Adresy (2)

Al. Niepodległości 2, Stare Miasto , Poznań
Centrum Medyczne Cordis

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu
Ściegiennego 22, Grunwald , Poznań
NZOZ JanMedic

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Cordis Zapalenie pęcherza

Mam mieszane uczucia. Przyszłam z nawracajacym zapaleniem pęcherza. Pan Adam był bardzo miły, skierował mnie na posiew (choć nie wypisał skierowania), zrobił USG (było Ok), zapisał antybiotyk (jedną dawkę, po miesiącu znowu miałam zapalenie) i powiedział, że nie powinnam nigdy leczyć się urofurafiną. Przy kolejnym zapaleniu lecząc się samą żurawiną i czekając na wyniki posiewu (4 dni) dostałam zawrotów głowy, mdłości i bólu pleców. Przez przypadek trafiłam na innego lekarza, który rozpisał mi leczenie na cały miesiąc, zasugerował sprawdzenie męża pod kątem zakażenia bakterią i zauważył zmiany na nerce podczas USG.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu plastyka nerki

Najcudowniejszy lekarz! Dziękuje za uratowanie nerki! Wspaniały, cierpliwy i sympatyczny lekarz! Ze świecą takich szukać :) pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Adam Guźniczak jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Co więcej, oprócz wiedzy i doświadczenia charakteryzuje go cierpliwość i ludzkie podejście do pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne i niestety - nie tak często spotykane. Szczerze polecam tego lekarza.


Użytkownik zweryfikowany

W zupełności zgadzam się z Państwem. Pan dr Adam jest świetnym, wykwalifikowanym specjalistą ale również jest bardzo uprzejmym, miłym, sympatycznym lekarzem, który z wielkim oddaniem i zaangażowaniem leczy swoich pacjentów. Pomógł mojemu tacie gdy inne szpitale rozkładały ręcę. Tata miał kamień w moczowodzie, który powodował zastój moczu a w jednym z szpitali w moim regionie lekarze stwierdzili, że wszystko jest oki i boli go kręgosłup. Paranoja. Dopiero dr Adam Guźniczak postawił diagnozę i operacyjnie usunoł kamień. Dobrzę że istnieją tacy lekarze :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Guźniczak leczył mojego tatę (leczył bo na szczęście mamy to już za sobą). Na pierwszej wizycie Dr przeprowadził szczegółowy wywiad i zlecił dodatkowe badania, potem po obejrzeniu wyników rozpoczął leczenie, które zakończyło się sukcesem. Polecamy Pana Doktora bo poza dużymi kompetencjami jest bardzo sympatycznym człowiekiem i dba o pacjenta.


I
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką dr Adama Guźniczaka od roku. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że zarówno w szpitalu jak i w gabinecie, gdzie pan doktor pracuje i przyjmuje pacjentów wyróżnia się wśród lekarzy prawdziwym powołaniem. Jego wszechstronna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta i cierpliwość są w pełni odzwierciedleniem oceny jaką przyznaję .
Z całego serca polecam tego specjalistę.


B
Użytkownik zweryfikowany

Na Oddział Urologiczny Szpitala w Puszczykowie, gdzie pracuje dr Adam Guźniczak trafiłem w sierpniu 2011 roku, po wypadku komunikacyjnym i po uprzednim pobycie w Oddziale Ratunkowym i na Oddziale Chirurgicznym szpitala HCP w którym całkowicie zbagatelizowano mój krwiak na lewej nerce, który zdaniem lekarzy z tego oddziału (w szpitalu HCP urolog nie oglądał mnie ani razu!) miał się wchłonąć w ciągu 3-ch miesięcy a który po trzech tygodniach powiększył się do tego stopnia, że zagrażał mojemu życiu. Podczas późniejszej dwukrotnej mojej hospitalizacji na Oddziale Urologicznym w Szpitalu w Puszczykowie miałem przyjemność być pod opieką bardzo dobrego zespołu lekarzy a bezpośrednio dr Adama Guźniczaka, którego wiedza i rady doprowadziły do uratowania mojej lewej nerki, która uszkodzona przez duży pourazowy krwiak powinna być zgodnie z ogólnie przyjętym w takim przypadku postępowaniem – usunięta. Dzisiaj wystarcza już po tym leczeniu kontrola stanu tej nerki, w której jedynie pozostała niewielka blizna nie upośledzająca jej pracy.
Poza wiedzą medyczną, jest to prawdziwy lekarz z powołania, którego podejście do pacjenta w tak intymnych i trudnych sprawach jest godne najwyższej oceny a z mojej strony polecenia z podziękowaniem za przywrócone zdrowie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Urologia