Zbigniew Szeląg, ortopeda Stalowa Wola
Ortopeda lek.

Zbigniew Szeląg

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

15

Adresy

 • Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny

  Stalowa Wola, Sochy 19

  (15) 84 ... (zobacz więcej)

 • 28 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Poza tym wszystko dokladnie wytlumaczy gdy cos nas niepokoi. Zawsze pomocny. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda w Stalowej. Ma dobre podejście do dzieci, a dzieci Go lubią. Wie co robi. Nikomu potrzebującemu nie odmówi. Mnie przy ją nawet o godz.22.30 .Jest bardzo mądry. Traktuje każdego pacjenta z należytą uwagą .Wszystko wytłumaczy i pomoże. POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Witam, Byłem młodą osobą która trafiła do niego z opuchniętą kostką... a znalazłem się prawie na stole operacyjnym i dzięki niemu na jakiś czas przestałem chodzić. Pan doktor nic nie robił tylko umawiał na kolejne wizyty i podawał różne lekarstwa. Było coraz gorzej i gorzej. Dopiero w Rzeszowie Pani Lekarz jednym lekarstwem postawiła mnie na nogi.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 15 kwietnia 2012

  Ocena: dobry

  dr Szeląg zna się na ty,m co robi moją babcię postawił na nogi swietny fachowiec konkretny miły kulturalny nie jest ordynarny jak inni lekarze w Stalowej Woli nie ma drugiego takiego specjalisty nikomu n ie odmówi pomocy przyjmuje nawet jak się nie było zapisanym człowiek dusz wspaniały nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek bo żeby być dobrym lekarzem trzeba pierwsze być dobrym człlowiekiem i dr Szeląg taki właśnie jest polecam z całego serca nie tylko ja ale i moja rodzina znajomi

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2010

  Ocena: dobry

  Polecam swietny dr

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 31 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  mimo wcześniejszej wizyty w szpitalu i stwierdzeniu przez lekarza że nie potrzeba mi zakłać gipsu na nogę i że "powinno być ok" , postanowiłem się wybrać do wcześniej poleconego przez znajomą dr Szeląga. Powiedział że jestem młodym człowiekiem i że lepiej by było , gdyby ten gips jednak był. Założono go na okres 2 tygodni . Obecnie z nogą wszystko w porządku i nie odczuwam żadnego dyskonfortu. Znajoma po znacznie poważniejszym wypadku (narciarskim) miała poważne komplikacje po wizytach i leczeniu przez innych lekarzy. Dopiero dr. Szeląg jej na prawde pomógł i dzięki niemu dzisiaj jest w pełni sprawna. Ponad to bardzo sympatyczny człowiek . Bardzo polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 13 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Konkretny lekarz, swietne podejscie do dziecka, bardzo wesoly, sympatyczny, naprawde godny polecenia

  zgłoś nadużycie
 • 20 czerwca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Przemiły ,sympatyczny człowiek.Bardzo dobry specjalista,takich to mało w Stalowce. Ma podejscie do pacjęta,wytłumaczy i pomoze .Najlepszy ortopeda

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, Mam roczną córeczkę i przez ten rok nie spotkałąm się z lekarzem który by miał lepsze podejście do dzieci. Zawsze wita nas w drzwiach i wita sie moja córcią. Inni lekarze traktuja dzieci przedmiotowo a ten lekarz nawet pogadał z niemowlakiem :) Poza tym świetnie tłumaczy co dziecku dolega, jak leczyć, na co zwrócic uwagę. Takich lekarzy powinno byc wiecej nie tylko w Stalowej Woli!!

  zgłoś nadużycie
 • 22 stycznia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo mądry pan doktor z olbrzymim zasobem wiedzy. Zna się na tym co robi i traktuje każdego pacjenta z należytą mu uwagą. Po spotkaniu kilku ortopedów ze Stalowej, stwierdzam, iż jest to najlepszy specjalista i do tego niesamowicie sympatyczny człowiek, życzyłabym sobie więcej takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami