lek.

Zygmunt Wojniłło

Chirurg, Proktolog

Umów wizytę 49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja proktologiczna 110 zł
Leczenie hemoroidów metodą podwiązki gumowej (Barron'a) 200 zł
Operacja żylaków kończyny dolnej (jedna kończyna) 2 500 - 3 000 zł
Usunięcie płytki paznokciowej 180 zł
Operacja przepukliny pachwinowej z siatką 3 000 - 3 600 zł
Operacja torbieli włosowej 2 500 - 3 200 zł
Usunięcie wyrostka robaczkowego laparoskopowe 3 400 - 3 800 zł
Usuwanie hemoroidów 2 000 - 3 800 zł
Skleroterapia żylaków kończyn dolnych za 1 amp 180 zł
Leczenie botoxem szczeliny odbytu 600 zł
Usuwanie zmian skórnych - znamiona, naczyniaki, włókniaki, kaszaki, tłuszczaki 260 - 450 zł
Leczenie zabiegowe wrastającego paznokcia 250 zł
Operacja przepukliny pępkowej (brzusznej) z siatką 2 900 - 3 800 zł
Usunięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowe 3 200 - 3 800 zł
Zwykła wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Miło przychodzic do takiego doktora jak pan Zygmunt ,fachowa porada ,wszystko wytłumaczone co i jak dalej postępowac . Polecam

 • bardzo dobry

  Przemiły lekarz. Można normalnie porozmawiać, nie ma wstydu- rozluźnia atmosferę i co najważniejsze- tłumaczy jak małemu dziecku. Badanie bardzo delikatne. Jeśli ktoś ma opory i się wstydzi to polecam- nie ma się czego bać. Tylko czeka się w kolejce pod gabinetem troszkę, ale to dlatego, że jak już się wejdzie do gabinetu- to lekarz nie liczy czasu z zegarkiem w ręku a słucha, analizuje bada i tłumaczy tak długo jak jest potrzeba.

 • bardzo dobry

  Jestem właśnie po wizycie u Pana Doktora i dołączam do grona zadowolonych. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie myślałam, że można mieć takie podejście do pacjenta.Przed wizytą ogromnie się bałam ale zupełnie niepotrzebnie. Bardzo polecam wizytę u tego Pana. Dorota

 • bardzo dobry

  bardzo dobre wrażenie, doktor poświęca dużo czasu na opisanie problemów, polecam innym, godny zaufania

 • bardzo dobry

  Lekarz poświęcił bardzo dużo czasu na wyjaśnienie mi przebiegu choroby i jej leczenia. Zwrócił uwagę nie tylko na samą chorobę, ale na pierwiastek psychologiczny, okoliczności przebiegu choroby itd. Otrzymałam konkretne i pomocne wskazówki. Dziękuję.

 • dobry

  Bardzo pozytywne wrażenie. Przebieg wizyty konkretny i spokojny. Doktor cierpliwie i w sympatyczny sposób tłumaczy i wyjaśnia, nie patrząc na zegarek. Polecam.

 • bardzo dobry

  Nigdy nie spotkałam takiego lekarza: miły, delikatny,zaangażowany w to co robi, a zarazem konkretny i szczery. Zabiegi są wykonywane sprawnie i bezboleśnie. Leczymy się u Pana Doktora rodzinnie i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Dodatkowo kontrola 'po' jest bezpłatna, co wprawia w osłupienie... cieszę się, że trafiliśmy do lekarza z powołaniem. Polecamy!!!

 • bardzo dobry

  Dołączam do grona zadowolonych .100% polecam. Bardzo rzeczowy, tłumaczy szczegółowo a co najważniejsze nie liczy się czas pacjent na pierwszym miejscu.

 • bardzo dobry

  To dobry i rzeczowy lekarz, miły i spokojny. Ma czas dla pacjenta i szczegółowo wszystko tłumaczy. Byłam na pierwszej wizycie i sprawił jak najlepsze wrażenie. Jak najbardziej polecam ...

 • bardzo dobry

  pierwszy raz w życiu spotkałam sie z tak wspaniałym lekarzem! polecam wszystkim! nasza rozmowa trwała około 1h-nikt nigdy sie mna tak nie zajął! polecam jak najbardziej!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę