Zdzisław Cywiński

Ginekolog, Położna, położnik

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo miły lekarz. Już na samym wejściu na gabinetu stres mija. Pan doktor Cywiński jest bardzo sympatyczny, uśmiechnięty. Podczas przeprowadzania badań zagaduje sprawiając, że sytuacja jest mniej napięta. Może niektórym młodym dziewczynom przeszkadza, że zwraca się do nich po imieniu, jednak jak dla mnie to nawet dobrze, gdyż nie czuje się takiego napięcia. Jest także delikatny, co jest ważne...

 • bardzo słaby

  Ten człowiek nie powinien być tym lekarzem jakim jest.A szczególnie nie w naszym Wieluńskim szpitalu.Nie polecam tego lekarza nikomu.Wogole nie ma podejścia do pacjentek,zero delikatności,a co najgorsze zajechałam z bólami do szpitala a on mnie przyjąć nie chciał bo niby nie było miejsca.Kazał mi przyjechać na drugi dzień o 12 w południe bo może będzie miejsce,a ja na drugi dzień rano urodziłam córeczkę.Miejsce w szpitalu jednak się znalazło,ale był to wielki problem.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Rodziłam 11 lat temu,nie wyobrażam sobie innego lekarza ,który poprowadzić miał by mój poród.Rzetelność,serce,kompetencja.W tych słowach mogłabym zawrzeć opis moich wrażeń.

 • bardzo dobry

  Bardzo delikatny i grzeczny,a przy tym bardzo dobry fachowiec.Wspaniały lekarz,

 • słaby

  Dobre:) Do Pani poniżej,która myśli,że TSH robi tylko i wyłącznie ten lekarz! Badań na które kierował mnie mój lekarz 6 lat temu daleko odbiegają od tych na które kieruje Dr.Cyw. Totalna porażka:((((Moje drugie dziecko bo chodziłam właśnie do dr.Cyw.urodziło się bardzo duże, z trudem urodziłam.Maleństwo nie umiało wyjść,a ja po porodzie byłam bardzo porozrywana,nie wspominając już jak mnie poszyli.Przecież widział kilka dni wcześniej na usg,że dziecko jest duże.A jednak zdecydował o porodzie naturalnym.Dziewczyny omijajcie Wieluń dalekim łukiem.Gdybym mogła cofnąć czas napewno już bym tam nie rodziła.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Jak dla mnie super. Wcześniej spotykałam się (u innych ginekologów) z głupimi żartami i docinkami, jako że jestem młodą i ładną osobą - np. \"jestem taki zestresowany\" mówione głosem najgorszego hoolywoodzkiego amanta :/ a doktor Cywiński konkretny, rzeczowy i bardzo fachowy. Prowadził całą moją ciąże, już w 16tyg przewidział płeć a na kolejnych wizytach prosił by nie mówić jaka to była płeć, bo chciał udowodnić że się nie myli ;) i zawsze była ta sama \"diagnoza\" - \"dziewczynka\" :) przeprowadzał badania, kontrolował całą ciąże i zlecał badania których inny lekarz wam nigdy nie zleci! Przekonajcie się same - miałyście robione badanie na TSH? Polecam bo jest to niezywkle ważne badanie tarczycy, którego oczywiście nikt nie poleci :/ Można do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Gdy rodziłam nie mógł niestety się pojawić ale poinformował szpital telefonicznie i zajęli się mną rzeczowo, a co najważniejsze nie wziął ŻADNYCH pieniędzy za poród jak mają w zwyczaju robić to inni lekarze.. Nie zgadzam się także że niedelikatny, a jeśli dziewczyny szukacie delikatności to raczej nie w tej dziedzinie, bo tu chodzi o fachowość a nie pieszczenie się.. Tak więc ja jestem zadowolona, ciąża przeprowadzona fachowo i szczęśliwie - od momentu planowania do rozwiązania i też po, w okresie połogu. Mam nadzieję, że pan Cywiński zostanie moim lekarzem jeszcze długo. A poleciła mi go moja teściowa, która chodzi do niego od wielu lat.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • neutralny

  byłam u tego pana skonsultowac diagnoze innnego lekarza ,i rodzaj zabiegu jaki jest wskazany.podważył decyzje tamtego lekarza twierdzac ze nie jest tak zle i poleca inny rodzaj zabiegu.na miejscu w szpitalu zbadał mnie znowu on bo akurat miał dyżur i stwierdził ze wskazany jest jednak tamten rodzaj zabiegu októrym mówił pierwszy lekarz który mnie badał w przyczodni a którego decyzje wczesniej podważył.mam watpliwosci że ten pan dr wogóle sie zna na tym co robi,nie zaufałabym mu w waznych sprawach,podchodzi do pacjenta barzdzo lekkomyslnie i do pracy jaka wykonuje.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, rzeczowy i zna się na rzeczy. Przeprowadza szereg badań i zawsze wszystko wytłumaczy. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz! Chodzę do niego od 11 lat,prowadził moje dwie ciążę.Myślę ,że poleciłabym go moim znajomym,także rodzinie:)

 • bardzo słaby

  nie polecam,byłam w ciąży , kiedy poszłam na wizytę nie potwierdził ciąży a za trzy dni wylądowałam w łODZI z ciążą ektopową czyli pozamaciczną zagrażającą mojemu życiu.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją