Zofia Żaczek

Laryngolog, Audiolog, foniatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Przychodnia Lekarska Żaczek

  10 Lutego 15
  08-110 Siedlce, mazowieckie

  266
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Przychodnia Konsultacyjna Siedlce

  Wałowa 8
  08-110 Siedlce, mazowieckie

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Najlepszy specjalista w Siedlcach. Wiele razy mi pomogła. Jest osobą uczynną i zna się na tym co robi. Jak ktoś ma problem to tylko do niej! :)

 • bardzo dobry

  Najlepsza pani doktor laryngolog nie tylko w siedlcach ale na całą okolice. Jest przemiła zawsze ,ma czas dla pacjenta, nigdy się nie spieszy (aby zakończyc wizytę) , konkretna mam wrażenie że kazdego pacjenta traktuje jak rodzinę - wspaniały człowiek. Bogu niech będą dzięki za taką doktorkę.

 • bardzo dobry

  ŚWIETNA PANI DOKTOR.PRZEMIŁA,CO SIĘ NIE CZĘSTO ZDARZA.POŚWIĘCA KAŻDEMU PACJENTOWI TYLE CZASU ILE POTRZEBUJE.WYJAŚNIA DOKŁADNIE CO SIĘ Z NIM DZIEJE.KAŻDYM Z PACJENTÓW OPIEKUJE SIĘ TAK JAKBY TO BYŁ JEDYNY PACJENT.OCENA DLA PANI DOKTOR-CELUJĄCA!!!:)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry o kompetentny lekarz, uczynna, wiele razy mi pomogła, w sytuacjach podbramkowych szczegolnie. Jest tez bardzo miła. Polecam

 • bardzo dobry

  Od kilku lat mam kontakt z panią doktor i moim zdaniem jest najbardziej kompetentną osobą do leczenia uszu, słuchu. Z dzieckiem trafiłam do niej sama, bo mnie nikt nie poinformował o konkurencji. Dopiero tutaj - wykonano mi badania, potem dostałam skierowanie na badania do Warszawy, dwukrotnie powtarzane, potem były Kajetany. W razie potrzeby zawsze mogę przyjść do niej, bo moje dziecko otrzymuje pomoc.

 • bardzo dobry

  Jestem mamą niepełnosprawnej dziewczynki z niedosłuchem przewodzeniowym. Córka od kilku lat jest pacjentką Pani doktor - zarówno za czasów filii instytutu jaki i obecnie. Z czystym sumieniem polecam! Pani doktor nigdy nie odmówiła nam pomocy, w różnych nagłych i niespodziewanych sytacjach! Zawsze cierpliwie wysłuchała, fachowo i rzetelnie udzielając pomocy. Przy tym jest bardzo miła i sympatyczna, ma dobre podejście do dzieci i cierpliwość do rodziców, którzy mają dużo pytań.

 • bardzo słaby

  Byłam u Pani Dr i swoją diagnozę nakierowała tylko na to żeby kupić aparat słuchowy u swojej sistry czy kogoś tam z rodziny. Pojechałam do IFPS do Kajetan i diagnoza była zupełnie inna . Operacja - 2 dni w szpitalu i wszystko do tej pory ok. A nieładnie że Pani Dr podszywa się pod Instytut Słuchu bo została ta filia zlikwidowana podobno własnie za te numery z aparatami.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Od lat cierpię na postępujący, obustronny niedosłuch i szumy uszne. Z Panią dr pierwszy raz zetknąłem się ok 10 lat temu. Z dużą uwagą wysłuchała moich informacji o przebiegu choroby, sama zadając dużo dodatkowych pytań. Skierowała na wykonanie kompletu dodatkowych badań m.in. do IPiFS w Warszawie. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.