Adam Lebiotkowski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

43 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Moim marzeniem jest jak najszybsze doprowadzanie organizmów moich pacjentów do jak najlepszego funkcjonowania. Podczas swoich wizyt skupiam się na wprowadzniu harmonii w funkcjonowaniu… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Stały rozwój zawodowy
Skuteczność leczenia
Globalne oddziaływanie na organizm

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: fizjoterapia

  Szybka i trafna diagnoza, wyczerpująca informacja, bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadzony zabieg.

 • T
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: ból kręgosłupa

  Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Po dwóch wizytach kręgosłup jak nowy. Polecam wszystkim.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: po operacji

  Po pierwszej wizycie mogę polecić. Pan Adam jest bardzo miłym i spokojnym człowiekiem. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Po jednym zabiegu już czułam wyraźną poprawę, choć p. Adam zastrzegł od razu, że musimy się spotkać więcej razy by przywrócić mnie do formy. Bardzo chętnie będę tu wracać i polecać znajomym.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Do pana Adama trafiłam z powodu bólu w okolicach szyi i lewego barku. Byłam na jednej wizycie i od razu po niej czułam się zdecydowanie lepiej, a po dwóch dniach wszelkie dolegliwości minęły. Sama wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła w miłej atmosferze, uzyskałam też odpowiedzi na wszystkie pytania związane z problem, z którym się zgłosiłam. Szczerze polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: terapia manualna

  Jakiś czas temu trafiłam do pana Adama z bólem pleców.
  Jego indywidualne podejście i trafna diagnoza sprawiły, że już po drugiej wizycie ból całkowicie zniknął. Jeśli kiedykolwiek będę miała problem z plecami, wiem do kogo na pewno się zwrócę. Szczerze polecam.

 • E

  Szczerze polecam! Adam jest profesjonalnym fizjoterapeutą, który patrzy całościowo na organizm. Zaczął rozwiązywanie problemu z jakim się zgłosiłam od zbierania wywiadu, zwrócił uwagę na rzeczy, na których wcześniejsi fizjoterapeuci/masażyści się nigdy nie skupili, co dało ogromne rezultaty. Stały kontakt z pacjentem, podejście, atmosfera w gabinecie i ciągłe dokształcanie się w tym kierunku przemawia za tym, że to fizjoterapeuta z powołania.

 • O
  Lokalizacja: ALfizjo Adam Lebiotkowski

  Trafiłam do Adama z migrenowym, koszmarnym bólem głowy oraz z bólem głowy związanym z wypadkiem. Po pierwszym spotkaniu wszystko minęło, ot tak od ręki. Po wielu latach męki i spożyciu ton silnych proszków, wiem, że żyję. Polecam z całego serducha! Spokój, opanowanie, wysłuchanie pacjenta, dociekanie, badanie sprawy pod każdym względem, dokładny wywiad zdrowotny, profesjonalizm, wielka wiedza, informowanie na bieżąco, co jest robione, monitorowanie stanu pacjenta. Trafianie z diagnozami lepsze niż u niejednego lekarza... Perfekcyjnie. Po wizycie ciągły kontakt, jak się czujemy. Poza tym idealna punktualność. Jeśli cokolwiek boli, nawet troszkę, naprawdę nie warto wydawać fury pieniędzy na leki, które rozwalają cały nasz organizm, nie tylko układ pokarmowy. Warto zgłosić się tutaj i pomoc uzyskać poprzez racę dłoni. A poza walorami zdrowotnymi i finansowymi, warto zafundować sobie fizjoterapię, a nie farmakoterapię dla przyjemności ciała i ducha. Pełen relaks przez godzinę-dwie, jak medytacja, tu i teraz.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Adam jest w swojej dziedzinie prawdziwym profesjonalistą, ma osobiste podejście do pacjenta, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i potrafi całościowo spojrzeć na problem. Bardzo miło się z nim współpracuje, bo jest uśmiechnięty, życzliwy, uprzejmy i z poczuciem humoru. Wybór był w 100% trafiony i każdemu mogę Adama polecić z czystym sumieniem. Dziękuję i życzę sukcesów w pracy!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo mocno polecam! Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Byłem u Adama już dwa razy, raz z dość mocnym bólem pleców, który prawie uniemożliwiał chodzenie, drugi raz z dużymi napięciami w kręgosłupie i po godzinie jak ręką odjął, całkowita ulga i ból już nie wraca. Serdecznie polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALfizjo Adam LebiotkowskiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo serdecznie polecam Adama. Zaskoczył mnie swoim profesjonalizmem oraz miłą atmosferą jaką potrafi stworzyć.  Trafiłam do niego z bólem w okolicach biodra. Przez dłuższy czas nikt nie był w stanie stwierdzić co dokładnie mi dolega a leczenie dobierane było losowo. Adam podszedł do problemu kompleksowo i po dwóch wizytach jest zdecydowanie lepiej! Dużym plusem jest kontakt pomiędzy wizytami w celu sprawdzenia postępów. Na pewno będę kontynuować leczenie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moim marzeniem jest jak najszybsze doprowadzanie organizmów moich pacjentów do jak najlepszego funkcjonowania. Podczas swoich wizyt skupiam się na wprowadzniu harmonii w funkcjonowaniu ciała pacjenta, a nie tylko na dolegliwościach, gdyż zwykle jest to tylko wierzchołek góry lodowej, który aktualnie widać.
  Jestem specjalistą z zakresu fizjoterapii i treningu funkcjonalnego angażującym się w rozwiązanie problemów pacjenta. Podczas wizyt wychodzę z założenia, że kluczowe jest postawienie dobrej diagnozy. Następnym krokiem jest uświadomienie pacjenta o przyczynie problemu i wytłumaczenie jego mechanizmów co sprawia, że może on wspomóc proces leczenia i aktywnie w nim uczestniczyć.

  Postawienie dobrej diagnozy pozwala mi szybko i trwale pozbyć się dolegliwości. Korzystanie z nowoczesnych metod fizjoterapii i ciągły dynamiczny rozwój sprawia, że mogą państwo liczyć długotrwałe efekty już po kilku wizytach, oraz zapewni to najwyższy standard usług przebiegających w przyjaznej atmosferze.

  Główny cel - pomóc pacjentowi w pozbyciu się przyczyn dolegliwości, a nie tylko objawów szybko, skutecznie i trwale.

Edukacja

 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski