Okulista prof. dr hab. n. med.

Zbigniew Zagórski

20

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego powstały w celu spełniania misji przywracania lub zachowania widzenia u wszystkich potrzebujących ludzi oraz pomocy w dążeniu do doskonałości i zaspokajaniu potrzeb lekarzy okulistów. Są to cele zbieżne także z założeniami Międzynarodowej Rady Okulistyki oraz Międzynarodowej Akademii Okulistyki; organizacji międzynarodowych z którymi związany jest prof. Zagórski.

  Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.zagorski.info.pl

  Zysk nie jest najważniejszy, a ceny usług są tak ustalane aby nie eksploatować chorych, ale jednocześnie zapewnić im odpowiedni standard opieki i godne warunki pracy dla personelu. Ośrodki realizują swoje cele poprzez pomoc w szkoleniu współpracujących okulistów, organizowanie ośrodków tam, gdzie potrzeby okulistyczne nie są w pełni zaspokojone i gdzie jest zainteresowanie miejscowych lekarzy.

Usługi

Choroby

 • 17 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo jestem zadowolona z wizyty ,powiedział jakie leczenie trzeba kontynuować zaproponował nowy lek,poleca innym.

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2014

  Ocena: Dobry

  Bylam zadowolona nila obsluga pan Prof bardzo kompetentny i mily

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry okulista,leczę syna od 7 lat,jeżdzimy tez do Bydgoszczy,,ale w Lublinie profesor Zagorski zlecił tomografie rogówki i na jej podstawie dowiedzieliśmy się więcej o problemach syna...Polecam tego lekarza miły,zadaje szczegółowe pytania....Szkoda tylko ze musimy jeżdzić aż 750 kilometrów (ok.12 godz.pociągiem),,,ale dla zdrowia mojego syna WARTO...................

  zgłoś nadużycie
 • 12 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Profesor profesjonalny, sympatyczny; jasno i precyzyjnie odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  moja choroba prawego oka rozwinęła się w ciągu 1,5 roku, wcześniej nie miałam żadnych problemów z oczami. jeździłam do specjalistów na NFZ którzy nic mi nie stwierdzili tylko kazali chodzić w okularach, choroba postępowała a ja zmieniałam jedynie szkiełka w okularach. W końcu stwierdziłam że z tym nie ma żartów, postanowiłam pojechać na wizytę do profesora Zagórskiego w Lublinie. Podczas wizyty profesor najpierw sam mnie zbadał,a później dla pewności skierował mnie na topografie rogówki, po której już wszystko było wiadomo. wszystko to działo się na miejscu i w ciągu jednej godziny wiedziałam że choruje na stożek rogówki. obecnie czekam na zabieg laserowy na jedno oko, oczywiście muszę za to zapłacić ale to już nie zależy od profesora ponieważ nie jest to refundowane;-(, najważniejsze jest to że wiem na czym stoję. Polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek dolegliwości związane z oczami. profesjonalne podejście do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Oceniam prof. Zagórskiego na bardzo słaby, ponieważ strasznie się zawiodłam na nim. Problemy ze wzrokiem mam od dosyć dawna, a że ostatnio wykryto mi cyste na dnie oka postanowiłam wybrać się do ów prof. na konsultacje. Zostałam potraktowana dość chłodno,a poza tym pan profesor nie posiadał programu do odczytania mojego rezonansu magnetycznego z płyty cd. Mało by jeszcze tego było powiedział żeby nic z tym nie robić, zostawić jak jest.Teraz jestem na etapie usunięcia gałki ocznej właśnie przez tą cyste. A co by było gdybym zostawiła to tak jak pan prof. Zagorski radził?????

  zgłoś nadużycie
 • 3 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan profesor Zbigniew to świetny specjalista!!! Chociaż oczy mam zdrowe, to nieraz pojawiają się jakieś dolegliwości. Za każdym razem otrzymywałam profesjonalną pomoc i prawidłową diagnozę. W razie potrzeby Pan Zbigniew przypisał jeszcze leki / krople do oczu i po kilku dniach objawy znikały. Jakiś czas temu wykrył początki odmiany gradówki u znajomego, po jej usunięciu wszystko jest w jak najlepszym porządku. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z pomocy tego fachowca. Dziękuję i pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem po Witrektomii ,miałam otwór w plamce żółtej .Operował mnie Pan Prof Ferenc Kune .Wspaniały chirurg ,złote ręce ,i bardzo sympatyczny ,budzący zaufanie lekarz ze Stanów Zjednoczonych .Wracam do zdrowia po badaniu w Poznaniu zobaczyłam że otwór w plamce nie istnieje .Jestem bardzo zadowolona z operacji .Dzięki Prof Z.Zagórskiemu poddałam się operacji ,ponieważ przekonał mnie że jest konieczna .Klinika Prof Zagórskiego jest godna polecenia ze względu również na opiekę wszystkich osób personelu i tych w okienku również .Dziękuję Panie Profesorze ,takie osoby jak Pan naprawdę opiekują się osobami chorymi w profesjonalny sposób .

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem z Poznania Mam otwór w plamce żółtej i konieczna jest operacja witrektomia .Słyszałam o światowej sławie w tej dziedzinie prof Ferenc Kuhne ,który przyjmuje u Prof Zagórskiego.Napisałam o swoich problemach do Prof Zagórskiego i jak miłe bylo moje zaskoczenie gdy otrzymałam odpowiedz w tym samym dniu i numer tel na który mogę zadżwonić i porozmawiać.Nie znając osobiście Prof ,lecz tylko z rozmowy tel uważam ,że bezinteresownie poświęcił mi swój wolny czas i jest 100 % lekarzem na którego pomoc można liczyć nie przeliczając na pieniądze .Pan Prof zaprosił mnie na operację nie prywatną do której miał prawo do Nałęczowa lecz z funduszu .

  zgłoś nadużycie
 • 2 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny i wspaniały - zarówno jako Lekarz jak i Człowiek. Podchodzi kompleksowo do pacjenta, otacza go stosowną opieką. W moim przypadku w ciągu dwóch dni umożliwił przeprowadzenie kompleksowych badań w związku z wykrytą niestety retinopatią. Przyjazny w kontakcie z pacjentami. Uznany i ceniony w wielu środowiskach okulistycznych na całym świecie. Osobiście szczerze polecam natychmiastowy kontakt i wizytę w przypadku jakichkolwiek dolegliwości czy wątpliwości.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja