Adam Woźniak

Psychiatra

7 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Adam Woźniak przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten psychiatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 2900 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Adam Woźniak to jeden z 646 lekarzy o specjalizacji psychiatra w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam właśnie na Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor należy do tych lekarzy, którzy są autentyczni w tym co robią, nie zgrywają ważnego Pana Doktora, nie są zmanierowani, Pan doktor jest bardzo empatyczny, potrafi wejść w bardzo dobry kontakt z pacjentem, swobodny, bez stresu, przy tym nie okazując "udawanego" współczucia a jedynie dużo autentycznej empatii, którą się od razu czuje, jest bardzo ludzki, a przy tym skupia się na rozwiązaniu problemu, bardzo dobrze dobrał mi leki, poprzedni psychiatrzy dawali mi takie po których czułam się bardzo źle. Polecam Pana Doktora, takich życzliwych i autentycznych lekarzy jest niewielu, a Pan Doktor do nich należy.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to bardzo kompetentny, spokojny i przede wszystkim słuchający lekarz. Trafnie dobrał mi leki, które pomogły w bardzo trudnym dla mnie czasie. Zawsze stara się pomóc, jest dostępny dla pacjenta, szuka rozwiązań. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  REWELACJA, człowiek który czyta w duszy!!! POLECAM!!! Pierwszy który mi pomógł :):)

 • bardzo dobry

  Doktor Adam Woźniak jest bardzo kompetentnym, nowoczesnym lekarzem. Człowiek wysokiej kultury osobistej, ludzkiego ciepła i współczucia dla pacjenta. Moją opinię podzielają również osoby, które do niego skierowałem. Znam go od ok. 10 lat. Dla mnie jest kim więcej niż lekarzem. Po tym, co dla mnie zrobił, stał się kimś bliskim, darzonym wielkim szacunkiem i wdzięcznością. Nie rodzina, nie przyjaciele ani nawet psychologowie - tylko doktor Woźniak potrafił przy mnie wytrwać, rozumieć, dodawać otuchy w czasach kiedy nie miałem siły już żyć. Dzięki niemu żyję i dziś piszę te słowa.

 • bardzo dobry

  Trafiłam pod jego opiekę przez przypadek. Już po pierwszym spotkaniu wyszłam z uśmiechem na twarzy, mimo że od miesięcy nie miałam go na twarzy. Bardzo mądry, profesjonalny i bezkrytyczny lekarz. Rok terapii pozwolił mi dojść do - jak myślałam - niemożliwego. Polecam, jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego psychiatry i stracił już nadzieję, że takowi istnieją.

 • bardzo dobry

  Trafiłam pod opiekę doktora w szpitalu na Sobieskiego, po tym jak dostałam czegoś w rodzaju psychozy po przyjmowaniu źle dobranych leków na nerwicę. Pan doktor szybko ustawił odpowiednie leki, bardzo się interesował moim stanem i zawsze mogłam się do niego zwrócić, kiedy potrzebowałam, również po opuszczeniu szpitala. Polecam dr Woźniaka, wg mnie to kompetentny lekarz.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Agnieszka Chojnowska

psychiatra,  terapeuta

Umów się