lek.

Zbigniew Szeląg

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny

  Sochy 19
  37-450, Stalowa Wola, podkarpackie

  Dane kontaktowe

  329
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Doktor ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Poza tym wszystko dokladnie wytlumaczy gdy cos nas niepokoi. Zawsze pomocny. Polecam!

 • bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda w Stalowej. Ma dobre podejście do dzieci, a dzieci Go lubią. Wie co robi. Nikomu potrzebującemu nie odmówi. Mnie przy ją nawet o godz.22.30 .Jest bardzo mądry. Traktuje każdego pacjenta z należytą uwagą .Wszystko wytłumaczy i pomoże. POLECAM!

 • bardzo słaby

  Witam, Byłem młodą osobą która trafiła do niego z opuchniętą kostką... a znalazłem się prawie na stole operacyjnym i dzięki niemu na jakiś czas przestałem chodzić. Pan doktor nic nie robił tylko umawiał na kolejne wizyty i podawał różne lekarstwa. Było coraz gorzej i gorzej. Dopiero w Rzeszowie Pani Lekarz jednym lekarstwem postawiła mnie na nogi.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  dr Szeląg zna się na ty,m co robi moją babcię postawił na nogi swietny fachowiec konkretny miły kulturalny nie jest ordynarny jak inni lekarze w Stalowej Woli nie ma drugiego takiego specjalisty nikomu n ie odmówi pomocy przyjmuje nawet jak się nie było zapisanym człowiek dusz wspaniały nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek bo żeby być dobrym lekarzem trzeba pierwsze być dobrym człlowiekiem i dr Szeląg taki właśnie jest polecam z całego serca nie tylko ja ale i moja rodzina znajomi


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • dobry

  Polecam swietny dr


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  mimo wcześniejszej wizyty w szpitalu i stwierdzeniu przez lekarza że nie potrzeba mi zakłać gipsu na nogę i że "powinno być ok" , postanowiłem się wybrać do wcześniej poleconego przez znajomą dr Szeląga. Powiedział że jestem młodym człowiekiem i że lepiej by było , gdyby ten gips jednak był. Założono go na okres 2 tygodni . Obecnie z nogą wszystko w porządku i nie odczuwam żadnego dyskonfortu. Znajoma po znacznie poważniejszym wypadku (narciarskim) miała poważne komplikacje po wizytach i leczeniu przez innych lekarzy. Dopiero dr. Szeląg jej na prawde pomógł i dzięki niemu dzisiaj jest w pełni sprawna. Ponad to bardzo sympatyczny człowiek . Bardzo polecam :)

 • bardzo dobry

  Konkretny lekarz, swietne podejscie do dziecka, bardzo wesoly, sympatyczny, naprawde godny polecenia

 • bardzo dobry

  Przemiły ,sympatyczny człowiek.Bardzo dobry specjalista,takich to mało w Stalowce. Ma podejscie do pacjęta,wytłumaczy i pomoze .Najlepszy ortopeda

 • bardzo dobry

  Witam, Mam roczną córeczkę i przez ten rok nie spotkałąm się z lekarzem który by miał lepsze podejście do dzieci. Zawsze wita nas w drzwiach i wita sie moja córcią. Inni lekarze traktuja dzieci przedmiotowo a ten lekarz nawet pogadał z niemowlakiem :) Poza tym świetnie tłumaczy co dziecku dolega, jak leczyć, na co zwrócic uwagę. Takich lekarzy powinno byc wiecej nie tylko w Stalowej Woli!!

 • bardzo dobry

  Bardzo mądry pan doktor z olbrzymim zasobem wiedzy. Zna się na tym co robi i traktuje każdego pacjenta z należytą mu uwagą. Po spotkaniu kilku ortopedów ze Stalowej, stwierdzam, iż jest to najlepszy specjalista i do tego niesamowicie sympatyczny człowiek, życzyłabym sobie więcej takich lekarzy.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Roman Suduł - ortopeda, Tadeusz Abratowski - ortopeda