Wojciech Zieleniewski, endokrynolog Łódź
EndokrynologLekarz rodzinnyInternista dr hab. n. med.

Wojciech Zieleniewski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

15
 • 23 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  DZIĘKI PANU DOKTOROWI UDAŁO MI SIĘ UNIKNĄĆ OPERACJI NA KTÓRĄ MNIE KWALIFIKOWANO. FACHOWO WYTŁUMACZYŁ WSZYSTKIE MOJE WĄTPLIWOŚCI.PRZEPISAŁ LEK I MINĘŁO KILKA LAT I JEST OK.ŚWIETNY FACHOWIEC!!!POZA TYM BARDZO POZYTYWNIE NASTAWIONY DO PACJENTÓW. ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY.

  zgłoś nadużycie
 • 13 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wie, co robi. Znalazł problem (niedoczynność tarczycy) i przepisał odpowiednie leki podczas gdy inni "lekarze" błądzili w kółko jak ślepcy. Zbiegiem okoliczności trafiłam do tego lekarza po 4 latach starania się o dziecko. I co??? I po pół roku od przepisania mi przez Niego leków na tarczyce, po tym jak poziom ich w organizmie się ustabilizował, nie dostałam okresu :-)), test -ciąża !!! Dziękuję Panie doktorze. Agnieszka i mały Czarek

  zgłoś nadużycie
 • 3 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Byłam dzisiaj u "Pana doktora" pierwszy raz w życiu na Piotrkowskiej. Podejrzewałam ,iż mam niedoczynność tarczycy. Po wejściu do gabinetu szczęka mi dosłownie opadła. Lekarz sprawiał wrażenie jakby był pijany ,choć nie wyczułam od niego alkoholu ,to i tak sprawiał wrażenie jak by pij ,bądź coś zażył .Mamrotał coś pod nosem ,że nic nie można było zrozumieć ,w trakcie badania ciśnienia nie potrafił spokojnie stać na nogach ,tylko się dziwnie chwiał. Po za tym ,po wizycie gó..wno się dowiedziałam ,więcej informacji zasiegnąć można z internetu ,niż od tego "lekarza" Wyrzuciłam 100 zł w błoto ,bo ta wizyta była nic nie warta. Te pozytywne opinie to on sobie chyba sam pisze ,bo nie uwierzę że jak ktoś był raz u niego ,to że jest w stanie wrócić ,bo dla mnie to jest jakieś nieporozumienie!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor zna się na rzeczy. Jest osobą konkretną, umie dobrze dobrać leki pacjentowi. Dzięki niemu poprawiły się wyniki moich TSH i morfologii. Pacjentowi poświęca bardzo dużo swego czasu i uwagi, dlatego zdecydowanie polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 18 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  u doktora Zieleniewskiego byłam dawno temu (przy ul. Sterlinga a więc państwowo) i tylko jeden raz! Niestety po wizycie u Pana doktora musiałam iść ponownie do innego lekarza (który już na szczęście był kompetentny i do tej pory mnie leczy). Niestety muszę się zgodzić z wszystkimi negatywnymi opiniami tutaj. Wszystko to co opisały osoby "na nie" spotkało również mnie :( Zaczynając od tego, że oczywiście spóźnił się na wizytę, jak już udało mi się do niego dobić pozwolił łaskawie abym z własnej woli (bo o nic nie pytał sam, właściwie powiedział do mnie 3 zdania w sumie) opowiedziała historię choroby. Następnie badanie polegało na tylko i wyłącznie zważeniu. Po tym fakcie przeszedł do wypisywania recepty i to by było na tyle. Poświęcił mi całe 10 minut! Może i jest sympatycznym i kompetentnym lekarzem, ale chyba tylko podczas wizyt prywatnych. Smutne :(

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 23 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  BARDZO DOBRY LEKARZ I SPECJALISTA. ZNALAZŁ PRZYCZYNĘ MOICH DOLEGLIWOŚCI I WYLECZYŁ. DZIĘKI TRAFNEJ DIAGNOZIE I PRAWIDŁOWYM LECZENIU JESTEM ZDROWA I URODZIŁAM DWIE ŚLICZNE DZIEWCZYNKI,KTÓRYCH ZDANIEM INNYCH LEKARZY MIAŁAM NIE MIEĆ. TO NIE TYLKO LEKARZ,ALE PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK O WIELKIEJ WIEDZY I OGROMNYM SERCU. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE I GORĄCO POZDRAWIAM.

  zgłoś nadużycie
 • 2 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  mega kompetencja,szybkie i trafne decyzje,skromność i wyjątkowy urok osobisty!!!! Taki jest dr Zieleniewski!Bylam bardzo chora i dzięki jego dobrym decyzjom dzisiaj mogę w pełni cieszyć cię życiem!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2011

  Ocena: Słaby

  Nie daje dojść do słowa, nie słucha pacjenta, potrafi wręcz całkowicie ignorować wielokrotnie zadawane pytania. Strasznie ciężko się dogadać, co czyni wizytę niezbyt przyjemną. Bardzo ciężko się czegokolwiek dowiedzieć. Krótko mówiąc jedno wielkie olewanie i bardzo dziwny stosunek do pacjenta.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  jest świetnym człowiekiem,specjalistą.....potrafi zdiagnozować,ustawic leki,,,,siwtny czlowiek.....pozdrawiam serdecznie Docenta

  zgłoś nadużycie
 • 25 lipca 2009

  Ocena: Bardzo słaby

  Najgorszy lekarz.Żeby się do niego dostać stoi się po numerek od godziny 5-ej rano,bo przyjmuje 6 pacjentów w godz.11-12 i później następnych 6 w godz.14-15.Spóźnił się 15 minut,więc był o godz.11.15,a ja mając 3 numerek wyszłam z gabinetu o godz.11.25.Pan doktor nie raczył mnie zbadać,mimo że byłam u niego pierwszy raz.Zapytał tylko jaki biorę lek i nie zalecając żadnych badań zwiększył mi jego dawkę.Być może jest to dobry lekarz,gdy chodzi się do niego prywatnie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online