Zbigniew Kaczan

Poproś o włączenie kalendarza
15

Adresy

 • 30 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Prawie 30 lat temu zostalem uleczony bez operacji na chorobe pertesa I tylko ten specjalista mogl to dokonac. Gdzies to jest opisane w formie pracy doktorskiej. Nadal Wszystko ok. Zasuwam na snowboard teraz. Dziekuje bardzo. Tomek S.

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Kilka lat wstecz kontuzja kolana uniemożliwiła mi grę w piłkę. Klub zaproponował mi wizyte u dr Kaczana. Skorzystałem, doktor zrobił operacje doskonale. Po 2 miesiącach mogłem powrócić do normalnych trenignów. Wiadomo, kolano już nie będzie sprawne w 100%,ponieważ zostało "otwarte", ale z kolanem nie mam żadnych problemów. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Witam. Miałam robioną autroskopie u Dr. Zbigniewa Kaczana i jestem zadowolona , uważam ze jest dobrym lekarzem, potrafi dobrze wyjaśnić daną chorobę, jest kulturalnym człowiekiem. A to bardzo ważne. Ja serdecznie polecam . Agnieszka !!

  zgłoś nadużycie
 • 12 października 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Trzydzieści lat temu miałem złamanie kości strzałkowej wielodpryskowe.Wszyscy mówili,że nie będę chodził,a ja po jego operacji nawet biegam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Miałem skomplikowane, wieloodpryskowe złamanie kostki i piszczela. Dr. Kaczan operował mnie trzy godziny chociaż pierwotnie zabieg miał być o połowę krócej. W tej chwili jestem jeszcze w gipsie, ale noga zrasta się świetnie. Jeżeli kogoś stać to polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2009

  Ocena: neutralny

  Pieniądze i jeszze raz pieniądze. Miałam już dwie kontuzje i w związku z tym kilka konsultacji u doktora Kaczana (jedną operację);wszystko oczywiście za pieniądze.Zainteresowanie doktora kończy się po zainkasowaniu pieniędzy. Nie interesuje Go np:rehabilitacja pacjenta-bo On tego nie prowadzi a więc nie czerpie z tego zysków.Nie wiem czy mogę polecić takiego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2009

  Ocena: słaby

  Źle zdiagnozowany uraz sportowy i w efekcie ciągłe problemy ze stawem kolanowym. Kilkakrotne zabiegi bez poprawy.

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Super fachowiec, przy tym miły i sympatyczny. Operował moja mamę trzy razy, dzięki mienu wogóle chodzi. Szkoda, że odszedł ze szpitala na ulicy Milionowej (ortopedia urazowa), na usługi, które świadczy obecnie nie stać mnie obecnie.

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2009

  Ocena: słaby

  Ponad 15 lat temu po wypadku trafiłem do pana dr.,który był ordynatorem w szpitalu im.Jonschera.Niestety nie miałem szczęscia;najpierw dr. stwierdził ze nie mogło dojść do tak poważnego urazu jak wykazują badania i powinienem wrócić do pracy,a po chwili stwierdził że nadaje sie do natychmiastowej operacji.Operacja się nie udała,przyniosła tylko wielki ból i rozczarowanie,a poza tym nawet nie potrafiono mnie znieczulić i oprócz znieczukenia do kręgosłupa zrobiono mi narkozę...Po operacji dr. nie poinformował mnie co zostało zrobione-dowiedziałem sie tego od innych specjalistów.Nie przekazano mi informacji co dalej mam robic by wrócić do zdrowia.Po kilku konsultacjach w innych ośrodkach leczniczych okazało się że pierwszy zabieg zrobiony przez dr.Kaczana niestety był źle wykonany.Dzieki fuszerce którą wykonał pan doktor czekało mnie kilka kolejnych operacji.Obecnie jestem juz po 6 operacjach korygujących pierwszy zabieg i mogę stwierdzić że pan doktor w dużej mierze przyczynił się do pogorszenia mojego stanu zdrowia i sprawności fizycznej.Niestety nie dałem pieniędzy i mam to na co zasłużyłem.

  zgłoś nadużycie
 • 5 grudnia 2008

  Ocena: bardzo dobry

  ponad 20 lat temu,jako młody człowiek ,przeszedłem bardzo poważny wypadek samochodowy.Wówczas dr.Kaczan był ordynatorem u Jonschera.Moje szczęście polegało na tym ,że trafiłem w jego ręce.Ten człowiek zajął się moją osobą w sposób ,który mogę określić jako idealny.Jego sposób leczenia był dopasowany także do mojego wieku i mogę tylko się cieszyc ,że po tylu latach nie odczuwam żadnych dolegliwości.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online