Okulista prof. dr hab. n. med.

Zbigniew Zagórski

16

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego powstały w celu spełniania misji przywracania lub zachowania widzenia u wszystkich potrzebujących ludzi oraz pomocy w dążeniu do doskonałości i zaspokajaniu potrzeb lekarzy okulistów. Są to cele zbieżne także z założeniami Międzynarodowej Rady Okulistyki oraz Międzynarodowej Akademii Okulistyki; organizacji międzynarodowych z którymi związany jest prof. Zagórski.

  Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.zagorski.info.pl

  Zysk nie jest najważniejszy, a ceny usług są tak ustalane aby nie eksploatować chorych, ale jednocześnie zapewnić im odpowiedni standard opieki i godne warunki pracy dla personelu. Ośrodki realizują swoje cele poprzez pomoc w szkoleniu współpracujących okulistów, organizowanie ośrodków tam, gdzie potrzeby okulistyczne nie są w pełni zaspokojone i gdzie jest zainteresowanie miejscowych lekarzy.

Usługi

Choroby

 • 18 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  moja choroba prawego oka rozwinęła się w ciągu 1,5 roku, wcześniej nie miałam żadnych problemów z oczami. jeździłam do specjalistów na NFZ którzy nic mi nie stwierdzili tylko kazali chodzić w okularach, choroba postępowała a ja zmieniałam jedynie szkiełka w okularach. W końcu stwierdziłam że z tym nie ma żartów, postanowiłam pojechać na wizytę do profesora Zagórskiego w Lublinie. Podczas wizyty profesor najpierw sam mnie zbadał,a później dla pewności skierował mnie na topografie rogówki, po której już wszystko było wiadomo. wszystko to działo się na miejscu i w ciągu jednej godziny wiedziałam że choruje na stożek rogówki. obecnie czekam na zabieg laserowy na jedno oko, oczywiście muszę za to zapłacić ale to już nie zależy od profesora ponieważ nie jest to refundowane;-(, najważniejsze jest to że wiem na czym stoję. Polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek dolegliwości związane z oczami. profesjonalne podejście do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Oceniam prof. Zagórskiego na bardzo słaby, ponieważ strasznie się zawiodłam na nim. Problemy ze wzrokiem mam od dosyć dawna, a że ostatnio wykryto mi cyste na dnie oka postanowiłam wybrać się do ów prof. na konsultacje. Zostałam potraktowana dość chłodno,a poza tym pan profesor nie posiadał programu do odczytania mojego rezonansu magnetycznego z płyty cd. Mało by jeszcze tego było powiedział żeby nic z tym nie robić, zostawić jak jest.Teraz jestem na etapie usunięcia gałki ocznej właśnie przez tą cyste. A co by było gdybym zostawiła to tak jak pan prof. Zagorski radził?????

  zgłoś nadużycie
 • 3 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan profesor Zbigniew to świetny specjalista!!! Chociaż oczy mam zdrowe, to nieraz pojawiają się jakieś dolegliwości. Za każdym razem otrzymywałam profesjonalną pomoc i prawidłową diagnozę. W razie potrzeby Pan Zbigniew przypisał jeszcze leki / krople do oczu i po kilku dniach objawy znikały. Jakiś czas temu wykrył początki odmiany gradówki u znajomego, po jej usunięciu wszystko jest w jak najlepszym porządku. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z pomocy tego fachowca. Dziękuję i pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem po Witrektomii ,miałam otwór w plamce żółtej .Operował mnie Pan Prof Ferenc Kune .Wspaniały chirurg ,złote ręce ,i bardzo sympatyczny ,budzący zaufanie lekarz ze Stanów Zjednoczonych .Wracam do zdrowia po badaniu w Poznaniu zobaczyłam że otwór w plamce nie istnieje .Jestem bardzo zadowolona z operacji .Dzięki Prof Z.Zagórskiemu poddałam się operacji ,ponieważ przekonał mnie że jest konieczna .Klinika Prof Zagórskiego jest godna polecenia ze względu również na opiekę wszystkich osób personelu i tych w okienku również .Dziękuję Panie Profesorze ,takie osoby jak Pan naprawdę opiekują się osobami chorymi w profesjonalny sposób .

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem z Poznania Mam otwór w plamce żółtej i konieczna jest operacja witrektomia .Słyszałam o światowej sławie w tej dziedzinie prof Ferenc Kuhne ,który przyjmuje u Prof Zagórskiego.Napisałam o swoich problemach do Prof Zagórskiego i jak miłe bylo moje zaskoczenie gdy otrzymałam odpowiedz w tym samym dniu i numer tel na który mogę zadżwonić i porozmawiać.Nie znając osobiście Prof ,lecz tylko z rozmowy tel uważam ,że bezinteresownie poświęcił mi swój wolny czas i jest 100 % lekarzem na którego pomoc można liczyć nie przeliczając na pieniądze .Pan Prof zaprosił mnie na operację nie prywatną do której miał prawo do Nałęczowa lecz z funduszu .

  zgłoś nadużycie
 • 2 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny i wspaniały - zarówno jako Lekarz jak i Człowiek. Podchodzi kompleksowo do pacjenta, otacza go stosowną opieką. W moim przypadku w ciągu dwóch dni umożliwił przeprowadzenie kompleksowych badań w związku z wykrytą niestety retinopatią. Przyjazny w kontakcie z pacjentami. Uznany i ceniony w wielu środowiskach okulistycznych na całym świecie. Osobiście szczerze polecam natychmiastowy kontakt i wizytę w przypadku jakichkolwiek dolegliwości czy wątpliwości.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jadąc do Pana Profesora czekaliśmy na potwierdzenie diagnozy innego lekarza - podobno choroba oczu taty miała być NIEULECZALNA !!! Z duszą na ramieniu wchodziłam z tatą do gabinetu:( Pana Profesor w kilka miniut wystawił wstępną diagnozę a po 1 godz. tato był przyjęty na oddział (w ramach NFZ). Tato przed wizytą rozróżniał tylko noc i dzień. Dziś (2 tyg. leczenia) zaczyna widzieć twarze. Wiemy, że lecznie jeszcze potrwa, jednak już teraz wiemy do kogo jeździć:) Razem z mężem jesteśmy niezmiernie wdzięczni i bez obaw mogę polecić wizyty u Pana Profesora Zagórskiego!

  zgłoś nadużycie
 • 21 czerwca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,szczegółowo i fachowo zajmujący się pacjentem.Do tego miły i serdeczny Profesor.Ponieważ miałem bardzo złe wspomnienia z kontaktów z innymi okulistami, Profesor miło mnie zaskoczył.Zajął się mną kompleksowo,a nie tylko wybiórczo,skoncentrował się na moim zdrowiu ogólnym,które notabene mocno szwankuje ostatnio.Wysłał mnie na szczegółowe badania.Wzbudza zaufanie,chętnie udziela rad i wskazówek. Dzięki Profesorowi Zagórskiemu zostałem zoperowany przez Prof Kuhna w Nałęczowie i widzę!!! Gdzie już byłem skazany na ciemność...Jestem Profesorowi bardzo bardzo wdzięczny.Serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy okulista do jakiego trafiłam, a u wielu byłam leczona, m.in. u prof. Gierek, która wydała błędną diagnozę. Dzięki profesorowi Zagórskiemu widzę i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Doskonały specjalista, bradzo miły, zawsze wysłucha pacjenta, nie jest gburowaty. Bardzo bym chciała, żeby było więcej takich lekarzy, którym ZALEŻY na pacjencie.

  zgłoś nadużycie
 • 12 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepiej jak sie operuje w Jego Osrodku w Naleczowie

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?