Zbigniew Twaróg, ortopeda Lublin

Zbigniew Twaróg

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

23

Adresy

 • 19 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Pan dr Twaróg zoperował mi złamaną rękę w łokciu, a po pół roku zrobił operację wyjęcia drutów. Mam sprawną rękę i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Panie doktorze dziękuję. Bardzo prawdopodobne, że gdyby mnie operowano w moim mieście byłabym inwalidką, bo u nas nie ma takich dobrych ortopedów. Joannna Janowska

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  bardzo przyjazne podejście do pacjenta konkretne i rzeczowe,kilkanaście lat leczy mnie i mimo że przypadłość mam przewlekłą ale duchowe wsparcie pana doktora swoje dużo pomaga.

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jest wspaniałym lekarzem - z powołania a na dodatek ma fajne poczucie humoru. Każdy ma złe i dobre dni - lekarze też ! Pan Zbyszek Twaróg jest ,,ludzki" i skuteczny! Szacun... Panie Zbyszku. Pacjentka

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Dr. Twarog jest najlepszy lecze sie u niego 9 lat i jestem bardzo zadowolona. Jestem po wypadku i mam problemy z nogami jakby nie on to bym na wozku siedziala.Dowcipny pelen c humoru czlowiek mozna z nim pogadac usmiac sie pozartowac. Naprawde polecam

  zgłoś nadużycie
 • 31 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jeżeli mam wyrazić opinię co doktora Twaroga to tylko mogę się o nim wyrazić w samych suprlatywach, nie podzielam opinii tych co się żle wyrażają. Dzięki niemu teraz mogę chodzić bez kul. Panie doktorze tak trzymać dalej. i nie zwracać uwagi na pieniaczy.

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Twaróg to wspaniały ortopeda!!!!Zawsze miły, uśmiechnięty....Szczerze polecam!Dziwią mnie te negatywne komentarze!

  zgłoś nadużycie
 • 3 czerwca 2012

  Ocena: słaby

  Nie polecam tego Pana!! Brak kultury w każdym calu. W obraźliwy sposób odnosi się do pacjenta, na dodatek poziom wiedzy jest mocno dyskusyjny. Odradzam szczerze.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 25 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  "Panie Damianie" zupełnie nie zgadzam się z pańską opinią, leczę się u dr Twaroga od wielu lat i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby był w stosunku do mnie niegrzeczny. Czekając w kolejce na wizytę widziałem, że pacjenci wielokrotnie nadużywają dobroci i cierpliwości Doktora wchodząc podczas badania innej osoby do gabinetu co jest niedozwolonym zachowaniem, krępującym zarówno lekarza jak i osobę badaną i każdego człowieka może wyprowadzić z równowagi. Uważam, że powinien "PAN" rozpocząć leczenie u dobrego specjalisty psychiatry, bo ortopeda nie jest w stanie wyleczyć pańskiej choroby. Oceniając dr Twaroga uważam, że jest najlepszym specjalistą, dzięki niemu jeszcze mogę normalnie funkcjonować. Dlatego też polecam go wszystkim, którzy mają problemy ortopedyczne, a inni specjaliści ortopedzi są bezradni.

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Absolutnie nie polecam ! Zero kultury w spotkaniach z pacjentami, arogant rozchwiany emocjonalnie. Wszystkich pacjentów - cytując pana doktora - " ma w d .... i g .... go obchodzi z czym przychodzą". Sądząc po ilości odsyłanych pacjentów i ich spraw można domniemywać że ta cześć ciała pana doktora jest bardzo pojemna.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 21 października 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo miły i bardzo dobry lekarz. Leczyłam sie na biodro u lekarza ze Świdnika który stwierdził że konieczna będzie endoproteza biodra. Pojechałam na wizytę do dr. Twaróga, który stwierdził że nie jest to konieczne i wyleczył mnie operacyjnie ale nie za pomocą endoprotezy z czego jestem bardzo zadowolona gdyż mam dopiero 20 lat a metalowe biodro to byłby dla mnie cios. Na operacje nie czekałam długo. Wszystko odbyło sie bardzo szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona. POLECAM BARDZO!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online