Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Biznesu, Trener Sportów Walki z 8 letnim doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z klientami. KONTAKT ul***Azaliowa 7 www.adrianszafranski.pl… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Adrian SzafrańskiUsługa: psychoanaliza

  Pełen Profesjonalizm, byłem u wielu terapeutów ale to właśnie u Panela Adriana poczułem się jak u siebie oraz już po pierwszej wizycie zasiagnalem wiele wartościowych rad dzięki którym po wyjściu byłem pełen nadziei.

  Adrian Szafrański2018-05-22

  Dziękuję Mateuszu, miło mi, że mogłem pomóc doraźnie i rozpocząć proces terapeutyczny. Niech siła będzie z Tobą, powodzenia. Pozdrawiam Psycholog Adrian Szafrański.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Adrian SzafrańskiUsługa: psychoterapia rodzinna

  Bardzo polecam. Bardzo łatwy kontakt z lekarzem i lekarz bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny przyjęć. Jestem po terapii rodzinnej z rodzicami. Pan Adrian bardzo profesjonalnie podszedł do tematu i już po pierwszej wizycie widać ogromne zmiany w naszych rodzinnych relacjach. Bardzo dziękuję!!

  Adrian Szafrański2018-05-11

  Natalio, możliwość poprawienia jakości relacji w Waszej rodzinie był dla mnie wyróżnieniem, gdyż pomagając rodzinie, wspieram jednocześnie nie jedną, a wielu osób. Rodzina to system naczyń powiązanych, który gdy dobrze działa, to znacząco ułatwia życie jej członkom - zawsze raźniej w grupie :). Powodzenia dla Was :)
  Pozdrawiam
  Psycholog
  Adrian Szafrański

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Adrian SzafrańskiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Adrian to świetny psycholog bardzo dobrze słucha, zadaje celne pytania i uświadamia jaki/gdzie jest problem i jak sobie z nim poradzić. Już po paru wizytach można odzyskać wiarę we własne możliwości. Co do gabinetu to jest profesjonalnie urządzony i znajduję się w spokojnej i cichej okolicy. Szczerze polecam.

  Adrian Szafrański2018-03-23

  Dziękuje za pozytywną ocenę moich usług :) bardzo mi miło, że mogłem uruchomić Twój potencjał, bądźmy w kontakcie, wspólna wymiana wiedzy, doświadczenia i wniosków, jest kluczem do sukcesu w życiu osobistym jak i zawodowym :)

  pozdrawiam
  Psycholog
  Adrian Szafrański

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Adrian SzafrańskiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Adrian super lekarz pełen profesjonalizm to była moja pierwsza wizyta u psychologa długo się zastanawiałam czy iść do specjalisty bałam się tej wizyty jak będzie przebiegać rozmowa zupełnie niepotrzebnie pan Adrian bardzo miły wysłuchał doradził super dla mnie to dużo Dziękuje i bardzo polecam Pana Adriana cieszę się ze trafiłam właśnie do niego

  Adrian Szafrański2018-03-07

  Dzień Doby Pani, bardzo mi miło, że mogłem szybko dać otuchę i wsparcie, oraz ułożyć plan działania. Zapraszam na kolejne wizyty, poradzimy sobie z problemem, który omawialiśmy.

  Pozdrawiam
  Psycholog
  Adrian Szafrański

 • O
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Adrian SzafrańskiUsługa: psychoterapia

  bardzo pozytywnie oceniam Pana Adriana.Co prawda bylalam narazie na pierwszym spotkaniu,ale to pierwsze trzeba zaliczyc do najwazniejszych. Mozna sie przekonać czy pieniadze i czas beda stracone:)Przy Panu Adrianie czułam siė swobodnie,mialam ochote z nim rozmawiac,interesowało mnie co ma do powiedzenia!Fajny z "niego" człowiek.Polecam.Trafiłam niestety w swoim życiu na terapeutöw do,ktorych nie mialalm ochoty wracac:(Na Azaliowä napewno wrocē:)

  Adrian Szafrański2018-02-28

  Dziękuję Pani za pozytywną ocenę :) bardzo mi miło, że pacjenci czują się u mnie w Gabinecie swobodnie, (wspólnie z bratem długie lata do tego dążyliśmy) bo tylko w takiej atmosferze można nawiązać RELACJĘ, od której jakości, głównie, zależą rezultaty terapeutyczne. Pozdrawiam Panią serdecznie.

