Zbigniew Paluch, ortodonta Racibórz

Zbigniew Paluch

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

47
 • 22 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. przed leczeniem długo chodziłam, pytałam odwiedzałam różnych ortodontów i ortodontki i zdecydowałam sie na leczenie u dr Paluch . dziś nie żałuje jestem na końcówce i jestem bardzo zadowolona. profesjonalne podejście i miła obsługa:)

  zgłoś nadużycie
 • 22 czerwca 2014

  Ocena: Dobry

  Doktor raczej dobry jestem zadowolony z leczenia, miałem aparat sstały, leczenie skończone, zęby proste

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera, ogólnie jestem bardzo zadowolony z leczenia i naprawde polecam! :)

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2013

  Ocena: Dobry

  Skończyłem leczenie, jest ok, wszystko wydaje się tam takie progesjonalne :D tak trzymać! polecam ten gabinet :)

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktorek jest nawet fajny, a to noszenie aparatu też nie jest takie tragiczne. Przyzwyczaiłem się. Jak macie potrzebę prostowania zębów to idźcie do Palucha

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam wszystkim dr Paluch!! Zna się na tym co robi, zawsze pokazuje wszystkie możliwe rozwiązania, szczegółowo i cierpliwie tłumaczy przebieg leczenia. Takich lekarzy z wiedzą, zaangażowaniem i sercem do pracy jest naprawdę niewielu, dlatego tez bardzo się cieszę że trafiłam właśnie do tego gabinetu. Szczerze polecam:)

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Naprawdę lekarz na piątkę!!!!!!Bardzo dobry ortodonta < ceny jak na specjalistę i doktora nauk medycznych w miarę znośne ale leczenie ortodontyczne fakt że same w sobie nie jest tanie . Ale efekty leczenia u doktora są warte zainwestowanych pieniędzy. Polecam gabinet i myślę że się nie rozczarujecie !!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam:) Rozpoczełam leczenie u dr Paluch, po pierwszych wizytach jestem bardzo miło zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta, zanim się zdecydowałam na leczenie odwiedziłam kilka innych gabinetów, najlepsze wraźenie zrobił na mnie jednak dr paluch, jako jedyny bardzo rzeczowo i dokładnie przedstawił problem jak i zaplanowane leczenie ,jeżeli chodzi o koszty to najtaniej nie jest no ale cóż jeżeli komuś zależy na jak najlepszym wyniku i na tym aby sie nie tylko leczyć ale tez wyleczyć trzeba zapłacić. koszty są do przejścia. po pierwszych wizytach upewniłam się w słuszności podjętej decyzji na leczenie w tym właśnie gabinecie. polecam niezdecydowanym:)

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam! tydzien temu mialem sciągniety aparat. Mam dobrze poukładane zeby i jestem zadowolona z leczenia. Cieszyłam się z tego dnia, kiedy został sciagniety aparat, ale nie na dlugo, bo trzba nosic aparaty które utrzymuja leczenie. No ale jest to logiczne. moja kuzynka dawno temu nie nosiła takiego aparatu i zeby znów jej sie wykrzywiły. W tym leczeniu trzeba byc wytrwałym. Polecam kazdemu doktora Palucha. Jest naprawde dobry w swym fachu.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2012

  Ocena: Dobry

  Cześć, niedawno rozpoczałem leczenie u doktora Palucha i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalnym podejściem do pacjenta i leczenia. Polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Zbigniew Paluch - ortodonta, Beata Ogińska - ortodonta

Lokalizacja