W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Skleroterapia żylaków kończyn dolnych za 1 amp 180 zł
Leczenie hemoroidów metodą podwiązki gumowej (Barron'a) 200 zł
Operacja żylaków kończyny dolnej (jedna kończyna) 2 500 - 3 000 zł
Usunięcie płytki paznokciowej 180 zł
Operacja przepukliny pachwinowej z siatką 3 000 - 3 600 zł
Operacja torbieli włosowej 2 500 - 3 200 zł
Usunięcie wyrostka robaczkowego laparoskopowe 3 400 - 3 800 zł
Konsultacja proktologiczna 110 zł
Operacja hemoroidów 2 000 - 3 200 zł
Leczenie botoxem szczeliny odbytu 600 zł
Usuwanie zmian skórnych - znamiona, naczyniaki, włókniaki, kaszaki, tłuszczaki 260 - 450 zł
Leczenie zabiegowe wrastającego paznokcia 250 zł
Operacja przepukliny pępkowej (brzusznej) z siatką 2 900 - 3 800 zł
Usunięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowe 3 200 - 3 800 zł
Zwykła wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz kompetentny, pacjenta traktuje z życzliwością i zrozumieniem. Otwarty na dialog, podchodzi do pacjenta jak do osoby, która chce i ma prawo znać swoją sytuację i rozumieć ją w miarę możliwości. Nie liczy czasu, jeśli to konieczne, przedłuża zaplanowaną wizytę , nawet znacznie. Lekarz budzi szacunek, zaufanie. Po pierwszej wizycie bez obaw zdecydowałam się na dalsze skomplikowane leczenie. Mam przekonanie, że nie zmienię zdania w końcowej fazie leczenia.

 • bardzo dobry

  Konkretny, rzeczowy, profesjonalny. Z przyjemnością umówię się na kolejną wizytę. Chciałabym by wizyty u innych lekarzy były tak konkretne jak u Pana. Gorąco polecam super lekarz i człowiek.

 • bardzo dobry

  Znakomitty, właściwie wszystko zostało już powiedziane wyżej ale dodam od siebie,że operował mi kilka lat temu żylaki kończyny dolnej i wybieram się do Niego na kolejny zabieg, o wynikach , którego na pewno napiszę, Ufam Panu Wojniłło jako lekarzowi, do innego bym już nie poszła.

 • dobry

  Jestem zadowolona z wizyty, pomimo dużego opóźnienia, czekałam półtorej godziny na wejście do gabinetu. Badanie delikatne, informacje wyczerpujące.

 • bardzo dobry

  Lekarz trochę gadatliwy, ale za to wszystko stara się wytłumaczyć pacjentowi. Badanie proktologiczne wbrew pozorom nie jest bolesne i straszne, także nie ma się czego bać. Być może zależy to właśnie od delikatności lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście, Pan Doktor wytłumaczył wszelkie niejasności co nie zawsze jest regułą. Bardzo dziękuję. Polecam.

 • bardzo dobry

  Opisać jednym słowem Pana Doktora, jest trudno..bo jak w jednym słowie zawrzeć tak liczne pozytywne cechy jak.. niesamowite podejście do pacjenta, wrażliwość, ogromna wiedza, bezgraniczny czas poświęcony pacjentowi, uśmiech i poczucie, że jest się dla pacjenta by mu pomóc a nie tylko odfajkować wizytę w 10min. Po prostu GENIALNY w swojej specjalizacji ;)))

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i ciepliwy lekarz,czas dla pacjenta,zrozumienie i bardzo ludzkie podejście,nareszcie Ktoś kto umie rozmawiać w pacjentem i najważniejsze CHCE!!!! DUŻA FACHOWOŚĆ .POLECAM

 • bardzo dobry

  Ok, jak najbardziej polecam, szczególnie za poświęcony czas i podejście do pacjenta. Myślę, że lekarz ten posiada dużą wiedzę i doświadczenie.

 • bardzo dobry

  Lekarz niesamowity, jeszcze nie spotkałam się z takim podejściem i zrozumieniem problemu. Jednocześnie bardzo delikatny podczas badania. Ujął mnie tym, że wytłumaczył mi wszystko nie patrząc na zegarek, wizyta trwała 1,5 godziny. Lekarz ten patrzy na problem z perspektywy całego organizmu, a nie tylko części, w której się specjalizuje. Moim zdaniem jest to bardzo ważne przy postawieniu trafnej diagnozy. Dziękuję, Panie doktorze.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę