lek. wet.

Adam Cyniak

verifiedCreated with Sketch.

Weterynarz

8 opinii +dodaj

Ukończyłem studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jeszcze w trakcie studiowania, spragniony wiedzy, wyjechałem na 3 miesięczny staż do szwedzkiej kliniki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Pro-Vet A.Błędniak, A.CyniakUsługa: parwowiroza

  Dziękujemy serdecznie za uratowanie z parwowirozy w lipcu br. naszego szczeniaka.Wiemy, jak trudne i czasem niemożliwe jest przezwyciężenie tej strasznej choroby. Dokonał Pan rzeczy niemożliwych. Dziękujemy także za życzliwość i przyjazną atmosferę. Życzymy dalszych takich sukcesów, bo w istocie był to nie lada wyczyn.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Pro-Vet A.Błędniak, A.CyniakUsługa: Zwykła wizyta

  Rewelacyjne podejście do pacjenta (psa), który - po pierwsze został wręcz "uratowany" trafną diagnozą i leczeniem, a po drugie - pp raz pierwszy (a ma 14 lat) nie stresuje się wizytą. Polecam wszystkim, którzy kochają swoich pupili

 • Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę nad naszym kotkiem Leośkiem. Z Panem zawsze czuliśmy się bezpieczni.
  Jest Pan profesjonalistą. Do zobaczenia wkrótce.

 • Kotek po operacji dochodzi do siebie. Usg, czyszczenie zabkow i udrożnienie kanalików łzowych przeszło bez komplikacji. Gorąco polecam :)

 • K

  Pan Adam to uosobienie weterynaryjnego powołania! Trafiliśmy do niego z naszą dziesięcioletnią labradorką z błędną diagnozą poprzedniej pani doktor i nie zamierzamy już leczyć się nigdzie indziej. Kompleksowe badania, na każdej wizycie "pełny przegląd" pieska, wszystkie badania na miejscu, stały kontakt telefoniczny i rozwiane wszelkie wątpliwości. Gdy okazało się, że potrzebna jest operacja, nie wahaliśmy się ani chwili, ponieważ wiedzieliśmy, że psiak będzie w dobrych rękach. O podejściu Pana Doktora do zwierząt, niech świadczy fakt, że po wszelkich pobraniach krwi, badaniach usg, biopsjach i operacji, Lola nadal chętnie odwiedza klinikę Pro-Vet :). Życzymy wszystkim właścicielom zwierząt tak życzliwej i profesjonalnej opieki.

 • Wspaniały Pan Doktor :-) Nasza Sunia przez cesarskie ciecie urodzila trzy zdrowe Szczeniaczki choc ma ponad 7 lat! Ogromnie dziekujemy za wspaniala opieke :-) Ogromna wiedza i wlasciwe podejscie do Pacjentow i ich zestresowanych Wlascicieli takze ;-) Polecam i serdecznie pozdrawiam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy w trakcie pomocy mojemu staruszkowi Kubusiowi. Chodzę od zeszłego tygodnia z bardzo leciwym pieskiem, młody LEKARZ bardzo trafnie ocenili jego nadszarpnięte zdrówko i zastosował trafne sposoby do jego powrotu. Polecam przychodnie nawet bardzo "bojącym" się zwierzaczkom, młody lekarz zjednał sobie nawet mojego bojka tak, że przychodzi bez żadnego oporu i strachu.

 • K

  Gorąco polecam przychodnie Pro-Vet w której Pan Adam uporał się nawet z moim wrednym kotem.
  Lekarza, mimo młodego wieku, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jeszcze w trakcie studiowania, spragniony wiedzy, wyjechałem na 3 miesięczny staż do szwedzkiej kliniki weterynaryjnej w Uppsali.

  Po studiach swoją karierę zawodową rozpocząłem w przychodni weterynaryjnej "Animal" w Łodzi.

  W życiu zawodowym moją pasją jest chirurgia i obrazowanie USG. Dlatego też w tym roku (2015) postanowiłem rozpocząć studia specjalizacyjne z chirurgii. Jako lekarz medycyny weterynaryjnej łączę swoją pracę z przyjemnością, dlatego z każdym dniem poszerzam swoja wiedzę praktyczną jak i teoretyczną.

  Aktualnie odbywam studia specjalizacyjne z chirurgii.

Edukacja

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż w Uppsali w Rembackens Djurklinik

Certyfikaty

 • Adam Cyniak, weterynarz w mieście Łódź - Certyfikaty

Zdjęcia