Zbigniew Paluch, ortodonta Racibórz

Zbigniew Paluch

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

44
 • 28 listopada 2013

  Ocena: Dobry

  Skończyłem leczenie, jest ok, wszystko wydaje się tam takie progesjonalne :D tak trzymać! polecam ten gabinet :)

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktorek jest nawet fajny, a to noszenie aparatu też nie jest takie tragiczne. Przyzwyczaiłem się. Jak macie potrzebę prostowania zębów to idźcie do Palucha

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam wszystkim dr Paluch!! Zna się na tym co robi, zawsze pokazuje wszystkie możliwe rozwiązania, szczegółowo i cierpliwie tłumaczy przebieg leczenia. Takich lekarzy z wiedzą, zaangażowaniem i sercem do pracy jest naprawdę niewielu, dlatego tez bardzo się cieszę że trafiłam właśnie do tego gabinetu. Szczerze polecam:)

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Naprawdę lekarz na piątkę!!!!!!Bardzo dobry ortodonta < ceny jak na specjalistę i doktora nauk medycznych w miarę znośne ale leczenie ortodontyczne fakt że same w sobie nie jest tanie . Ale efekty leczenia u doktora są warte zainwestowanych pieniędzy. Polecam gabinet i myślę że się nie rozczarujecie !!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam:) Rozpoczełam leczenie u dr Paluch, po pierwszych wizytach jestem bardzo miło zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta, zanim się zdecydowałam na leczenie odwiedziłam kilka innych gabinetów, najlepsze wraźenie zrobił na mnie jednak dr paluch, jako jedyny bardzo rzeczowo i dokładnie przedstawił problem jak i zaplanowane leczenie ,jeżeli chodzi o koszty to najtaniej nie jest no ale cóż jeżeli komuś zależy na jak najlepszym wyniku i na tym aby sie nie tylko leczyć ale tez wyleczyć trzeba zapłacić. koszty są do przejścia. po pierwszych wizytach upewniłam się w słuszności podjętej decyzji na leczenie w tym właśnie gabinecie. polecam niezdecydowanym:)

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam! tydzien temu mialem sciągniety aparat. Mam dobrze poukładane zeby i jestem zadowolona z leczenia. Cieszyłam się z tego dnia, kiedy został sciagniety aparat, ale nie na dlugo, bo trzba nosic aparaty które utrzymuja leczenie. No ale jest to logiczne. moja kuzynka dawno temu nie nosiła takiego aparatu i zeby znów jej sie wykrzywiły. W tym leczeniu trzeba byc wytrwałym. Polecam kazdemu doktora Palucha. Jest naprawde dobry w swym fachu.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2012

  Ocena: Dobry

  Cześć, niedawno rozpoczałem leczenie u doktora Palucha i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalnym podejściem do pacjenta i leczenia. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem matką dwójki dzieci (syn i córka) oboje noszą wyjmowane aparaty ortodontyczne. starszy nosi go półtore roku, a młodsze ponad pół. u starszego bardzo zmieniły się na korzyść zęby i zgryz. jestem zadowolona z prowadzenia leczenia przez dra Paluch, który do moich dzieci odnosi się sympatycznie i miło, a jednocześnie jest lekarzem wymagającym. Gdy starsze nie nosiło aparatu, lekarz zwracał mu uwagę, ale było to robione z kulturą. jestem nauczycielką i wiem, że nie jest łatwa praca z dizieciemi. dr Paluch ma posłuch u moich dzieci i bardzo go lubią. zdecydowanie polecam dra paluch - zofia.

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam tego pana. LEczył mnie i moją siostrę ponad dwa lata i efekty są rewelacyjne. Uważam że jest bardzo doświadczoony i i znakomicie prowadził leczenie. Jest uprzejmy na każde pytanie fachowo i zrozumiale. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i poleciłbym go każdemu :)

  zgłoś nadużycie
 • 16 lipca 2012

  Ocena: Neutralny

  Z efektów leczenia jestem ogólnie zadowolony. Wada zgryzu została skorygowana.Jednak brakuje w gabinecie cennika usług. Ogólnie usługi u dr Palucha są droższe niż u konkurencji w Raciborzu i w pobliskich miastach.Cenowo raczej dla zamożnych klientów..Podczas wizyt zdarzało się ze lekarz odbierał telefon jednak w tym czasie nie wykonywał żadnych czynności.Dodatkowe wizyty nieplanowane były bezpłatne.Lekarz pilnuje higieny u pacjentów czasami nakrzyczy aby się przyłożyć np do mycia zębów.Pilnuje również noszenia aparatu retencyjnego aby utrzymał się efekt leczenia .Plan leczenia który daje do podpisania był napisany w języku lekarskim przez co był trudniejszy do zrozumienia.Czasem dość długie oczekiwanie w kolejce w poczekalni.Gabinet czysty,lekarz i personel myje ręce i zakłada nowe rękawiczki lateksowe przed zabiegiem.. Osobą które planują leczenie ortodontyczne sugeruję odwiedzenie kilku ortodontów i wybranie najlepszego planu leczenia Niektórzy lekarze chcą iść na łatwiznę i proponują wyrywanie zębów które można by zachować .Lepiej wybrać nieco droższe aparaty nowszej generacji np samoligujące niż męczyć się tak jak ja z śrubą na podniebieniu i wyciągiem szczęki na noc..Mój kolega leczył podobną wadę w gabinecie w Wodzisławiu aparatem samoligujacym i zakończył leczenie w w 1,5 roku (wizyty co 2-3 miesiace) a ja tradycyjnym w niecałe 2 lata (wizyty co około 6 tyg).Mogę stwierdzić że leczenie było wykonane prawidłowo jednak gdybym dziś miał podejmować decyzje to wybrał bym zastosowanie nowszego typu aparatu który może skrócić czas leczenia i przez rzadsze wizyty zmniejszyć koszty i niedogodności związane z leczeniem niekoniecznie w tym gabinecie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę

Lokalizacja