Umów wizytę 53 umówione wizyty w ciągu 30 dni

W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktol... więcej

Umów wizytę

 • ul. Raciborskiego 1A
  83-000 Pruszcz Gdański, pomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Skleroterapia żylaków kończyn dolnych za 1 amp 200 zł
  Leczenie hemoroidów metodą podwiązki gumowej (barron'a) 240 zł
  Usunięcie zakrzepicy okołoodbytowej 180 - 200 zł
  Operacja żylaków kończyny dolnej (jedna kończyna) 2 500 - 4 000 zł
  Konsultacja flebologiczna 100 zł
  Usunięcie płytki paznokciowej 200 zł
  Usunięcie wyrostka robaczkowego laparoskopowe 3 400 - 3 800 zł
  Operacja torbieli włosowej 2 500 - 3 200 zł
  Operacja przepukliny pępkowej (brzusznej) z siatką 2 400 - 3 800 zł
  Zmiana opatrunku po zabiegu w innym ośrodku 120 zł
  Zmiana opatrunku po zabiegu w naszej poradni 90 zł
  Konsultacja proktologiczna z anoskopią, rektoskopią 140 zł
  Usuwanie hemoroidów - dghal/rar 1 800 - 2 200 zł
  Leczenie botoxem szczeliny odbytu 600 zł
  Usuwanie hemoroidów operacyjne 2 000 - 3 800 zł
  Skleroterapia piankowa żylaków kończyn dolnych za 1 amp 200 zł
  Leczenie zabiegowe wrastającego paznokcia 280 zł
  Usunięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowe 3 200 - 3 800 zł
  Operacja przepukliny pachwinowej z siatką 3 000 - 3 600 zł
  Usuwanie zmian skórnych - znamiona, naczyniaki, włókniaki, kaszaki, tłuszczaki 300 - 550 zł
  Skleroterapia hemoroidów 200 zł
  Wycięcie drobnej zmiany odbytu 450 - 600 zł
  Zwykła wizyta

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, badanie przeprowadzone z dużym wyczuciem, diagnoza postawiona bardzo trafnie. Pan dr dokładnie omówił cały mechanizm mojego schorzenia, wskazał przyczyny stanu chorobowego i sposób postępowania aby poprawić moje funkcjonowanie. Doktor podszedł do mojej osoby holistycznie, bardzo cierpliwy i spokojny, polecam. Urszula

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona. Doktor od razu zajął się moim problemem tzn. widocznymi żyłami na nodze. Przez cały zabieg mówił co robi, pytał, czy boli. Zabieg trwał ok.godziny. Zaraz potem doradził co mam robić do następnej kontroli. Kilka dni potem próbowałam się dodzwonić, a gdy nie mogłam, napisałam sms. Doktor oddzwonił niedługo potem i cierpliwie odpowiadał na pytania :) Dodał, że w razie wątpliwości mogę bez obaw pisać lub dzwonić :) Czekam teraz na kontrolę, mam nadzieję pomyślną. Pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, przesympatyczny, ale przede wszystkim konkretny i bardzo profesjonalny. Polecam wszystkim!

 • dobry

  Lekarz dużo mówi i poświęca mnóstwo czasu na rozmowę. To prawda. Pytanie na ile sama rozmowa przekłada się na jakość dalszego leczenia? Niestety, większość (jeśli nie wszystkie) komentarzy dotyczy pierwszych wizyt. Brak natomiast opinii już z samego leczenia - zabiegów, operacji. A to ten etap jest najważniejszy w tym wszystkim. Póki co, jest dobrze.

 • bardzo dobry

  Fachowe i profesjonalne podejście do problemu z którym przychodzi pacjent. Lekarz bardzo dobry, poświęca dużo czasu na wizycie danej jednostce, ja byłam po 21:00 na wizycie pierwszy raz i miałam problem z wyjazdem z parkungu, brakowało mi tylko informacji że po 22 się nie wyjedzie z miejsc postojowych przy pobliskim solarium (nie było innych miejsc wolnych). Informacja dla osób będących pierwszy raz w poznych godzinach na wizycie, którzy zostawili auto na tym przyległym parkingu.

 • bardzo dobry

  Specyficzny lekarz.Pierwsza wizyta trwała ok.50 minut.Skrupulatny wywiad i analiza przyniesionych przeze mnie wszystkich badań.Nareszcie poczułam,że ktoś chce mi pomóc.Samo badanie również dokładne,bezbolesne pozbawione dyskomfortu.Napewno trzeba być szczerym.Polecam wszystkim niezdecydowanym,a sama wrócę do lekarza na leczenie.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Zygmunt Wojniłło to profesjonalnie działający chirurg! Merytoryczne i indywidualne podejście do pacjenta to atut tegoż lekarza. Nie żałuje dla pacjenta czasu, poza tym w czasie zabiegu czułam się bezpiecznie, bo przestrzegane są wszelkie zasady sterylności i wszelkiej dbałości o pacjenta. Polecam, człowiek płaci, ale wie za co. Ponadto lekarz ten jest punktualny i ceni czas pacjenta. A też rzadkość.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista!!!!!POLECAM!!!!!! Tłumaczy w bardzo prosty i zrozumiały sposób.Fachowiec!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Dr Wojniłło to lekarz z powołaniem. Korzystałam z konsultacji proktologicznej - zero wstydu, Pan dr wszystko wyjaśnia, tłumaczy "jak dziecku" omawia wszystkie sposoby leczenia. Zdecydowanie polecam i będę polecać!

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Szczegółowo wyjaśnił wszystkie kwestie, cierpliwy. Poświęcił mi prawie godzinę. Odpowiedział na wszystkie pytania. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie.Doktor swoim zachowaniem wprowadza miłą atmosferę. Bardzo polecam.