lek.

Adrian Stępiński

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg

72 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej im. Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończył Podyplomowe Studium Diagnozowania… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna z POZ Usi-MedUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry kontakt, rzetelne odpowiedzi na pytania, dobry wgląd w sytuację pacjenta. oczywiscie polecam.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, który wszystko dokładnie tłumaczy pacjentowi. Zainteresowanie problemem i chęć pomocy, a nie tylko odhaczenie kolejnego pacjenta z listy.Profesjonalista.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Nowoczesne podejście do problematyki zdrowotnej związanej ze stawami biodrowymi. Do tej pory jedynym rozwiązaniem miała być operacja. Dopiero dr. Stępiński otworzył nowe możliwości leczenia i dał nadzieje na uniknięcie operacji. On jako pierwszy określił co mi dolega i nazwał moją dolegliwość mówiąc wprost jak moja choroba się nazywa. Gdyby niektórzy ortopedzi podeszli do problemów pacjentów w podobny sposób to może uniknęlibyśmy niepotrzebnych kolejek do zabiegu bo nie każdego trzeba by operować . Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta u tego lekarza i szczerze niezdecydowanym polecam, Miałem szczęście że do niego trafiłem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

  Lekarz bardzo kompetentny. Duża wiedza, spore doświadczenie, trafna diagnoza, troska o dobro pacjenta. Duża doza empatii, co warto podkreślić bo nieczęsto się zdarza takie podejście do pacjenta. Zaangażowanie w proces leczenia. Polecam
  Magda

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz nie poinformował o podwyższonym koszcie kolejnej wizyty. Zupełnie bez mojej wiedzy, wizytę przedłużono jako początek rehabilitacji. Po wyjściu z gabinetu przykra niespodzianka. Koszt 430zł (a nie jak przy wcześniejszych okazjach 180 zł). W dodatku brak danej pozycji w cenniku kliniki (uzupełniono kilka dni po mojej interwencji). Pacjent "z góry" powinien znać koszt wizyty w gabinecie. Brak kontaktu z Doktorem. Niestety szukam pomocy u innych lekarzy.

  Fachowości Pana Stępińskiego z oczywistych względów nie oceniam.

  Adrian Stępiński2018-06-27

  Szanowny Panie,
  najwyższym priorytetem jest dla mnie zawsze zdrowie Pacjenta i najwyższa jakość świadczonej usługi medycznej - każdy Pacjent wymaga
  indywidualnego podejścia oraz zastosowania odpowiedniej metody leczenia, która może wykraczać poza ramy standardowej konsultacji.
  Lekarz oraz Rejestracja nie jest w stanie w 100% przewidzieć przed
  wizytą w gabinecie potrzeb Pacjenta oraz konieczności zastosowania
  odpowiednich badań i metod leczenia – wręcz nie jest to zgodne z
  przyjętymi standardami opieki nad Pacjentem.
  Z przykrością przyjmuję fakt, że nie spełniliśmy wszystkich Pana
  oczekiwań związanych z wizytą, za co przepraszam.

  Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.

 • P
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna z POZ Usi-MedUsługa: stan po urazie kolana

  Niezastapiony ortopeda.
  Pana doktora cechuje ogromna wiedza, fachowość, profesjonalizm oraz poslugiwanie sie zrozumialym jezykiem. Przez ostatnie dwa miesiace z powodu urazu kolana byłam pacjentka wielu ortopedow. Jednak dopiero wizyta u doktora Stępińskiego (bardzo dokladnie zebrany wywiad, oraz wykonane badanie) pozwoliła mi "poznać" moja chorobę.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna z POZ Usi-Med

  Lekarz z powołania, świetny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym zdroworozsądkowy i sympatyczny człowiek, który chętnie wytłumaczy pacjentowi co mu jest i dobrze doradzi ws. terapii.
  Dr Stępiński wyprowadził mnie już z niejednego urazu i dzięki niemu mogę znów w 100% wykonywać moją pracę i mogłam powrócić do uprawiania niektórych sportów. Nie wyobrażam sobie iść do innego ortopedy.
  Polecam serdecznie - zwłaszcza czynnym osobom, które po urazach lub wypadkach nie chcą rezygnować z dotychczasowego stylu życia i chcą wrócić do możliwie wielu aktywności.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna z POZ Usi-MedUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo miły i wreszcie dobry lekarz, który zaproponował najlepsze rozwiązanie i leczenie-osteoporoza, ból stawów . Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze
  Szczerze polecam

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna z POZ Usi-MedUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Niezwykle kompetentny, życzliwy, empatyczny..... i mogłabym tu jeszcze wiele wymieniać. Powiem krótko, cieszę się, że trafiłam do Pana Doktora i polecam Go każdemu kto chce trafić do lekarza, który potrafi rozmawiać z pacjentem i poświęca tyle czasu ile pacjent tego wymaga.

