , że znalazł opokę. Dotarł do brzegu, a dalej będzie już tylko lepiej. Pacjent czuje się zaopiekowany. Polecam gorąco i z całego serca dziękuję za wszystko.

  mgr Adrianna Stawarz2017-09-13

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam. A.Stawarz

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Adriannina jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, już na pierwszym spotkaniu czułam, że mam do czynienia z osobą z powołaniem i dużą wiedzą. Przed wizytą odczuwałam pewien dyskomfort,jednak już pierwsze chwile rozmowy sprawiły, że poczułam się odprężona. Podczas wizyty czułam się komfortowo, rozmowa o moich problemach sprawiła, że poczułam się lepiej. Kolejne rozmowy tylko potwierdziły, że trafiłam na wspaniałą psycholog. Dziękuje za pomoc

  mgr Adrianna Stawarz2017-09-13

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam. A.Stawarz