Umów wizytę
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Moim marzeniem jest jak najszybsze doprowadzanie organizmów moich pacjentów do jak najlepszego funkcjonowania. Podczas swoich wizyt skupiam się na wprowadzniu harmonii w funkcjonowaniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: ból pleców

  Po raz pierwszy skorzystalam z tego rodzaju masażu, jestem pozytywnie zaskoczona efektem jak i podejściem do pacjenta. Zamierzam kontynuować terapię, a także z czystym sumieniem polecam to kozdemu kto ma problem z bólem w plecach. Ewa

 • A
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: terapia przeciwbólowa

  Bardzo polecam Pana Adama Lebiotkowskiego! Trafiłam na wizytę z silnym bólem w kręgosłupie lędźwiowym, godzina terapii wystarczyła, aby ból minął. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę korzystać z usług Pana Adama częściej :)

 • J

  Trafiłam do Pana Adama z przewlekłym bólem barku, kompleksowo udzielona pomoc sprawiła że po pierwszej wizycie mogłam wrócić do treningów i przy okazji pozbyłam się bólów głowy. Najlepszy fizjoterapeuta w okolicy ????

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafiłam z dość poważnym problemem, bo miałam zdrętwiały palec. Godzina intensywnych ćwiczeń wystarczyła, żeby zdrętwienie zniknęło. Cud - jestem bardzo wdzięczna i z całym powodzeniem polecam specjalistę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Adam bardzo profesjonalnie podszedł do mojego przypadku, wszystko wytłumaczył i podał przyczyny bólu. Pomógł mi po pierwszej wizycie, więc oceniam go bardzo pozytywnie i polecam wszystkim !

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontuzja

  Jestem sportowcem i przytrafił mi się mięśniowy uraz w ręce. Po 2 wizytach Adama udało się go pozbyć i po kilku dniach wróciłem do treningów z pełnym obciążeniem. Polecam :)

 • A
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: ból w plecach

  Geniusz ;) Adam szybko zlokalizował przyczynę bólu (pomimo tego, że był on odczuwalny w plecach, przyczyna leżała w zupełnie innym miejscu) i szybko pomógł mi się z tym uporać. W dodatku wszystkie działania są szczegółowo tłumaczone, a między wizytami utrzymywany jest kontakt w celu sprawdzenia samopoczucia. Polecam wszystkim!

 • P
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: ból mięśnia dwugłowego uda

  Polecam! Od dłuższego czasu zmagałem się z bólem mięśnia dwugłowego uda. Wystarczyła jedna wizyta i po kilku dniach zgodnie z zapewnieniami Pana Adama dolegliwości ustały. Profesjonalna obsługa i ogromne zaplecze wiedzy.

 • T
  Lokalizacja: ALfizjo Adam Lebiotkowski

  Polecam wszystkim gabinet ALfizjo Adam Lebiotkowski. Zawitałem tam z powodu nasilającego bólu kolan. Problem został szybko zdiagnozowany i bardzo szybko ruszyliśmy z serią dobrze dobranych ćwiczeń adekwatnych do mojej przypadłości. Pełen profesjonalizm, mila atmosfera. Terapia naprawdę skuteczna, która nie tylko pomaga w zwalczeniu kontuzji, ale także zapobiega następnym. Dziękuję Ci Adamie za pomoc. Polecam wszystkim !

 • Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: ból kolana

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt. Męczyłem się z bólem kolana od roku i w końcu trafiłem do Pana Adama. Problem został zlokalizowany i terapia zadziałała. Po wszystkim wróciłem do pełnych obciążeń treningowych i do dzisiaj ból nie wrócił - czego chcieć więcej? Polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moim marzeniem jest jak najszybsze doprowadzanie organizmów moich pacjentów do jak najlepszego funkcjonowania. Podczas swoich wizyt skupiam się na wprowadzniu harmonii w funkcjonowaniu ciała pacjenta, a nie tylko na dolegliwościach, gdyż zwykle jest to tylko wierzchołek góry lodowej, który aktualnie widać.
  Jestem specjalistą z zakresu fizjoterapii i treningu funkcjonalnego angażującym się w rozwiązanie problemów pacjenta. Podczas wizyt wychodzę z założenia, że kluczowe jest postawienie dobrej diagnozy. Następnym krokiem jest uświadomienie pacjenta o przyczynie problemu i wytłumaczenie jego mechanizmów co sprawia, że może on wspomóc proces leczenia i aktywnie w nim uczestniczyć.

  Postawienie dobrej diagnozy pozwala mi szybko i trwale pozbyć się dolegliwości. Korzystanie z nowoczesnych metod fizjoterapii i ciągły dynamiczny rozwój sprawia, że mogą państwo liczyć długotrwałe efekty już po kilku wizytach, oraz zapewni to najwyższy standard usług przebiegających w przyjaznej atmosferze.

  Główny cel - pomóc pacjentowi w pozbyciu się przyczyn dolegliwości, a nie tylko objawów szybko, skutecznie i trwale.

Ukończone szkoły

 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski