lek.

Adam Warzecha

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista w dziedzinie neurochirurgii. Pracuje w zespole profesora Mirosława Ząbka w Klinice Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie wykonując liczne operacje mózgowe i… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista w dziedzinie neurochirurgii. Pracuje w zespole profesora Mirosława Ząbka w Klinice Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie wykonując liczne operacje mózgowe i kręgosłupowe. Szczególnie specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych kręgosłupa: przepukliny krążka, stenozy kanału, kręgozmyki, niestabilność, zmiany zwyrodnieniowe i inne.

  W Rehmedis przeprowadza konsultacje:
  - szczegółowa diagnostyka kliniczna kręgosłupa
  - analiza badań obrazowych pacjenta
  - badania kwalifikujące do operacji bądź rehabilitacji
  - neurologiczne testy kliniczne
  - koordynacja leczenia zachowawczego w związku z chorobą kręgosłupa

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Na uporczywe bóle karku (wizyta w lipcu w Rehmedis) utrzymujące się od prawie 3 lat (codzienne wstaję z intensywnym bólem, który utrzymuje się przez cały dzień i promieniuje do głowy i twarzy), Pan doktor po obejrzeniu rezonansu stwierdził że nic mi nie dolega i zalecił ketonal i to wszystko. Taką poradę mogę dać sobie sama. Na szczęście trafiłam do neurochirurga który mi pomógł, zdiagnozował przyczyny (mam neuralgię potyliczną związaną z prostym kręgoslupem szyjnym) i wyeliminował ból - dysponując dokładnie tymi samymi danymi. Z tego co się zorientowałam nie jest to jakaś niespotykana choroba, ale dość powszechna dolegliwość. Tak więc tym bardziej lekarz powinien ją rozpoznać i zareagować prawidłowo, a nie odsyłać do apteki po ketonal.

 • Przemiły,serdeczny, konkretny w rozmowie lekarz. Trafiłam do niego z diagnozą "guz okolicy siodła tureckiego". Mimo, że dr Adam Warzecha nie zajmuje się tego typu przypadkami, bezinteresownie pokierował mnie tak, że aktualnie jestem już po zabiegu endoskopowym i czuję się dobrze po 4 tygodniach od zabiegu.
  Dziękuję Panie Doktorze, bo sama i zrozpaczona nie umiałabym poruszać się w medycynie stołecznej. Na stałe mieszkam w Kielcach i bez Pana bezinteresownej pomocy nie dałabym sobie rady.
  Serdecznie Doktora polecam każdemu potrzebującemu, bo to nie tylko lekarz, ale przede wszystkim wspaniały, serdeczny człowiek.
  Anna Góral z Kielc

 • Właściwa osoba na odpowiednim stanowisku. Przemiły człowiek i wspaniały lekarz-specjalista. Zawsze życzliwy, przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Trafiłem do Pana doktora z polecenia. Trochę się tułałam po lekarzach, nim w końcu trafiłam do Pani Doktor, gdzie padła diagnoza - przepuklina kręgosłupa i ekspresowe leczenie niestety operacyjne, ale dzięki Doktorowi stanąłem na nogi. Chcę polecić wszystkim chorym tak wspaniałej opieki, wspaniałego operatora jakim jest dr Adam Warzecha.

 • cudowny lekarz - wspaniały specjalista,bardzo miły ,serdeczny polecam Pana doktora Warzechę-Alicja

 • Bardzo dobry lekarz kompetentny cierpliwy umiejacy sluchac pacjenta.Przywrocil nadzieje ze naoperacje kregoslupa lędzwiowego[stenoza] nie trzeba czekać 2 lata,udzielił mi wskazowek co dalej robić.Bardzo polecam dr. Warzeche to naprawde świetny specjalista. Halina

 • Konkretny, rzeczowy człowiek. Nie pieści się przesadnie z pacjentem, ale informuje w wyczerpujący sposób. nie mówi zbyt wiele, ale skupia się na problemie. Operacja kręgosłupa była "z biegu" w nocy. Mogłem opuścić szpital już po 4 dniach.

 • M

  Wspaniały ciepły człowiek i dobry lekarz. konkretny w rozmowie o chorobie, umiejący uspokoić cierpiącego pacjenta, rzetelnie przedstawia alternatywne metody leczenia. Szczerze polecam

 • Mlody, madry fachowiec, przemily w kontakcie, tylko się leczyć ! szczerze polecam.
  Kornelia Sulińska

 • Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Świetny fachowiec, konkretny, ma doskonały kontakt z pacjentem. Dokładnie wyjaśnia na czym będzie polegał zabieg, uprzedza o wszystkich możliwych konsekwencjach. Doktor usunął mi guz kanału kręgowego, operacja była skomplikowana, istniała możliwość paraliżu i innych powikłań. Operacja udała się, nie ma powikłań. Interesuje się pacjentem na każdym etapie leczenia. Do tego wykonuje swoją pracę z niesamowitą pasją. Brakuje mi słów by wyrazić swoją wdzięczność w stosunku do tego lekarza. Wspaniały człowiek, najlepszy specjalista!

 • Po nieco niefortunnej pierwszej wizycie, z której nie byłem zadowolony, dostałem telefon z fizjokliniki z przeprosinami i zapewnieniem lekarza, że przyjmie mnie ponownie nie pobierając opłaty. Jestem pod ogromnym wrażeniem rzetelności i troski o pacjenta ze strony Pana Doktora.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online