Zbigniew Kaczan

Ortopeda, Chirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Prawie 30 lat temu zostalem uleczony bez operacji na chorobe pertesa I tylko ten specjalista mogl to dokonac. Gdzies to jest opisane w formie pracy doktorskiej. Nadal Wszystko ok. Zasuwam na snowboard teraz. Dziekuje bardzo. Tomek S.

 • bardzo dobry

  Kilka lat wstecz kontuzja kolana uniemożliwiła mi grę w piłkę. Klub zaproponował mi wizyte u dr Kaczana. Skorzystałem, doktor zrobił operacje doskonale. Po 2 miesiącach mogłem powrócić do normalnych trenignów. Wiadomo, kolano już nie będzie sprawne w 100%,ponieważ zostało "otwarte", ale z kolanem nie mam żadnych problemów. Polecam.

 • bardzo dobry

  Witam. Miałam robioną autroskopie u Dr. Zbigniewa Kaczana i jestem zadowolona , uważam ze jest dobrym lekarzem, potrafi dobrze wyjaśnić daną chorobę, jest kulturalnym człowiekiem. A to bardzo ważne. Ja serdecznie polecam . Agnieszka !!

 • bardzo dobry

  Trzydzieści lat temu miałem złamanie kości strzałkowej wielodpryskowe.Wszyscy mówili,że nie będę chodził,a ja po jego operacji nawet biegam.

 • bardzo dobry

  Miałem skomplikowane, wieloodpryskowe złamanie kostki i piszczela. Dr. Kaczan operował mnie trzy godziny chociaż pierwotnie zabieg miał być o połowę krócej. W tej chwili jestem jeszcze w gipsie, ale noga zrasta się świetnie. Jeżeli kogoś stać to polecam!

 • neutralny

  Pieniądze i jeszze raz pieniądze. Miałam już dwie kontuzje i w związku z tym kilka konsultacji u doktora Kaczana (jedną operację);wszystko oczywiście za pieniądze.Zainteresowanie doktora kończy się po zainkasowaniu pieniędzy. Nie interesuje Go np:rehabilitacja pacjenta-bo On tego nie prowadzi a więc nie czerpie z tego zysków.Nie wiem czy mogę polecić takiego lekarza.

 • słaby

  Źle zdiagnozowany uraz sportowy i w efekcie ciągłe problemy ze stawem kolanowym. Kilkakrotne zabiegi bez poprawy.

 • bardzo dobry

  Super fachowiec, przy tym miły i sympatyczny. Operował moja mamę trzy razy, dzięki mienu wogóle chodzi. Szkoda, że odszedł ze szpitala na ulicy Milionowej (ortopedia urazowa), na usługi, które świadczy obecnie nie stać mnie obecnie.

 • słaby

  Ponad 15 lat temu po wypadku trafiłem do pana dr.,który był ordynatorem w szpitalu im.Jonschera.Niestety nie miałem szczęscia;najpierw dr. stwierdził ze nie mogło dojść do tak poważnego urazu jak wykazują badania i powinienem wrócić do pracy,a po chwili stwierdził że nadaje sie do natychmiastowej operacji.Operacja się nie udała,przyniosła tylko wielki ból i rozczarowanie,a poza tym nawet nie potrafiono mnie znieczulić i oprócz znieczukenia do kręgosłupa zrobiono mi narkozę...Po operacji dr. nie poinformował mnie co zostało zrobione-dowiedziałem sie tego od innych specjalistów.Nie przekazano mi informacji co dalej mam robic by wrócić do zdrowia.Po kilku konsultacjach w innych ośrodkach leczniczych okazało się że pierwszy zabieg zrobiony przez dr.Kaczana niestety był źle wykonany.Dzieki fuszerce którą wykonał pan doktor czekało mnie kilka kolejnych operacji.Obecnie jestem juz po 6 operacjach korygujących pierwszy zabieg i mogę stwierdzić że pan doktor w dużej mierze przyczynił się do pogorszenia mojego stanu zdrowia i sprawności fizycznej.Niestety nie dałem pieniędzy i mam to na co zasłużyłem.

 • bardzo dobry

  ponad 20 lat temu,jako młody człowiek ,przeszedłem bardzo poważny wypadek samochodowy.Wówczas dr.Kaczan był ordynatorem u Jonschera.Moje szczęście polegało na tym ,że trafiłem w jego ręce.Ten człowiek zajął się moją osobą w sposób ,który mogę określić jako idealny.Jego sposób leczenia był dopasowany także do mojego wieku i mogę tylko się cieszyc ,że po tylu latach nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Grzegorz Danielski - ortopeda, Piotr Krysicki - ortopeda, Krzysztof Gensler - ortopeda, Jerzy Kociuga - ortopeda, Michał Waszczykowski - ortopeda, Mateusz Grabicki - ortopeda, Maciej Najman - ortopeda, Henryk Zwierzchowski - ortopeda, Konrad Kruszyński - ortopeda, Marcin Domżalski - ortopeda, Krzysztof Rybak - ortopeda, Włodzimierz Witold Łuczyński - ortopeda, Przemysław Łaganowski - ortopeda, Adrian Masłoń - ortopeda, Bartłomiej Jakub Krawczyk - ortopeda, Błażej Pruszczyński - ortopeda, Jaroslaw Wozniak - ortopeda, Krystyna Lesiuk - ortopeda, Paweł Garncarek - ortopeda, Andrzej Janiak - ortopeda
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Jerzy Kociuga

ortopeda,  chirurg,  lekarz sportowy

Umów się