lek.

Zygmunt Wojniłło

Chirurg, Proktolog

Umów wizytę 60 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Skleroterapia żylaków kończyn dolnych za 1 amp 180 zł
Leczenie hemoroidów metodą podwiązki gumowej (Barron'a) 200 zł
Operacja żylaków kończyny dolnej (jedna kończyna) 2 500 - 3 000 zł
Usunięcie płytki paznokciowej 180 zł
Operacja przepukliny pachwinowej z siatką 3 000 - 3 600 zł
Operacja torbieli włosowej 2 500 - 3 200 zł
Usunięcie wyrostka robaczkowego laparoskopowe 3 400 - 3 800 zł
Konsultacja proktologiczna 110 zł
Operacja hemoroidów 2 000 - 3 200 zł
Leczenie botoxem szczeliny odbytu 600 zł
Usuwanie zmian skórnych - znamiona, naczyniaki, włókniaki, kaszaki, tłuszczaki 260 - 450 zł
Leczenie zabiegowe wrastającego paznokcia 250 zł
Operacja przepukliny pępkowej (brzusznej) z siatką 2 900 - 3 800 zł
Usunięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowe 3 200 - 3 800 zł
Zwykła wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  To dobry i rzeczowy lekarz, miły i spokojny. Ma czas dla pacjenta i szczegółowo wszystko tłumaczy. Byłam na pierwszej wizycie i sprawił jak najlepsze wrażenie. Jak najbardziej polecam ...

 • bardzo dobry

  pierwszy raz w życiu spotkałam sie z tak wspaniałym lekarzem! polecam wszystkim! nasza rozmowa trwała około 1h-nikt nigdy sie mna tak nie zajął! polecam jak najbardziej!!!

 • bardzo dobry

  Polecam bardzo, jest to jeden z lekarzy z powołaniem, ma czas dla pacjenta aby omówić przypadek i tak przekazać wiedzę, że naprwadę wiadomo o co chodzi. Jest to lekarz, który tak dokładnie przedstawił mi chorobę i celem wykluczenia polecił aby jeszcze sprawdzić inne drogi . A na koniec jeszcze się okazało, że recepta to nie gotowy specyfik tylko lek robiony, czyli nie idzie na łatwiznę tylko szuka właściwej drogi. Ogólnie rzecz ujmując, chciałabym po swojej drodze spotykać tylko takich lekarzy, z takim zaangażowaniem.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i pomocny lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Wizyta przebiega w bezstresowej atmosferze. Polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny , tłumaczy wszystko od A do Z. Badania wykonuje delikatnie i bardzo profesjonalnie. Bardzo miła atmosfera panuje podczas wizyty. POLECAM!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Okazuje się, że z gabinetu proktologa można wyjść uśmiechając się szeroko. Badania i zabiegi są przeprowadzane delikatnie i starannie. Rozmowa z pacjentem - majstersztyk. Nie dość, że lekarz dokładnie wszystko tłumaczy, to również motywuje do zmiany nawyków na takie, które pozwolą uniknąć problemów w przyszłości. Jest konkretny, a przy tym serdeczny. Czego chcieć więcej?

 • bardzo dobry

  miły, profesjonalny, ludzki, wszystko już tu zostało napisane. Poświęcił dużo czasu i wszystko dokładnie wytłumaczył. Bardzo polecam :)

 • bardzo dobry

  Lekarz najlepszy jakiego spotkałam, rzetelnie udzielił informacji na temat mojego problemu, udzielił wskazówek. W ogóle się nie krępowałam, super podejście lekarza. Polecam!

 • bardzo dobry

  Lekarz kompetentny, pacjenta traktuje z życzliwością i zrozumieniem. Otwarty na dialog, podchodzi do pacjenta jak do osoby, która chce i ma prawo znać swoją sytuację i rozumieć ją w miarę możliwości. Nie liczy czasu, jeśli to konieczne, przedłuża zaplanowaną wizytę , nawet znacznie. Lekarz budzi szacunek, zaufanie. Po pierwszej wizycie bez obaw zdecydowałam się na dalsze skomplikowane leczenie. Mam przekonanie, że nie zmienię zdania w końcowej fazie leczenia.

 • bardzo dobry

  Konkretny, rzeczowy, profesjonalny. Z przyjemnością umówię się na kolejną wizytę. Chciałabym by wizyty u innych lekarzy były tak konkretne jak u Pana. Gorąco polecam super lekarz i człowiek.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę