Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Jawiszowice

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
23 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Miałam z doktorem "przyjemność" 2 razy, raz z dorastającą córką podczas rutynowej kontroli, kiedy to kazał się jej rozebrać i odwrócić w kierunku do drzwi i kiedy się zawstydziła, to zwrócił się do mnie: niech się pośpieszy i nie wygłupia! I dziś kiedy zarzucił mi, że sugeruję dolegliwości podczas 8 m-ca ciąży! Odesłał mnie do ginekologa i nie wystawił L4, bo nie chce mieć problemów z ZUS! Gdy zanegowałam jego decyzję to usłyszałam, że mam zagłosować na... (tu wskazał partię) i wtedy może będzie lepiej w służbie zdrowia. Dla mnie zachowanie lekarza jest skandaliczne, to gbur jakich mało. Niedelikatny, niegrzeczny i pochmurny, do tego wygłaszający swoje preferencje polityczne.


G

mój syn leczył się po różnych klinikach przez 2 lata.mój doktor leczył go 3 miesiące i wyleczył.syn lubi go najbardziej.nie ma lepszego.gorąco polecam.


G

super doktor dzieci chcą tylko jego zawsze można na niego liczyć tak w pracy i prywatnie. super
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


G

To jest mój stały lekarz prywatny... rewelacyjny, rzetelny, nic tylko polecać!!!


G

Od lekarza oprócz wiedzy fachowej oczekuję odrobiny empatii czy ludzkiego podejścia. Ten lekarz jest niesympatyczny, wyniosły i szorstki.


G

Może jest małomówny. Ale leczenie nie polega na gadulstwie i robieniu show medycznego. Doskonały fachowiec. Niczego nie bagatelizuje, wszystko ma dla niego i diagnozy znaczenie.
Panie doktorze, pozdrowienia od Oli i Mai:)


M

najlepszy z najlepszych super fachowiec polecam goraco dzieci go uwielbiaja


A

Dziwią mnie negatywne wpisy (zazdrosna konkurencja?). Jeśli lekarz zostaje wybrany przez pacjentów (!) do 10 najlepszych lekarzy Małopolski, to już o czymś znaczy. Nie wierzę też, że pacjenci są traktowani różnie. Mnie poleciły go dwie osoby znajome i osobiście też uważam, że jest b. dobrym diagnostykiem i od czasu jak zaczęłam chodzić do niego z moimi maluchami skończyło się leczenie intuicyjne, czy też z plam na suficie, moich dzieci – „ może damy ten lek a jak nie pomoże to zastanowimy się nad czymś innym”. Moje dzieci wreszcie maja lekarza kompetentnego. Dla mnie doktor Kucharski jest wzorem lekarza.


M

Bardzo wcześnie zdiagnozował u mojego syna przewlekłą chorobę (a panie w laboratorium dziwiły się po co takie badania w takim młodym wieku). Dzięki temu od kilku lat dziecko jest pod opieką kliniki i przyjmuje lekarstwa, które umożliwiają mu prawidłowy rozwój. Aż boję się pomyśleć co by było gdybyśmy nie trafili do Pana Doktora. Mam do Niego pełne zaufanie bez względu na to czy obdarza mnie uśmiechem czy nie przy kolejnej wizycie


K

NAJGORSZY PEDIATRA !!!! u jakiego kiedykolwiek byłam z dziećmi a wiem co mówię bo mam dwójke całe szczęście juz prawie dorosłych dzieci. ODRADZAM WIZYTĘ u tego pana!!! Badając dzieci jest niemiły, gburowaty, nic nie mówi co dziecku dolega o skierowania na badania trzeba sie prosić!! Odpowiedzi na pytania zadawane przeze mnie odpowiadał niechętnie a wręcz ze złością. Lekarstwa nieskuteczne musiałam iść prywatnie do innego lekarza, bo do niego to nawet prywatnie bym nie poszła!!!
GRUR jakich mało.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie