lek.

Adam Orłowski

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Internista

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
181 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lek. Adam Orłowski jest absolwentem i doktorantem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako internista w Piasecznie i innych miastach. Jest… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • ORL - MED Prywatna Praktyka Lekarska lek. Adam Orłowski

  Nefrytowa 12
  05-509 Piaseczno, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja internistyczna przed godz. 20:00 150 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych przed godz. 20:00 200 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych - oraz usunięcie woskowiny z ucha od 250 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych - oraz wystawienie zwolnienia lekarskiego na druku zus-zla od 250 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych w dni wolne od pracy oraz poza standardowymi godzinami pracy - oraz usunięcie woskowiny z ucha od 300 zł
  Wizyta domowa - konstultacja laryngologiczna od 450 zł
  Konsultacja internistyczna po godz. 20:00 oraz w dni wolne od pracy 200 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych po godz. 20:00 oraz w dni wolne od pracy 250 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych - oraz oczyszczenie ucha z wydzieliny, opatrunek uszny z użyciem leków - przy zastosowaniu ssaka usznego i mikrosokopu diagnostyczno-operacyjnego od 250 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych w dni wolne od pracy oraz poza standardowymi godzinami pracy - oraz oczyszczenie ucha z wydzieliny, opatrunek uszny z użyciem leków - przy zastosowaniu ssaka usznego i mikrosokopu diagnostyczno-operacyjnego od 300 zł
  Wizyta domowa - konsultacja internistyczna od 350 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F

  Po 8 wizytach u innych specjalistów dr Orłowski zdiagnozował moje dolegliwości poprawnie. Jestem pod wrazeniem wyposażenia gabinetu, jak i profesjonalnego podejścia do pacjenta i jego problemów.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ORL - MED Prywatna Praktyka Lekarska lek. Adam OrłowskiUsługa: konsultacja laryngologiczna dorosłych przed godz. 20:00

  Konkretny, rzeczowy lekarz. Cierpliwie odpowiada na ogromną ilość zadawanych przeze mnie pytań fachowe, indywidualne podejście do pacjenta, przeprowadzony szeroki wywiad lekarski. Zdecydowanie polecam

 • Lokalizacja: ORL - MED Prywatna Praktyka Lekarska lek. Adam OrłowskiUsługa: przewlekly ból gardła

  Jestem pod wrażeniem zarówno fachowości jak i bardzo wysokiej kultury pana doktora. Polecam w 100 % I z pewnością wrócę do pana doktora jeśli będzie taka potrzeba. Pan doktor jest jedynym lekarzem, który prawidłowo zdiagnozowal moje dolegliwości i oczywiście ustawił prawidłowe i skuteczne leczenie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ORL - MED Prywatna Praktyka Lekarska lek. Adam OrłowskiUsługa: konsultacja laryngologiczna dorosłych przed godz. 20:00

  Świetny lekarz: merytoryczny, spokojny, cierpliwy, otwarty na pytania pacjenta i udzielający rzeczowych i zrozumiałych odpowiedzi. Więcej takich lekarzy.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ORL - MED Prywatna Praktyka Lekarska lek. Adam OrłowskiUsługa: złe samopoczucie

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty.Pan Adam wysłuchał mnie po czym powiedział co może być przyczyną moich dolegliwości i jak moge zaradzić tym dolegliwością.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem i wzbudza zaufanie, jest kompetentny,prowadzi szczegółowy wywiad n.t objawów i wyjaśnia możliwe przyczyny oraz sposoby leczenia.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny lekarz. Dobrze wyposażony gabone. Lekarz bardzo dokładnie ogladał rezonans. Uspokoił, wszystko wyjaśnił, zbadał. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, skuteczne leczenie, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem.
  Świetnie i nowocześnie wyposażony gabinet. Polecam wizytę u Pana Doktora.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalnie. Lekarz przeprowadził wywiad i ocenił stan ucha. Wskazał możliwe przyczyny, wykonał zabieg z pełnym opisem czynności, które wykonuje.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy lekarz. Dokładne badanie, wywiad dotyczący pacjenta i zainteresowanie. Troska o to czy nie boli a także wyjaśnienie co bedzie robił i jakie pacjent może mieć wtedy odczucia. Bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. Adam Orłowski jest absolwentem i doktorantem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako internista w Piasecznie i innych miastach. Jest lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Lekarzem Rezydentem Kliniki Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy kieruje się kodeksem etycznym właściwym ludziom, którzy szczerze i bezinteresownie szanują potrzeby innego człowieka. Takie podejście do pacjentów zapewnia im komfort i bezpieczeństwo, tak ważne w każdym procesie leczenia.

  Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym gabinetem telefonicznie lub poprzez internetowy system rezerwacji wizyt. Już po pierwszej wizycie poczujecie Państwo, że znaleźliście wreszcie w Piasecznie lekarza, któremu w pełni możecie zaufać.

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Intraoperative endoscopy of the anterior epitympanum recess through the posterior tympanotomy (Videosurgery and Other Miniinvasive Techniques 2016)
 • Inwazyjna grzybica zatok przynosowych powikłana ropniem mózgu – opis przypadku (Polski Przegląd Otorynolaryngologiczny 2014)
 • Comparison of visualization of the middle ear by microscope and endoscopes of 30° and 45° through posterior tympanotomy (Videosurgery and Other Miniinvasive Techniques 2014)
 • Zastosowanie endoskopii śródoperacyjnej w chirurgii przewlekłego zapalenia ucha środkowego (Polski Przegląd Otorynolaryngologiczny 2014)
 • Evaluation of the implant electrode inside the cochlea and damage to cochlear structures associated with implantation using cone beam computed tomography techniques (CBCT)
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • polski