Zbigniew Małachowski

Poproś o włączenie kalendarza
97

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Technika niszczenia tkanek przez ich zamrażanie zwana Kriochirurgią została wprowadzona do ginekologii po raz pierwszy w Polsce przez dr n. med. Zbigniewa Małachowskiego.

  Jest to metoda bezpieczna, bezkrwawa, prawie bezbolesna, dająca blisko 100% wyleczenia po jednorazowym zabiegu. Daje bardzo dobry efekt kosmetyczny, a co najważniejsze nie powoduje powstawania blizny. Z tego powodu jest szczególnie polecana u kobiet które nie rodziły, ponieważ nie wpływa negatywnie na przyszłe życie płciowe i rozrodcze. Zabieg na szyjce macicy można również wykonać bez konieczności usuwania wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej.

  Technika ta szybko znalazła zastosowanie w innych dziedzinach medycyny jak: onkologii, urologii, chirurgii, dermatologii, laryngologii, okulistyce i weterynarii.

Usługi

Choroby

 • 11 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Przede wszystkim bardzo dobry lekarz, troskliwie zajmujący się Pacjentką, wyjątkowo kulturalny i uprzejmy. Ani śladu zniecierpliwienia czy zmęczenia pytaniami. Pan Doktor przed zabiegiem (mrożenie nadżerki) wszystko wytłumaczył i przygotował na ewentualne nieprzyjemności. Przez wszystkie wizyty czułam się bardzo dobrze. Zawsze uśmiechnięta wychodziłam z gabinetu.

  zgłoś nadużycie
 • 30 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Wybrałam tego lekarza sugerując się wieloma dobrymi opiniami na tej stronie. Na pierwszych wizytach wywarł na mnie całkiem pozytywne wrażenie. Jednak to co stało się na ostatniej zdecydowanie mnie przerosło. Chyba czas najwyższy aby Pan doktor przeszedł na emeryturę! Wyszłam z gabinetu z płaczem, ponieważ stwierdził po krótkim badaniu, że mam za małą macicę, jak na ten wiek ciąży i jest to hipotrofia płodu. Później spoglądając w kartę ciąży zauważyłam, że błędnie wyliczył i wpisał do niej wiek płodu, myląc się o 2, 3 tygodnie! Stwierdził również przeglądając moje ostatnie wyniki krwi ( a konkretniej krzywą cukrową), że mam bardzo dużą cukrzycę i zagraża to zdrowiu i życiu mojemu oraz dziecka. Wypisał skierowanie do specjalistycznej kliniki. W klinice tej nie było miejsca więc wybrałam się do innego dobrego szpitala specjalistycznego, gdzie zbadano mnie dokładnie i wykluczono hipotrofię. Jeśli chodzi o cukrzycę - doktor błędnie odczytał wynik z laboratorium ! Byłam bardzo zdziwiona, ponieważ, jak dla mnie, czarno na białym było widać, że wynik jest w normie. Sugerowałam doktorowi, że źle odczytuje ten wynik, jednak on uparcie twierdził, że mam baaardzo dużą cukrzycę ciążową. A Pan doktor zamiast wyniku patrzył na normy (umieszczone tam po to żeby taki laik jak ja, mógł sam stwierdzić czy ma dobry wynik czy nie), które znajdowały się obok wyniku. Jak można było popełnić dwa, tak kategoryczne błędy i kobietę w ciąży narazić na tak ogromny stres ! Niewybaczalne ! Panie doktorze chyba czas zejść ze sceny...

  zgłoś nadużycie
 • 6 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jeśli Pan Doktor to przeczyta to może przypomni sobie pacjentkę z Trzebnicy,która zawdzięcza mu bardzo duzo.Otóż w latach siedemdziesiatych byłam pacjentką doktora która miała problemy z zajsciem w ciażę.Trafiłam najpierw do Poradni do której przyjeżdżał doktor,a pózniej już leczyłam sie pod okiem P. doktora w szpitalu im. Babińskiego we Wrocławiu.Zaszłam w ciąże która była prowadzona p.kilka mięsiecy p.P.doktora i 25.05.1977r.też pod nadzorem doktora urodziłam śliczną,zdrową córkę.Dzis nasza córka jest dorosłą piękną kobietą ( uroda z pierwszych stron kolorowych czasopism ) wykształconą która jest dla nas wszystkim.Wyjechaliśmy z dolnego ślaska,mieszkamy w centrum Polski ale ja z nostalgią wspominam tamten okres życia i oczywiście tęsknię za ziemią dolnośląską.Dziękuję Panie Doktorze za wszystko.Pozdrawiam i życzę zdrowia i dalszych sukcesów.JEST PAN WIELKI !!!! Wdzięczna J.K.

  zgłoś nadużycie
 • 11 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Według mnie dr Małachowski jest najwspanialszym i najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znam. W lipcu usuwał mi nadżerkę która wychodziła poza tarcze macicy ( czyli była ogromna i niebezpieczna ) Dziś miałam wizytę kontrolną i jestem bardzo szczęśliwa :) Po nadżerce ani śladu! Jestem zdrowa jak ryba :) Wszystko to dzięki dr. Małachowskiemu !!! Według mnie jest najwspanialszym ginekologiem !!! Ma świetny kontakt z pacjentem, co jest w tym zawodzie niesamowicie ważne. Podczas każdej wizyty dr jest bardzo miły i uprzejmy .Dr poleciła mi koleżanka , a ja z czystym sumieniem polecam wspaniałego '' fachowca' moim koleżankom, które także są niesamowicie zadowolone z wizyt. Także wszystkie teraz wypowiadamy się o dr Małachowskim w samych superlatywach!!!! Polecam dr Małachowskiego wszystkim Paniom, które poszukują dobrego specjalisty !!!! Ja już znalazłam lekarza, którego szukałam !!!Polecam wszystkim paniom

  zgłoś nadużycie
 • 25 maja 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  LEKARZ-ANIOŁ! :) Profesjonalista z ogromnym bagażem doświadczeń, bardzo dużą wiedzą i co najpiękniejsze - ginekolog z niewątpliwego powołania! Subtelny i delikatny a zarazem otwarty i komunikatywny. Swym intelektem, kompetencją i zasobem wiedzy ubranym w uśmiech i szczerą serdeczność rozdmuchuje wszystkie obawy i niejasności! To nie tylko rewelacyjny, skuteczny i jak dla mnie BEZKONKURENCYJNY lekarz, ale i człowiek pełen optymizmu, ciepła i pasji, która przekłada się na zdrowie i komfort psychiczny pacjentek. Szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 16 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pragnę gorąco polecić Pana Doktora. Jest niezwykle kompetentny, a do tego przemiły i - co także ważne - bardzo delikatny. Wyleczył mi nadżerkę, z którą borykałam się wiele lat i usiłowano mi ją usuwać bolesnym wypalaniem. Pan doktor zrobił kolopskopię - o której wcześniej nikt nawet nie pomyślał i w krótkim czasie usunął nadżerkę bez śladu! Wszystko wytłumaczył i omówił. Jest to niezwykły człowiek, polecam go wszystkim i jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu, po wielu latach, trafiłam na tak niezwykłego doktora z wielkim sercem!

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Małachowski jest zarówno wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie jak i człowiekiem. Po nieprzyjemnym, by nie rzec traumatycznym potraktowaniu mnie w szpitalu na Brochowie doktor zaoferował mi swoją pomoc i profesjonalnie zbadał mój przypadek. Leczenie zaproponowane przez Pana Małachowskiego okazało się w pełni skuteczne i dzięki niemu mogę się teraz cieszyć zdrowiem. Bardzo otwarty, delikatny i kompetentny lekarz, w pełni godzien polecenia.

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalny lekarz, a przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Przez długi czas męczyłam się z nadżerką i dolegliwościami, które dzięki zabiegowi zniknęły. Warto zaznaczyć ludzkie podejście do pacjentów i możliwość odpowiedzi na każde, nurtujące pytanie. Zdecydowanie polecam! :) MM

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor jest najlepszym lekarzem ginekologiem do jakiego dane było mi trafić. Przede wszystkim jest lekarzem z powołania, który stawia na pierwszym miejscu zdrowie pacjentki. Metodą wymrażania usunął mi nadżerkę, która zrobiła się na bliźnie po wypalaniu poprzedniej. Po nadżerce i bliźnie nie został ślad. Usunął mi też dużego torbiela. Nie musiałam iść do szpitala. Zabieg trwał kilkanaście minut. Całkowicie bezboleśnie. Częste kontrole u pana doktora pozwalały na monitorowanie mojego stanu. Dzisiaj właśnie byłam na ostatniej kontroli - wszystko się pięknie wygoiło :) Bardzo polecam pana doktora. Jest świetnym lekarzem i złotym człowiekiem :)

  zgłoś nadużycie
 • 3 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Dr w lutym usuwał mi nadżerkę, którą miałam 2 lata (leczona tabletkami bez pozytywnego efektu). Dzięki temu lekarzowi na dzień dzisiejszy mam problem z głowy. Jak dla mnie wspaniały lekarz. Umie pocieszyć, powiedzieć miły komplement, że z gabinetu wychodzi się z podniesioną głową i wiarą, że będzie ok. Lekarz przede wszystkim bardzo, ale to bardzo delikatny. Na moje pytanie: " Panie Doktorze, czy będzie bolało", Pan Zbigniew odpowiedział: 'Nie ma prawa Panią boleć". Naprawdę polecam!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online