Zdzisław Kawecki, neurochirurg Kraków

Zdzisław Kawecki

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16
 • 10 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Panie doktorze bardzo panu dziękujemy za to, że nasza córeczka dzięki Panu ma szansę na normalne życie. Jako lekarz jest Pan wspaniałym fachowcem, z bardzo dobrym podejściem do dzieci, córeczka została bardzo szybko zdjagnozowana i zoperowana, pobyt w Prokocimiu wspominamy bardzo dobrze i serdecznie pozdrawiamy cały oddział :)

  zgłoś nadużycie
 • 17 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr. Kawecki mało mówi, trzeba wszystko wyciągać od niego o nic nowego i dokładnego nie powie rodzicom, jest nie miły czasami, bardzo długo się czeka w poczekalni i jest dużo wad lecz nikt nie jest ideałem. Mam 17lat. Jestem po 2 operacjach kręgosłupa i męczę się już ponad 5lat z moimi plecami i życie jest bardzo ciężkie jak dla mnie. Nigdy nie miałam takiego życia jak moi rówieśnicy. Zjeździłam pól Krakowa, aby znaleźć szpital i lekarza, który mi pomoże i to właśnie Panu Dr. to wszystko zawdzięczam. Było ciężko i to nawet bardzo, ale jakoś powoli stanęłam na nogi. I to Dr. jako jedyny w Krakowie postawił znaczną diagnozę i zoperował mnie bardzo szybko. Teraz jestem 6miesięcy od ostatniej operacji, ale wszystko powraca i nie wiadomo z skąd ten ból, którego nie powinno być. Jestem już po zastrzykach, po bardzo silnych lekach i nic. Rehabilitację skończyłam 3 miesiące temu i jest co raz gorzej nie wykonam już tych ćwiczeń co na rehabilitacji. I nie wiem co robić, ale co do D. Kaweckiego to dziękuje mu z całego serca za to co zrobił dla mnie, że pozwolił mi skorzystań z tego życia choć odrobinę.

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  To świetny specjalista. Dość ostrożny w diagnozie (naszej córce zlecił dodatkowe badania). Bywa małomówny, jednak udziela rzetelnych informacji, nie ukrywa że nie jest czegoś pewien. Warto nie zrażać się milkliwością - na pytania odpowiada zgodnie ze stanem swojej wiedzy.

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Dzisiaj byłem z dzieckiem u tego lekarza , jestem zawiedziony i rozczarowany , że w Prokocimiu jeszcze leczą tacy lekarze. Nie polecam nikomu, dziecko i ja zostaliśmy zignorowani , już nie mówiąc ,że sam nic nam nie powiedział, musiałem od niego wyciągać diagnozę . Dziecku po urazie głowy nawet nie zlecił prześwietlenia o tomografie już nie wspomnę. Jakieś dogaduszki o "komunie" to tak i to wszystko po 5 godzinach czekania w poczekalni. Sama wizyta trwała 5 min. Nie polecam!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 27 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z tego lekarz fakt jest małomówny ale jest super lekarzem.Choć nie był on lekarzem prowadzącym moją córeczkę ale potrafił wyjaśnić mi wszystko dokładnie o co chodzi w chorobie mojego dziecka.A oddział neurochirurgi i personel łącznie z lekarzami pracującymi na nim pierwsza klasa życzliwi,wyrozumiali po prostu super.Złego słowa nie mogę powiedzieć na ich temat.

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, powściągliwy w sądach i ferowaniu jednoznacznych diagnoz bez jakiejkolwiek pewności.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Mądry, odpowiedzialny, godny zaufania i polecenia. 100% skuteczności, życzliwości i zrozumienia. Ilona Siemczyk Kielce

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Faktycznie bardzo małomówny i trzeba się troszku za Nim nadreptać, aby wyciągnąć jakieś wiadomości, ale wydaje mi się że lepiej mało mówić a leczyć ludzi z dobrym skutkiem, niż opowiadać niestworzone cuda a potem się rozczarować. U mojego syna pozostała po zamknięciu rozszczepu kręgosłupa rana która goiła się miesiąc z mizernym skutkiem, dopiero doktor Kawecki swoimi "wojskowymi" metodami doprowadził do całkowitego jej zagojenia. Będziemy Mu wdzięczni za to do końca życia gdyż to On ocalił mojego maluszka przed kolejną operacją. Myślę że nie zamienilibyśmy GO na żadnego innego lekarza.Jest wspaniałym fachowcem.

  zgłoś nadużycie
 • 21 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  rzeczowy skuteczny

  zgłoś nadużycie
 • 16 listopada 2009

  Ocena: Neutralny

  jak dla mnie to dobry lekarz, tylko ze małomowny

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online