Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Świetny lekarz, miły i dowcipny. Do bólu konkretny. Problemy moje ustąpiły. Choroba nie powraca. Polecam

 • Polecam serdecznie pana doktora Borzęckiego, po pierwsze wspaniały fachowiec po drugie bardzo dobry człowiek. Miałam okropne problemy z cerą od 13 roku życia chodziłam po różnych lekarzach ale żaden mi nie pomógł dopiero kilka lat temu znalazłam pana doktora który wyleczył mi twarz. Żałuje tylko że tak późno do niego trafiłam. Kiedy robił mi płatny zabieg laserowy zawsze wziął mniej pieniędzy niż powinien i do tego zawsze zrobił coś gratis. Oby pan doktor żył nam 200 lat. POLECAM!!!!

 • Dobrze że jest taki lekarz walka z łuszczycą trwała 15 lat udawało mi się tylko ją zaleczyć do dr Borzęckiego trafiłam 3 tygodnie temu dziś na mojej skórze są tylko różowe przebarwienia jestem w szoku lekarz powiedział że jeszcze miesiąc smarowania i będę mogła włożyć krótkie spodenki wymaga to pracy ale rezultaty są widoczne z dnia na dzień a co do charakteru lekarza to muszę powiedzieć że jest bardzo miły i ludzki

 • POLECAM KAŻDEMU! Mój 4-letni syn miał problemy ze skórą i 2-letnie próby leczenia go przez wielu lekarzy przeróżnymi maściami-najczęściej sterydowymi,nic nie dawało. Dopiero wizyta u dr Borzęckiego dała mi nadzieję, że problem się skończy. I tak się stało-już po kilkakrotnym stosowaniu maści przepisanych przez dr Adama Borzęckiego zauważyłam OGROMNĄ różnicę (dodam, że nie były to sterydy!).
  Jeśli chodzi o leczenie trądziku-po miesiącu stosowania leków widać już pierwsze efekty :)
  Poza tym dr Borzęcki jest ciepłym i miłym człowiekiem,według mnie lekarzem Z POWOŁANIA,widać,że zależy mu aby wyleczyć wszelkie dolegliwości pacjentów.W przeciwieństwie do Niego wielu lekarzom jeszcze daleko w fachowości i byciu człowiekiem...

 • Jedyny minus to czas oczekiwania na kolejną wizytę. Poza tym NIESAMOWITY lekarz! Specjalista pierwszej klasy a do tego bardzo sympatyczny, normalny człowiek. Dużo żartuje przez co można się przyjemnie rozluźnić. Dostałam skierowanie na zabieg refundowany przez NFZ, który normalnie kosztuje ok 300 zł, nie musiał tego robić ale zrobił.
  Polecam

 • Przyjechałam z "daleka" do Pana Doktora z moim 6 letnim synem i wszystkie negatywne opinie o jego poczuciu humoru są według mnie przynajmniej przesadzone. A co do fachowości nie mam najmniejszych zastrzeżeń, dla mnie najważniejsze jest leczenie mojego dziecka lekami niesterydowymi i nie musiałam tego mówić Panu doktorowi. Leki przepisane nie powodują skutków ubocznych. Dodam, że w moim mieście nikt nie potrafił zastosować odpowiedniej kuracji, a "odwiedziłam" kilku lekarzy. Minęły 2 dni, a ja widzę pozytywne efekty. Warto było pojechać taki szmat drogi.

 • poszukiwałam dobrego dermatologa około 5 lat !! Znalazłam Dr Borzęckiego :) Dziękuję panie doktorze :)

 • Pan doktor Borzęcki to doskonały specjalista i przesympatyczny człowiek-polecam!

 • Bardzo dobry lekarz. Jeśli ktoś się obraża na jego żarty to jest chyba bardzo przewrażliwiony. Ludzie, trochę dystansu. Doktor daje nadzieję na wyleczenie, nawet w bardzo trudnych przypadkach dermatologicznych, o których osoby z trądzikiem nawet nie śniły (i lepiej żeby nie wiedziały jak bardzo można się męczyć ze skórą). Także więcej optymizmu (czym doktor zaraża) i więcej dystansu do siebie!

 • Dr Borzęcki jako lekarz jest profesjonalistą, ale serwis świadczony przez ową przychodnię Med Laser przy ul Młyńskiej pozostawia wiele do życzenia! Nie szanuje się za grosz czasu pacjenta! Godziny przyjęć się przeciągają przez częste wychodzenie Pana Doktora i przyjmowanie poza kolejnością znajomych.
  Osobiście zacząłem chodzić na wizyty i zabiegi do dr Anety Urbańskiej, jest dobrym fachowcem i bardziej szanuje cenny czas pacjenta niż Pan Doktor.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

826

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1300

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.