 • J
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna z POZ Usi-MedUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Na wizytę umówiłam się po przeczytaniu pozytywnych opinii na portalu "Zanany Lekarz" i nie zawiodłam się. Pan doktor Stepiński zdobył moje zaufanie podejściem i szacunkiem do pacjenta- bardzo zainteresował się moim przypadkiem i zaangażował w pomoc, okazał mi dużo serdeczności i rzeczowo odpowiedział na każde pytanie. Po wejściu do gabinetu przeprowadził ze mną długi i szczegółowy wywiad, dokładnie zbadał i przeanalizował wyniki moich poprzednich badań, a potem postawił konkretną diagnozę i starannie wytłumaczył mi na czym polega mój problem i jak postępować, by wrócić do zdrowia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, jedyne czego żałuję to tego, że nie zgłosiłam się do pana doktora wcześniej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej im. Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończył Podyplomowe Studium Diagnozowania i Terapii Zespołów bólowych kręgosłupa met. McKenzie’go- stopnie A, B, C, D Instytut McKenzie’go Polska.

  W 2011 uzyskał specjalizację w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

  Ukończył kursy tj: "Artroskopia stawu kolanowego”, „Leczenie rekonstrukcyjne uszkodzeń więzadła krzyżowego przedniego z wykorzystaniem przeszczepów autogennych” w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Posiada certyfikaty organizacji AO-Trauma z Davos ukończenia kursu podstawowego (2011) i zaawansowanego (2012) w leczeniu chirurgicznym urazów układu kostnego .

  Ukończył Akademię Chirurgii Ortopedycznej (2013) z zakresu kolana - kurs na preparatach ludzkich .

  Zdobywał doświadczenie w opiece nad pacjentami między innymi w takich placówkach jak: 111 Szpital Wojskowy w Poznaniu, Specjalistyczny Szpital Kliniczny UM w Poznaniu i Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu - Oddział Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu.

  Ponadto Asystent Katedry i Zakładu Anatomii prawidłowej Akademi Medycznej w Poznaniu .

  Od 2010 roku posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego do wykonywania Diagnostyki USG narządu ruchu nr 376/48.

  www.adrianstepinski.com, WWW.ADRIANSTEPINSKI.PL

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Poznaniu wydział lekarski
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - studia podyplomowe
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu - wydział chemii

Publikacje

 • 2016 styczen , ARTYKUŁ POGLĄDOWY/REVIEW PAPER © Akademia Medycyny , "Skale urazowe w chirurgii urazowej i traumatologii – przegląd, analiza przydatności klinicznej Trauma scoring systems in trauma surgery and traumatology – review of the clinical utility."
 • Karol Rogacki, Aldona Kasprzak, Adrian Stępiński Pol J Pathol 2015; 66 (1): 9-21 Online publish date: 2015-05-04 DOI (digital object identifier): 10.5114/pjp Impact factor 1.28
 • Alterations of Wnt/β-catenin signaling pathway in hepatocellular carcinomas associated with hepatitis C virus

Nagrody i wyróżnienia

 • 3 krotny złoty medalista Akademickich mistrzostw Polski w oszczepie
 • Certyfikat jakości LEKARZ PRZYJAZNY PACJENTOWI 2015,2016,2017 Znanylekarz
 • nagroda EKSPERT WIEDZY MEDYCZNEJ 2016, 2017 portalu konsylium24.pl
 • "LAUR PACJENTA" w ogólnopolskim plebiscycie medycznym 2013, 2016
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Staże

 • 111 Szpital Wojskowy w Poznaniu
 • Szpital kliniczny im. H. świecickiego w Poznaniu
 • Szpital Bródnowski w Warszawie
 • Klinika Ortopedii w Poznaniu
 • Oddział ortopedii i chirurgii urazowej KGHM w Lubiniu
 • St. Thomas Hospital in London
 • Miami medical University hospital
więcej

Certyfikaty