prof. dr hab. n. med.

Adam Antczak

verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog, Internista

42 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Choroby układu oddechowego to moja pasja. Uwielbiam pracę z pacjentami. Od wielu lat opiekuję się dużą liczbą osób chorych na astmę i przewlekła obturacyjną chorobę płuc - to duże wyzwanie,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  jestem po pierwszej wizycie u Pana Profesora. jestem pacjentką po chorobie nowotworowej, pojawiły się u mnie niepokojące zmiany w śródpiersiu, zwróciłam się po pomoc w diagnozie, docelowo w leczeniu. moja sytuacja zdrowotna jest dla mnie trudna, ciężko ją znoszę, przede wszystkim psychicznie. Pan Profesor okazał się nie tylko osobą konkretną, rzeczową, merytoryczną - jeśli chodzi o mój problem zdrowotny i udzielane mi informacje co do mojego aktualnego stanu, możliwości, ewentualnych perspektyw. co bardzo ważne - okazał się też człowiekiem życzliwym, wspierającym, empatycznym i uważnym w kontakcie. wyszłam z gabinetu nie tylko z informacjami od strony medycznej, ale i z nadzieją, i poczuciem, że trafiłam na lekarza, który chce mi pomóc. bardzo dziękuję Panie Profesorze.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz o dużej kulturze osobistej , moja wizyta u profesora zmieniła moje podejście do choroby a przede wszystkim do wiary w leczenie i z pewnością wrócę na kolejną wizytę.

 • M

  Polecam.Po prywatnej wizycie od razu skierowanie na oddział do Pana Profesora,gdzie takie badania jak tomografia lub bronchoskopia już były umówione.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz oraz przemiły człowiek. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Oprócz profesjonalnego podejścia pod kątem medycznym potrafi również bardzo dokładnie wszystko wytłumaczyć i podnieść człowieka na duchu. Gorąco polecam.

 • Pan Profesor jest znakomitym specjalistą i dobrym człowiekiem. Uratował mojej mamie życie, co ponownie podkreślam na tym forum. Dziękuję !!!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona, że trafiłam do Tego Profesora - Człowieka. Zaufałam, nie żałuję. Moja choroba jest teraz mniej uciążliwa. Dziękuję.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Od dłuższego czasu nie mogłem ustalić skąd biorą się duszności i niedotlenienie organizmu. Odwiedziłem wielu specjalistów również kardiologów i na niewiele się to zdało. Na szczęście wszystkie przeprowadzone przez ten czas badania były przydatne podczas wizyty u dr Antczaka. Mam nadzieję, że za miesiąc będę mógł powiedzieć, że diagnoza była trafiona w 100%

 • szalenie inteligentny , wysoka kultura osobista ,duza wiedz a fachowa i trafne diagnozy.Jako jedyny rozpoznał u mnie POCHP.Panie Profesorze bardzo dziękuję.Kazimiera Pietrzak

 • M

  Jestem bardzo wdzięczna doktorowi że prawidłowo ocenił mój stan zdrowia.Polecam

 • L

  Moja mama leczyła się u pana prof. Antczaka. Stwierdził że gdyby przypadek mojej mamy student dostał na egzaminie na pewno by oblał. w końcu mama trafiła na oddział do pana prof. i mimo tego, że stan mamy był beznadziejny prof. tchnął w mame wiele siły i wiary do końca także i we mnie. Mama po tygodniu pobytu w szpitalu zmarła jednak dzięki zespołowi lekarzy z Barlickiego mogłam spędzić z mamą ostatnie Święta Wielkanocne za co jestem im niezmiernie wdzięczna. Do końca mieli ludzkie podejście do mojej mamy do mnie byli mili wyrozumiali odpowiadali na każde zadane pytanie. Prof. Antczak i takze Dr. Pietras i inni lekarze bardzo pomogli mojej mamie żeby w ostatnich momentach swojego życia bardzo nie cierpiała. Musze również wspomnieć że moja mama byla młodą osobą zmarła w wieku 45 lat, sam Pan Doktor powiedział, że nie może pogodzić się z tym że odchodzi tak młoda osoba. Naprawdę szczerze polecam prof. Antczaka Dr. Pietrasa i również Dr. Marczaka

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Choroby układu oddechowego to moja pasja. Uwielbiam pracę z pacjentami. Od wielu lat opiekuję się dużą liczbą osób chorych na astmę i przewlekła obturacyjną chorobę płuc - to duże wyzwanie, choroby te mają charakter przewlekły i tylko profesjonalna opieka pozwala pacjentom dobrze funkcjonować. Ponadto zajmuję się diagnostyką guzów płuca: dzięki wczesnemu wykryciu nawet z taką chorobą jak rak płuca można sobie poradzić!

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne