lek.

Zbigniew Purpurowicz

Urolog

Poproś o włączenie kalendarza

Informuję, że z powodu dużego zainteresowania ze strony pacjentów, może nastąpić kilkuminutowe opóźnienie wizyty. Proszę o wyrozumiałość więcej

Adresy

Usługi

Zwykła wizyta
Endoskopowa intubacja – szynowania moczowodów
Immunoterapia dopęcherzowa (BCG)
Endoskopowa dezintegracja i usuwanie kamieni z dróg moczowych
Wytwarzanie przezskórnych derywacji z pęcherza i nerek
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Informuję, że z powodu dużego zainteresowania ze strony pacjentów, może nastąpić kilkuminutowe opóźnienie wizyty. Proszę o wyrozumiałość

Specjalizacje

 • Urologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  profesjonalista w kazdym calu, oby wiecej takich lekarzy, bardzo miły, sympatyczny pan :) trafna diagnoza ;) wszystkim serdecznie polecam :)

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm wzór dla innych lekarzy przedewszystkim lekarz który z wielkim zaangażowaniem podchodzi do zawodu jaki wykonuje .

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, sympatyczny i rzeczowy z dużym doświadczeniem, a jednocześnie niezwykle skromny i bardzo przyjemny człowiek w kontakcie z pacjętem. Lekarz z powołania i nie traktuje pacjętów jako źródło dochodu. Gorąco polecam. Ryszard Sadolewski

 • bardzo dobry

  Niezwykły,inteligentny,bardzo dobry lekarz i człowiek :)szczerze,z pełnym przekonaniem polecam-profesjonalista pod każdym względem,a do tego niesamowity człowiek,DZIĘKUJĘ JESTEM ZDROWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

 • bardzo dobry

  Profesjonalny lekarz dobra atmosfera w gabinecie wielka wiedza w swojej dziedzinie leki przepisane działają polecam

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm wzór dla innych lekarzy przedewszystkim lekarz który z wielkim zaangażowaniem podchodzi do zawodu jaki wykonuje .

 • bardzo dobry

  Miło, sympatycznie swobodnie. Lekarz wysłuchał, dopytał, zbadał i zapisał leki. Wszystko przebiegało w luźnej rozmowie i w atmosferze życzliwości bez jakiegoś nadęcia. Powiedziałbym nawet, że była to wizyta jakiej oczekiwałbym od wizyt u innych lekarzy. Czułem się jak u zaufanego kolegi, któremu bez nadmiernego skrępowania mogłem powiedzieć dużo więcej niż komuś innemu. Skuteczność terapii określić będę mógł dopiero za kilka dni i wierzę, że będzie równie pozytywna jak przebieg wizyty.

 • bardzo dobry

  I also wish to confirm that the Dr is friendly, understanding and helpful. I am very surprised to meet someone medicinal to be as you hope they would be, especially in such a fragile area as urology! My first positive in Poland over 11 years

 • bardzo dobry

  Po raz pierwszy spotkałam się z lekarzem, który stara się rozwiązać problem pacjenta szuka rozwiązań wskazuje możliwości. Wiem, że ten jeden raz może nie pomóc w 100%, ale liczą się chęci. Pozdrawiam Pana doktora.

 • bardzo słaby

  Umówiłem się przez portal do Pana Zbigniewa Purpurowicza na 17:30. Po 2h (!!!) stania w kolejce, wszedłem do gabinetu grubo po 19. Jakby tego było mało przyjął mnie inny lekarz. Ale to nic w porównaniu, z tym, że w ogóle nie pomógł, ściągnął 100 zł za nic i wystawił receptę z nie swoją pieczątka bo Pana Zbigniewa Purpurowicza i podpisał się za niego. Żenada. Nie polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją