Zbigniew Nowak, ginekolog Katowice

Zbigniew Nowak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

41
 • 26 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Powiem krótko, Pan doktor prowadził moją ciążę. Przyszłam do niego na wizytę 3 miesiące po porodzie, to zamiast ,,dzień dobry" zapytał: ,,Pani jeszcze w tej ciąży chodzi?". Brak słów...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam okazję trafić na dr Nowaka . Był on ostatnią deską ratunku przed invitro. Mimo, że jest oddalony od mojego miejsca zamieszkania o dobre 300 km, to z polecenia znajomej, wsiadłam w auto i zawitałam w szpitalu przy Legnickiej. Miły, fachowy, cierpliwy. Mimo moich obaw i bezradności pomógł mi przejść przez ten czas - dając nadzieję na dziecko :) nie chcę zapeszać, dlatego nie powiem jak się skończyły starania :) Z czystym sumieniem POLECAM! Zawsze przy telefonie, nawet w późnych godzinach.

  zgłoś nadużycie
 • 18 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Dostepny 24h na dobe. W pelni oddany pacjentkom, profesjonalny, kontaktowy. Bardzo pomocny, cierpliwy, zawsze dokladnie opisuje sytuacje przy czym jest bardzo delikatny w przekazie, stara sie nie potegowac paniki czy strachu nawet jesli schorzenie jest powazne. Polecam w 100%, jestem zachwycona poziomem uslug, kultura osobista Pana doktora i podejsciem do pacjeta

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Brak wywiadu na pierwszej wizycie, decyzja o przeprowadzeniu operacji nie poprzedzona jakimikolwiek badaniami poza zwykłym badaniem przez pochwę. Umawia się na przeprowadzenie operacji i praktycznie na stole operacyjnym mówi, że skończył mu się kontrakt z NFZ i mam iść do domu mimo, że dzień wcześniej umawialiśmy się co do godziny zabiegu. Niepoważne traktowanie pacjentki. Odradzam!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 20 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Lekarz trzeba przyznać jest bardzo sympatyczny, ale niestety na tym się kończą jest plusy. Na mojej pierwszej wizycie nie przeprowadził żadnego wywiadu. Nie zapytał o pierwszą miesiączkę czy współżyłam itp. A kiedy przy badania wspomniałam, że jeszcze nie współżyłam to tylko usłyszałam 'a to nie mam co się tak pchać'. Spojrzał tylko i stwierdził, że wszystko jest w porządku przy tym całkowicie ignorując męczące mnie objawy. A kiedy zapytałam o tabletki antykoncepcyjne to tylko zapytał czy idę na jakoś czy na ilość, co moim zdaniem w ustach lekarza jest wysoce niestosowne. Lekarz całkowicie niekompetentny i nie zwracający uwagi na to co mówią pacjenci.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  KIEPSKI LEKARZ LECZYŁAM SIĘ U NIEGO 10 LAT PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE JAK ZAŁOŻYŁ MI DRUGĄ SPIRALE MIAŁAM KRWAWIENIA BULE ON POWIEDZIAŁ ZE ZAPALENIE MACICY MAM A NADAL BOLI I SIĘ MĘCZE STRASZNIE SIĘ POPSUŁ

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 17 kwietnia 2012

  Ocena: Dobry

  Niedawno odbyłam pierwszą wizytę u tego lekarza i jestem zadowolona. Zaskoczyła mnie kultura obsługi pacjentki, oraz miły i sympatyczny kontakt. Pan dr Nowak stwarza przyjazną atmosferę, w której znika stres i ma się wrażenie, ze jest się na spotkaniu z dobrym znajomym, który zawsze pomoże, poradzi. Zgłosiłam się do tego lekarza z infekcją grzybową, wypisał leki dla mnie i męża, odpowiedział na każde pytanie. Drogie Panie, nie narzekajcie na brak rozmowności ze strony lekarza, ja wychodziłam z inicjatywa sama, pytałam, prosiłam o wytłumaczenie i doktor chętnie i rzeczowo odpowiada. Być może ze względu na dużą liczbę pacjentek nie analizuje aż tak szczegółowo każdej z osobna...nie wiem. Bynajmniej ja wyszłam z gabinetu zadowolona ale nic więcej nie mogę powiedzieć, bo była to moja pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia. Nie daję oceny bardzo dobry, gdyż nie mam większego doświadczenia z z tym lekarzem.

  zgłoś nadużycie
 • 9 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Od 10 lat się u niego leczę a ciążę poprowadził perfekcyjnie. Polecam każdej kobiecie. Poród odbył się silami natury i wspominam go jako cudne przeżycie. Bardziej boję się dentysty. mam do dr Nowaka pełne zaufanie. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 24 września 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam najlepszy lekarz od 3 lat chodziłam po lekarzach ginekologach żeby usunęli błonę dziewicza żaden lekarz nie chciał się tego podjąć a Pan Doktor bez problemu to zrobił i dodatkowo podczas tego zabiegu usunął narosła naprawdę polecam w 100%

  zgłoś nadużycie
 • 15 września 2011

  Ocena: Słaby

  Jak dla mnie lekarz mało kontaktowy. Byłam na jednej wizycie u tego dr i będzie ona moją ostatnią. Czułam się jakby lekarz był tam przypadkowo a ja musiałam prowadzić całą nasza wizytę. Jestem w ciąży, a lekarz nie przeprowadził ze mną w ogóle wywiadu na początku. Sama pytałam o termin kolejnych badań, sama poprosiłam o skierowanie na usg itd. Zbagatelizował moją anemię, dopiero na pytanie czy powinnam brać żelazo stwierdził że mogę. Jak dla mnie żenada. Oczekuje trochę większego zainteresowania i standardu usługi w ramach usług za które płacę. Nie polecam, a zdecydowałam się na wizytę u tego pana kierując się opiniami z tej strony. Sądziłam, że 4 gwiazdki o czymś świadczą, ale się pomyliłam. Nie wiem czego można oczekiwać od lekarzy, którzy mają dużo gorsze opinie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online