lek.

Zygmunt Wojniłło

Chirurg, Proktolog, Flebolog

Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja proktologiczna 110 zł
Leczenie hemoroidów metodą podwiązki gumowej (Barron'a) 200 zł
Operacja żylaków kończyny dolnej (jedna kończyna) 2 500 - 3 000 zł
Usunięcie płytki paznokciowej 180 zł
Operacja przepukliny pachwinowej z siatką 3 000 - 3 600 zł
Operacja torbieli włosowej 2 500 - 3 200 zł
Usunięcie wyrostka robaczkowego laparoskopowe 3 400 - 3 800 zł
Usuwanie hemoroidów 2 000 - 3 800 zł
Skleroterapia żylaków kończyn dolnych za 1 amp 180 zł
Leczenie botoxem szczeliny odbytu 600 zł
Usuwanie zmian skórnych - znamiona, naczyniaki, włókniaki, kaszaki, tłuszczaki 260 - 450 zł
Leczenie zabiegowe wrastającego paznokcia 250 zł
Operacja przepukliny pępkowej (brzusznej) z siatką 2 900 - 3 800 zł
Usunięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowe 3 200 - 3 800 zł
Zwykła wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

W gabinecie prowadzonym przez specjalistę chirurgii Zygmunta Wojniłło możecie Państwo uzyskać konsultację, diagnostykę i leczenie w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, przesympatyczny, ale przede wszystkim konkretny i bardzo profesjonalny. Polecam wszystkim!

 • dobry

  Lekarz dużo mówi i poświęca mnóstwo czasu na rozmowę. To prawda. Pytanie na ile sama rozmowa przekłada się na jakość dalszego leczenia? Niestety, większość (jeśli nie wszystkie) komentarzy dotyczy pierwszych wizyt. Brak natomiast opinii już z samego leczenia - zabiegów, operacji. A to ten etap jest najważniejszy w tym wszystkim. Póki co, jest dobrze.

 • bardzo dobry

  Fachowe i profesjonalne podejście do problemu z którym przychodzi pacjent. Lekarz bardzo dobry, poświęca dużo czasu na wizycie danej jednostce, ja byłam po 21:00 na wizycie pierwszy raz i miałam problem z wyjazdem z parkungu, brakowało mi tylko informacji że po 22 się nie wyjedzie z miejsc postojowych przy pobliskim solarium (nie było innych miejsc wolnych). Informacja dla osób będących pierwszy raz w poznych godzinach na wizycie, którzy zostawili auto na tym przyległym parkingu.

 • bardzo dobry

  Specyficzny lekarz.Pierwsza wizyta trwała ok.50 minut.Skrupulatny wywiad i analiza przyniesionych przeze mnie wszystkich badań.Nareszcie poczułam,że ktoś chce mi pomóc.Samo badanie również dokładne,bezbolesne pozbawione dyskomfortu.Napewno trzeba być szczerym.Polecam wszystkim niezdecydowanym,a sama wrócę do lekarza na leczenie.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Zygmunt Wojniłło to profesjonalnie działający chirurg! Merytoryczne i indywidualne podejście do pacjenta to atut tegoż lekarza. Nie żałuje dla pacjenta czasu, poza tym w czasie zabiegu czułam się bezpiecznie, bo przestrzegane są wszelkie zasady sterylności i wszelkiej dbałości o pacjenta. Polecam, człowiek płaci, ale wie za co. Ponadto lekarz ten jest punktualny i ceni czas pacjenta. A też rzadkość.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista!!!!!POLECAM!!!!!! Tłumaczy w bardzo prosty i zrozumiały sposób.Fachowiec!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Dr Wojniłło to lekarz z powołaniem. Korzystałam z konsultacji proktologicznej - zero wstydu, Pan dr wszystko wyjaśnia, tłumaczy "jak dziecku" omawia wszystkie sposoby leczenia. Zdecydowanie polecam i będę polecać!

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Szczegółowo wyjaśnił wszystkie kwestie, cierpliwy. Poświęcił mi prawie godzinę. Odpowiedział na wszystkie pytania. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie.Doktor swoim zachowaniem wprowadza miłą atmosferę. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Kolejna bardzo pozytywna opinia! Lekarz rzeczowy, miły, wszystko dokładnie wytłumaczy. Dołączam do grona zadowolonych. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Pozostaje mi się tylko zgodzić z poniższymi opiniami. Bardzo dobry lekarz, delikatny, wszystko wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania, bardzo cierpliwy. Z czystym sumieniem to lekarz którego mogę polecić bez zawahania.

Najbliższe terminy:

kolejne dni