Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą z zakresu fizjoterapii i treningu funkcjonalnego angażującym się w rozwiązanie problemów pacjenta. Podczas wizyt wychodzę z założenia, że kluczowe jest postawienie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafiłam z dość poważnym problemem, bo miałam zdrętwiały palec. Godzina intensywnych ćwiczeń wystarczyła, żeby zdrętwienie zniknęło. Cud - jestem bardzo wdzięczna i z całym powodzeniem polecam specjalistę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Adam bardzo profesjonalnie podszedł do mojego przypadku, wszystko wytłumaczył i podał przyczyny bólu. Pomógł mi po pierwszej wizycie, więc oceniam go bardzo pozytywnie i polecam wszystkim !

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontuzja

  Jestem sportowcem i przytrafił mi się mięśniowy uraz w ręce. Po 2 wizytach Adama udało się go pozbyć i po kilku dniach wróciłem do treningów z pełnym obciążeniem. Polecam :)

 • A
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: ból w plecach

  Geniusz ;) Adam szybko zlokalizował przyczynę bólu (pomimo tego, że był on odczuwalny w plecach, przyczyna leżała w zupełnie innym miejscu) i szybko pomógł mi się z tym uporać. W dodatku wszystkie działania są szczegółowo tłumaczone, a między wizytami utrzymywany jest kontakt w celu sprawdzenia samopoczucia. Polecam wszystkim!

 • P
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: ból mięśnia dwugłowego uda

  Polecam! Od dłuższego czasu zmagałem się z bólem mięśnia dwugłowego uda. Wystarczyła jedna wizyta i po kilku dniach zgodnie z zapewnieniami Pana Adama dolegliwości ustały. Profesjonalna obsługa i ogromne zaplecze wiedzy.

 • T
  Lokalizacja: ALfizjo Adam Lebiotkowski

  Polecam wszystkim gabinet ALfizjo Adam Lebiotkowski. Zawitałem tam z powodu nasilającego bólu kolan. Problem został szybko zdiagnozowany i bardzo szybko ruszyliśmy z serią dobrze dobranych ćwiczeń adekwatnych do mojej przypadłości. Pełen profesjonalizm, mila atmosfera. Terapia naprawdę skuteczna, która nie tylko pomaga w zwalczeniu kontuzji, ale także zapobiega następnym. Dziękuję Ci Adamie za pomoc. Polecam wszystkim !

 • Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: ból kolana

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt. Męczyłem się z bólem kolana od roku i w końcu trafiłem do Pana Adama. Problem został zlokalizowany i terapia zadziałała. Po wszystkim wróciłem do pełnych obciążeń treningowych i do dzisiaj ból nie wrócił - czego chcieć więcej? Polecam!!!

 • Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: terapia przeciwbólowa

  Szybko zdiagnozowane źródło, które znajdowało się w okolicach biodra jednak przyczyna leżała w innym miejscu. Po dwóch zabiegach ból minął. Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problem z więzadłem w kolanie

  Trafna diagnoza. Kompleksowe podejście (nie tylko terapia manualna, ale zalecone ćwiczenia i potem kontakt w celu kontroli efektów po czym decyzja, że kolejna wizyta nie jest konieczna). W perspektywy czasu widzę, że bardzo skuteczna pomoc.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: masaż głęboki

  W 100 % polecam! Pełen profesjonalizm. Powodem wizyty u Adama był ból w okolicach mięśnia dwugłowego uda oraz łydki. Po wstępnym badaniu oraz wywiadzie postawił trafną diagnozę oraz sposób leczenia. Po 3 wizytach ból ustąpił, a przy okazji wyleczone zostały inne mikrourazy, które ujawniły się podczas zabiegów. Super fachowiec i świetna atmosfera!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą z zakresu fizjoterapii i treningu funkcjonalnego angażującym się w rozwiązanie problemów pacjenta. Podczas wizyt wychodzę z założenia, że kluczowe jest postawienie dobrej diagnozy. Następnym krokiem jest uświadomienie pacjenta o przyczynie problemu i wytłumaczenie jego mechanizmów co sprawia, że może on wspomóc proces leczenia i aktywnie w nim uczestniczyć.

  Postawienie dobrej diagnozy pozwala mi szybko i trwale pozbyć się dolegliwości. Korzystanie z nowoczesnych metod fizjoterapii i ciągły dynamiczny rozwój sprawia, że mogą państwo liczyć długotrwałe efekty już po kilku wizytach, oraz zapewni to najwyższy standard usług przebiegających w przyjaznej atmosferze.

  Główny cel - pomóc pacjentowi w pozbyciu się przyczyn dolegliwości, a nie tylko objawów szybko, skutecznie i trwale.

Ukończone szkoły

 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile

Znajomość języków

 • angielski