  Psycholog
  Adrian Szafrański

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Adrian Szafrański

  Długo szukałam tak dobrego psychoterapeuty jak Pan Adrian. Dzięki niemu odzyskałam nadzieję na poprawienie się mojej sytuacji. :) Już po paru wizytach czuję się znacznie lepiej. Widać, że wykonuje swój zawód z pasji. Daje bardzo trafne porady, a dodatkowo spotkanie odbywa się w fajnej atmosferze. :) Szczerze polecam każdemu!

  Adrian Szafrański2018-01-31

  Aniu :) potencjał na lepsze jutro był już w Tobie, ja go tylko uaktywniłem :) dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam Psycholog Adrian Szafrański

 • A

  Bardzo dobry psycholog który pomógł mi zrozumieć wiele podstawowych rzeczy ktore szybciej były dla mnie ciężkie do zrozumienia.

  Adrian Szafrański2018-01-31

  Dziękuję Alan, cała przyjemność po mojej stronie :) pozdrawiam Psycholog Adrian Szafrański

 • P
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Adrian SzafrańskiUsługa: przygotowanie do testów

  Polecam serdecznie Pana Adriana, który pomógł mi w przygotowaniach do Multiselectu. Dzięki jego pomocy wiedziałem na co zwrócić uwagę i jak opanować stres co również przydaję się w dalszych etapach ;)

  Adrian Szafrański2018-01-02

  Dzięki Pawle :) cała przyjemność po mojej stronie. Życzę dalszych sukcesów i spokojnej służby.
  Pozdrawiam
  Psycholog
  Adrian Szafrański

 • P
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Adrian Szafrański

  Szczerze polecam terapię u Pana Adriana. Pozytywnie zaskoczyła mnie jego empatia i indywidualne podejście do pacjenta. Podczas terapii czułam się bezpiecznie i komfortowo. Rozmawiał ze mną w atmosferze szacunku.
  Udało mi się zapanować nad nieśmiałością i przełamać barierę, jaką było zwierzanie się komuś, kogo wcześniej nie znałam… pokazanie się od tej słabej i bezradnej strony.
  Pan Adrian skupił się na tym, co najistotniejsze i rzetelnie przyjrzał się problemom, szukając trafnego rozwiązania. Zbudował relację opartą na szczerości, otwartości i zrozumieniu.
  Poczułam wsparcie emocjonalne. Teraz wiem, że sprostam wyzwaniom, jakie niesie życie, że nie ma sytuacji bez wyjścia.
  Minęło już sporo czasu od terapii i nadal z nadzieją i uśmiechem patrzę w przyszłość- to zasługa Pana Adriana! Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

  Adrian Szafrański2017-12-20

  Paulo ja jedynie uruchomiłem siłę, którą miałaś w sobie. Bardzo cieszy mnie to, że nadal stosujesz się do zaleceń, które wspólnie stworzyliśmy na terapii :) już wiesz, że nie ma przeszkód życiowych, nie do przełamania. Miłego dnia dla Ciebie i dużo uśmiechu na codzień.
  Pozdrawiam
  Psycholog
  Adrian Szafrański

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybrałem się do Adriana z wieloma problemami, już na pierwszych wizytach pomógł poszczególne rozwiązać i spojrzeć na nie z innej perspektywy. Jest dobrym słuchaczem i rozmówcą. Ważne jest być szczerym i otwartym na pomoc, bo o to w tym wszystkim wchodzi.
  Myślę, że jeszcze parę wizytach i rozwiążemy również reszcze spraw na które już mam inny pogląd.

  Adrian Szafrański2017-12-20

  Dokładnie Wojtku, jest tak jak piszesz :) inna perspektywa często okazuje się być ta korzystniejszą dla nas. Dlatego warto uczyć się tworzenia myśli przystosowawczych, które wpłyną pozytywnie na nasze emocje, a w konsekwencji na nasze zachowanie.

  Pozdrawiam
  Psycholog
  Adrian Szafrański

Pytania pacjentów (79)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Biznesu, Trener Sportów Walki z 8 letnim doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z klientami. KONTAKT ul***Azaliowa 7 www.adrianszafranski.pl Pierwsze doświadczenie zdobył pracując z młodzieżą z domu dziecka na kolonii psychoprofilaktycznej w 2009 roku, od tamtej pory wspieranie ludzi w trudnych sytuacjach jest jego pasją. Od 2013 roku Psycholog Biznesu, Coach, Wykładowca, Trener Umiejętności Psychospołecznych z ponad 1000 godzinnym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z szeroko rozumianego zakresu Psychologii Społecznej. Aktualnie trener wewnętrzny umiejętności sprzedażowych w firmie Soft. Od przeszło 2 lat prowadzi swój Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny, w miłej, anonimowej, domowej atmosferze. Pół roku temu otworzył również prywatną salkę treningową pod tym samym adresem. Posiada bardzo duże doświadczenie terapeutyczne, przeszło 1000 godzin sesji psychoterapeutycznych. Pracuje głównie w nurcie aktualnie najskuteczniejszego podejścia terapeutycznego, Terapia Poznawczo-behawioralna, poprzez zmianę myśli, sposobu interpretacji, wpływa na uczucia i zachowania pacjenta. Ma za sobą nie jeden sukces terapeutyczny, nie raz usłyszał podziękowania "... I w sumie tak dużo się dobrego od tego czasu zmieniło, że w sumie to chciałam Ci jeszcze raz podziękować. Bo nie dałabym sama rady, dziękuję za wsparcie i techniki które mi przekazałeś …" Każdorazowa możliwość pomocy pacjentowi zakończona sukcesem jest dla niego największą gratyfikacją zawodową i motorem do dalszego rozwoju.

  Z zamiłowania i z zawodu licencjonowany trener Mieszanych Sportów Walki. Trener Personalny w klubie CityFit w Rzeszowie. Autor niejednego filmiku instruktażowego z zakresu przygotowania motorycznego zawodników.

  https://www.youtube.com/watch?v=2zoYavMuWRs&list=PL21zVDj46qDnjrp9BOJCtD0tuW_OoTm-a

  PO ODBYCIU PIERWSZEJ SESJI TERAPEUTYCZNEJ, DARMOWE WSPARCIE MAILOWE I TELEFONICZNE 24h NA DOBĘ !!!

  W pracy z indywidualnym klientem kieruje się zasadą
  Jeśli coś działa rób tego więcej.
  Jeśli coś nie działa, rób coś innego.
  Jeśli coś się nie zepsuło - nie naprawiaj tego.

  Staram się również korzystać z wieloletniego doświadczenia sportowego, przy wprowadzaniu higieny psychicznej, do życia moich klientów

  https://www.youtube.com/watch?v=wGhsU6cUgNI
  https://www.youtube.com/watch?v=LpY4pZEqkj4
  https://www.youtube.com/watch?v=3UeRDeB0Tyw

  Szkoliłem w takich miastach jak Warszawa, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra, Rzeszów i wiele innych.
  Moimi klientami na treningach biznesowych byli pracownicy takich firm jak: Bank Zachodni WBK, Bank BGŻ, Getin Noble Bank, MultiBank, Aegon - Towarzystwo Ubezpieczeniowe, Bank Pocztowy, (IT) IdeaSystems, (producenci) Habia Cable, Unizeto, (dystrybucja) Invena S.A, Wentsystem, Haubitz Polska, (usługi medyczne) Ameds Centrum, Medical Office, Centermed, Rehmedicon.

  Mam za sobą również przeszło dwu letnią pracę ze studentami Politechniki Rzeszowskiej gdzie starałem się pomóc młodym ludziom w określeniu swoich mocnych i słabych stron osobowości, w aspekcie umiejętności miękkich zawodowych, tak aby ich start w życie zawodowe był jak najbardziej efektywny i jak najmniej stresujący,

  https://www.youtube.com/watch?v=JYbxmCCnqtY

  W pracy z ludźmi podczas grupowych treningów, kieruje się maksyma "przy obecności pozytywnych emocji, dotrzemy szybciej do wiedzy i umiejętności". Twierdzę, iż zbudowanie pozytywnej relacji pomiędzy trenerem, a uczestnikami szkolenia, znacząco sprzyja przyjmowaniu nowej wiedzy, jak i umiejętności.

Specjalizacje

 • Psychologia Sportu
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • PSYCHOLOGIA - Pięcio letnie magisterskie studia ukończone na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie ukończone w 2011 roku

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl