Zbigniew Wyrzykowski, okulista Łódź

Zbigniew Wyrzykowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

18
 • 12 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora i Jego klinikę.Jestem rok po korekcji laserowej.Zabieg i okres po nim przebiegł bez żadnych powikłań.Mimo sporej wady, udało się ją tak skorygować,że o okularach dawno już zapomniałam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem już prawie 12 lat po operacji zaćmy. Pan doktor wykonał operacje ( prawe, potem lewe oko) perfekcyjnie ! Jestem Mu bardzo wdzięczna. Oczy działają jak nowe!

  zgłoś nadużycie
 • 30 września 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Mój przypadek jest dość specyficzny mam takie schorzenie oczu , że wielokrotnie miałem problem z okulistami aż wreszcie trafiłem do państwa Wyrzykowskich. i powiem wprost jeszcze nigdy nie miałem tak dokładnego badania doktor przepisał mi dobre okulary a wcześniej miałem z tym problem . Potem jeszcze 2 krotnie chodziłem do tego gabinetu gdy miałem problem i zawsze pan dokktor mi pomagał . Ja jestem bardzo zadowolony z wizyt u doktora Wyrzykowskiego i mogę je polecić każdemu. Marcin B

  zgłoś nadużycie
 • 27 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jeśli ktoś ceni sobie kompetencję- POLECAM. Jeśli ktoś lubi jak lekarz miło kadzi- może czuć się zawiedziny Jeśli ktoś szuka lekarza który swoją pracę firmuje swoim nazwiskiem , a nie nazwą firmy ( jak to bywa ) - POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 12 listopada 2010

  Ocena: Słaby

  Skorygował a jakże do 0, tylkko, że ja widziałem przed operacją słabo a teraz nie widzę prawie nic. Pan doktor zapisał wspaniałomyślnie okulary i zaproponował korekcję drugiego oka - chyba po to żeby mnie całkiem oślepić. A i jeszcze nakazał wręcz zakup soczewek u niego bezpośrednio bo jak zasugerował TYLKO te od niego będą dobre na moją bądź co bądź skorygowaną wadę - Brawo Doktorku ! Inny okulista powiedział mi, że takiej wady się nie koryguje bo jest za dużo powikłań. Ot co...

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy okulista, z którym miałem do czynienia. Miałem laserową korekcję wzroku metodą LASIK, wada: OL - 4 OP - 2.25 plus lekki astygmatyzm. Widzę rewelacyjnie, lepiej niż w okularach przed zabiegiem, nie odczuwam żadnych dolegliwości(np. efektu halo, starburst ). Jeśli chodzi dyskomfort po zabiegu to jest on minimalny, pieczenie i łzawienie otrzymuje się do 3 godzin. Podsumowując uważam doktora Wyrzykowskiego za osobę bardzo dobrze przygotowaną do przeprowadzania tego typu zabiegów i nie żałuję chwili, że się zdecydowałem na lkw właśnie u Niego.

  zgłoś nadużycie
 • 3 listopada 2009

  Ocena: Słaby

  Pan doktor nie radzi sobie z powikłaniami, korekcje wady wzroku wykonał niepoprawnie. W moim przypadku zamiast rekorekci przepisał okulary, a przecież wykonywałam zabieg aby okularów nie musieć nosić. To jakiś absurd. Operacja wykonana nie poprawie co czułam już od samego początku, ale Pan doktor udawał na każdej wizycie że problemu nie ma!!! Odradzam tego lekarza z reką na sercu!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 27 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  BYŁA OKULARNICA.....JESTEM DWA DNI PO ZABIEGU I CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE..NIE MIAŁAM NADZIEJI, ŻE KIEDYKOLWIEK BĘDĘ BEZ OKULARÓW.TO WSZYSTKO ZASŁUGA PANA DOKTORA WYRZYKOWSKIEGO..WADA -6 ASTYGMATYZM I KRÓTKOWZROCZNOŚĆ..JEST SPECJALISTĄ W TYM CO ROBI ORAZ, ŻONA KTÓRA WSZYSTKO TŁUMACZY JAK PRZEBIEGA ZABIEG.POLECAM KAŻDEMU NAPRAWDĘ WARTO

  zgłoś nadużycie
 • 23 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Sam jestem lekarzem i zdecydowanie polecam dr Wyrzykowskiego. Mialem u niego operacje laserowa przy wadzie -2,5, bylo to ok 1,5 roku temu. Widze bardzo dobrze i wreszcie moge pojezdzic na nartach bez okularow.

  zgłoś nadużycie
 • 10 sierpnia 2009

  Ocena: Bardzo słaby

  Opewrowal moja ciocie i nie daje sobie rady z powiklaniami tak powiedzieli w Poznaniu gdzie wyslal moja ciocie po operacji zacmy na zabieg witromi; To nie byl pierwszy taki przypadek; tak powiedzieli w POznaniu a moja ciocia nie widzi po zacmie choc przed nia widziala.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami