dr n. med.

Adam Woźniak

Psychiatra

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Adam Woźniak, specjalista psychiatra, kierownik Oddziału Leczenia Depresji, Zaburzeń Lękowych i Bezsenności F6 w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neur... więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr n. med. Adam Woźniak, specjalista psychiatra, kierownik Oddziału Leczenia Depresji, Zaburzeń Lękowych i Bezsenności F6 w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam właśnie na Pana Doktora.

 • D

  Pan Doktor należy do tych lekarzy, którzy są autentyczni w tym co robią, nie zgrywają ważnego Pana Doktora, nie są zmanierowani, Pan doktor jest bardzo empatyczny, potrafi wejść w bardzo dobry kontakt z pacjentem, swobodny, bez stresu, przy tym nie okazując "udawanego" współczucia a jedynie dużo autentycznej empatii, którą się od razu czuje, jest bardzo ludzki, a przy tym skupia się na rozwiązaniu problemu, bardzo dobrze dobrał mi leki, poprzedni psychiatrzy dawali mi takie po których czułam się bardzo źle. Polecam Pana Doktora, takich życzliwych i autentycznych lekarzy jest niewielu, a Pan Doktor do nich należy.

 • W

  Pan Doktor to bardzo kompetentny, spokojny i przede wszystkim słuchający lekarz. Trafnie dobrał mi leki, które pomogły w bardzo trudnym dla mnie czasie. Zawsze stara się pomóc, jest dostępny dla pacjenta, szuka rozwiązań. Bardzo polecam.

 • REWELACJA, człowiek który czyta w duszy!!! POLECAM!!! Pierwszy który mi pomógł :):)

 • Doktor Adam Woźniak jest bardzo kompetentnym, nowoczesnym lekarzem. Człowiek wysokiej kultury osobistej, ludzkiego ciepła i współczucia dla pacjenta. Moją opinię podzielają również osoby, które do niego skierowałem. Znam go od ok. 10 lat. Dla mnie jest kim więcej niż lekarzem. Po tym, co dla mnie zrobił, stał się kimś bliskim, darzonym wielkim szacunkiem i wdzięcznością. Nie rodzina, nie przyjaciele ani nawet psychologowie - tylko doktor Woźniak potrafił przy mnie wytrwać, rozumieć, dodawać otuchy w czasach kiedy nie miałem siły już żyć. Dzięki niemu żyję i dziś piszę te słowa.

 • Trafiłam pod jego opiekę przez przypadek. Już po pierwszym spotkaniu wyszłam z uśmiechem na twarzy, mimo że od miesięcy nie miałam go na twarzy. Bardzo mądry, profesjonalny i bezkrytyczny lekarz. Rok terapii pozwolił mi dojść do - jak myślałam - niemożliwego. Polecam, jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego psychiatry i stracił już nadzieję, że takowi istnieją.

 • Trafiłam pod opiekę doktora w szpitalu na Sobieskiego, po tym jak dostałam czegoś w rodzaju psychozy po przyjmowaniu źle dobranych leków na nerwicę. Pan doktor szybko ustawił odpowiednie leki, bardzo się interesował moim stanem i zawsze mogłam się do niego zwrócić, kiedy potrzebowałam, również po opuszczeniu szpitala. Polecam dr Woźniaka, wg mnie to kompetentny lekarz.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Wenesa Gajos

psychiatra,  terapeuta,  psychoterapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się