lek.

Zbigniew Purpurowicz

Urolog

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Informuję, że z powodu dużego zainteresowania ze strony pacjentów, może nastąpić kilkuminutowe opóźnienie wizyty. Proszę o wyrozumiałość więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Informuję, że z powodu dużego zainteresowania ze strony pacjentów, może nastąpić kilkuminutowe opóźnienie wizyty. Proszę o wyrozumiałość

Specjalizacje

 • Urologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  profesjonalista w kazdym calu, oby wiecej takich lekarzy, bardzo miły, sympatyczny pan :) trafna diagnoza ;) wszystkim serdecznie polecam :)

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm wzór dla innych lekarzy przedewszystkim lekarz który z wielkim zaangażowaniem podchodzi do zawodu jaki wykonuje .

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, sympatyczny i rzeczowy z dużym doświadczeniem, a jednocześnie niezwykle skromny i bardzo przyjemny człowiek w kontakcie z pacjętem. Lekarz z powołania i nie traktuje pacjętów jako źródło dochodu. Gorąco polecam. Ryszard Sadolewski

 • bardzo dobry

  Niezwykły,inteligentny,bardzo dobry lekarz i człowiek :)szczerze,z pełnym przekonaniem polecam-profesjonalista pod każdym względem,a do tego niesamowity człowiek,DZIĘKUJĘ JESTEM ZDROWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

 • bardzo dobry

  Profesjonalny lekarz dobra atmosfera w gabinecie wielka wiedza w swojej dziedzinie leki przepisane działają polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny, rzeczowy i sumienny w swoim fachu. Nie czułam się skrępowana i z całego serca polecam właśnie tęgiego lekarza, a wiem, co mówię, gdyż odwiedziłam w swoim życiu nie jeden prywatny gabinet i bywało różnie.

 • bardzo dobry

  Pełna kultura i profesjonalizm ! Kompetencje i rzetelne podejście do pacjenta czynią wizytę mało krępującą.

 • dobry

  Plus za podejscie do pacjenta. Kolejny za stanowcza i szybka diagnoze a w zwiazku z tym obnizenie kosztu porady o 50%. Minus za kompletna dezorganizacje jesli chodzi o system umawiania pacjentow na konkretna godzine. W moim przypadku opoznienie 1h: 45min, kilkoro pacjentow umowionych na ta sama godzine.

 • bardzo dobry

  Wizytę oceniam bardzo dobrze, chociaż z małym minusem za godzinne spóżnienie lekarza. Poza tym rzeczowy i kompetentny urolog.

 • bardzo dobry

  Podtrzymuję swoją ocenę o Panu dr Purpurowiczu. Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie urologii. Jestem pełen podziwu dla Pana doktora za jego podejście do pacjenta, tworzenie miłej atmosfery rozmowy. Dzięki Panu doktorowi jestem po zabiegu prostaty . Poprawiło się moje zdrowie i samopoczucie. Jest to lekarz jakich trudno dzisiaj spotkać .

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Maciej Kuskowski - urolog, Ryszard Marek - urolog, Marek Zabiński - urolog, Anna Fabisiewicz - Knobloch - urolog, Zdzisław Romankiewicz - urolog, Lucyna Prósińska - urolog, Krzysztof Kodrycki - urolog, Michał Koziczak - urolog, Waldemar Szwejkowski - urolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę